Молодежные проекты Киева

Наши друзья

Новости

Просьбы о помощи

Просьбы о помощи

Мельничук Стефан
Просмотров: 135 Стефан Мельничук, 09.04.2017 р.н., село Гута Боровенська Волинської області
Діагноз: гіперінсулінізм. Гіпогліпемія з мутацією гена АВСС 8

Прохання про допомогу від 04.01.18 р.

Дружба зі школи переросла в любов. Двоє нечуючих інвалідів створили свій маленький світ з назвою сім‘я. Незадовго вони вирішили стати батьками і дав Бог час, коли прийшла пора народжувати. Дуже хвилювалися як мама так і тато, та на все Воля Господа!

На жаль, після народженням синочка радість переросла в смуток. Настали тяжкі дні, місяці в обласній реанімаційній лікарні. 4 місяці в Охматдиті... і наче вирок діагноз: гіперінсулінізм. Гіпогліпемія з мутацією гена АВСС 8.

Мельничук Стефан

Плаче серце і душа дивитися, що переживає маленький Стефанчик. Уколи та таблетки по 5 разів на день, через кожні 3 години замірювати цукор і крові. Дані ліки викликають у дитинки постійну рвоту. Стефанчик не в змозі сам їсти, тому годують його через зонд. Надія, що цукор нормалізується згасає... та батьки продовжують боротися.

За допомогою не байдужих людей знайшлася клініка у Данії, яка готова прооперувати Стефанчика. Зараз дитину підтримують дорогими препаратами, шо б не вводити інсулін, тому що є шанси видужання. Після діагностики підшлункової та визначення місця ураження лікарі зможуть прооперувати і можливо в дитини буде як наслідок цукровий діабет, а як дасть Бог, то взагалі нормалізується цукор.

Мельничук Стефан

Та сума, яку потрібно зібрати, захмарна для двох інвалідів. Потрібно 27 тисяч євро, з яких дякувати Богу 6 тисяч євро зібрали волонтери Данії, і в нас на Україні вже зібрали 310 тисяч гривень (приблизно 9 400 євро). На сьогоднішній день потрібно зібрати ще близько 12 тисяч євро та на квитки на літак. Так як батьки глухонімі, контактує з людьми та лікарями бабуся Стефанчика Кузьмич Світлана.

Мельничук Стефан

Мельничук Стефан

Просимо підтримати цю родину та дати шанс жити повноцінним життям!

Волонтер, Лілія Переходько

Картка Приватбанку: 4149 4978 5481 7758 Мельничук Оксана Анатоліївна

Мельничук Стефан

Мельничук Стефан

Мельничук Стефан

Мельничук СтефанНаши проекты

Вопросы и ответы

01014 (для стран СНГ 252014) Украина, г. Киев,
ул. Тимирязевская 1, Свято-Троицкий Ионинский монастырь
email: miloserdie@ukr.net
христианство.ру Rambler's Top100 На главную | Написать письмо