Волонтерское движение "Молодость неравнодушна" существует на ваши пожертвования. Ваша помощь значит, что мы сможем продолжать работу! Подробнее...

Просьбы о помощи

Загрива Любов Адамівна
Просмотров: 1135
Загрива Любов Адамівна, 1962 р.н., с. Березники, Житомирська обл.
Діагноз: Ca colli uteri gr IIa, Т2аNхМо, стадія ІІ (рак)

Новини від 19.03.18 р.

Добрий день!

В період з 06.03. по сьогодняшній день нам надійшло на карту 15 тис. 897 грн. Ми з мамою щиро вдячні всім за допомогу! Слава Богу, що є люди, такі як ви, адже допомагають не богаті, а ті, кому не байдуже. І як написано в Біблії "Друг друга тяготы носите, и тако исполните закон Христов" (посл. Гал.6:2). Ми молимося, чиї імена відомі та невідомі, спаси вас Господь. Також просимо ваших молитов.

Новини від 15.03.18 р.

За останні 2 дні прийшло 1850 грн. + 5 000 грн. Маємо 13 100 грн.

Новини від 13.03.18 р.

Дякуємо за допомогу! На сьогодні вже зібрано 6250 грн. з необхідних 10 000 грн.

Новини від 06.03.18 р.

Наш волонтер Валентина Загрива, яка допомогає одинокій жінці-інваліду «http://www.molodost.in.ua/ask/505/, сьогодні знову змушена звернутися за допомогою для своєї мами. Лікарі рекомендували жінці продовжити лікування, але коштів на це катастрофічно не вистачає. Родина вже давно витратила всі свої заощадження і для них важлива будь-яка сума, будь-яка допомога. Просимо молитов!

Добрий день!

Висловлюємо вдячність всім, хто не залишився в стороні, та допоміг мамі на лікування. З кінця листопада нам на карту поступило біля 4 тис.грн., кошти вже витрачені на додаткові обстеження та лікування.

З 27.02. мама знову знаходиться на черговому лікуванні променевою терапією, і на сьогодняшній день витрачено вже 7,5 тис.грн. Лікуючий лікар рекомендує підключити хіміотерапію. Це буде коштувати не менше 10 тис.грн. Тому знову звертаємося до не байдужих людей по можливості допомогти нам, молитовно та матеріально.

Нехай Господь та Його ангели бережуть вас та ваших рідних. Спаси Господь!

З повагою, Валентина

Номер карти Приватбанк: 5168 7554 1717 9054 Загрива Любов Адамівна

Номер телефона дочки Валентини 096 191 32 59


Новини від 21.11.17 р.

Добрий день!

Після останніх оновлених новин прийшло нам 50 грн. В понеділок в мами ніби остання процедура внутрішньої терапії. Потім небхідно буде зробити компютерну томографію чи МРТ, щоб подитися динаміку - це нам обійдеться 2-3 тис. грн. Ми дуже розраховуємо на Божу допомогу та добрих людей!

З повагою, Валентина


Новини від 10.11.17 р.

Доброго дня!

Хочу щиро подякувати всім, хто допоміг нам молитовно, морально та фінансово. Нам прийшло на карту 7 600 грн., щиро вдячні вам. (Окремо дякуємо Юрію) Нехай вам повернеться в сто разів більше! Спаси Господь.

Починаючи з 17 жовтня мама проходила зовнішню променеву терапію, також отримувала капельниці та уколи, а вже з цього понеділка - розпочався курс внутрішьої променевої терапії.

Слава Богу, мама почуває себе добре, але, на жаль, відбувається якийсь запальний процес, інколи піднімаєтсья температура.

Дорогі читачі, ще раз щиро вдячні вам, та надалі надіємося на ваші молитви та підтримку!

З повагою, Валентина


Новини від 19.10.17 р.

На жаль, коштів на карту не надійшло зовсім, але променеву терапію вже розпочато. Як буде далі - не відомо. Питання з житлом на даний момент не актуальне - маму госпіталізували у лікарню.

Не дивлячи на тяжку хворобу мами, Валюша продовжує допомогати одинокій жінці-інваліду. «Нужны волонтеры по уходу!»

Дуже просимо допомоги і молитов!


Новини від 16.10.17 р.

Доброго дня, шановні читачі, дорогі браття та сестри!

Нам вдалося зібрати ще 11 975 тис.грн. Висловлюємо з мамою подяку за вашу допомогу, не байдужість та доброзичливість!

Мама пройшла 6 курсів хіміотерапій, але, на жаль, ми не отримали належних результатів та покращень. Тому починаючи з 17 жовтня мама буде лікуватися променевою терапією і на початок лікування нам необхідно заплатити 7 тис.грн. Мама буде проходити променеву терапію на Верховинній, але в лікарні не вистачає місць, тому можливо хтось зможе допомогти з питанням житла неподалік від м.Житомирська на місяць-півтора.

Всі кошти ми вже витратили на лікування, також проходження ком’пютерних томографій, МРТ і т.д. Тому знову звертаємося до вас з проханням допомогти продовжити лікування моєї мами. Також дуже прошу молитовної підтримки в цей не легкий для нашої сім'ї час.

Нехай Господь та Пресвята Богородиця береже вас та ваші сім'ї!


Новини від 21.06.17 р.

Добрий день!

На сьогодні ми зібрали з Божою та вашою допомогою, дорогі читачі, на карту 3770 грн. та 500 дол. Ми всім дуже вдячні за допомогу, спаси Господь вас за небайдужість.

Після 2 хіміотерапій мама почуває себе добре, слава Богу. Зараз вона проходить передопераційний огляд та записали її на 20.06. на розбор результатів огляду, і тоді вже назначать дату операції! Але збір коштів не припиняємо, так як це лише трохи більше половини необхідної суми. Дякуємо вам, нехай Господь береже вас та ваші сімї!


Прохання про допомогу від 21.05.17 р.

Потрібна допомога нашому волонтеру Валентині Загриві. Багато хто знає Валю, як волонтера багатьох напрямків волонтерського руху «Молодість не байдужа». Окрім цього Валя вже деякий час допомагає одинокій жінці-інваліду. «Нужны волонтеры по уходу!»

Сьогодні вона звертається до всіх нас з проханням про допомогу своїй матері, якій нещодавно поставили онкологічний діагноз і вона потребує дороговартістного лікування. Валя з братом вже витрати всі свої заощадження. Для них важлива будь-яка сума, будь-яка допомога. І просимо молитов!

ПИШЕ ВАЛЯ:

«Близько півтора місяця назад моїй мамі поставили діагноз Ca colli uteri gr IIa, Т2аNхМо, стадія ІІ, простими словами рак (без метастазів).

З 20 по 26 квітня мама проходила курс хіміотерапії у Національному інституті рака (Ломоносова 33/43). 18.05. мама пройшла другу хіміотерапію, і через 2 тижні буде операція. Кожного разу хімія обходиться біля 8 тис. грн. Вже всі особисті кошти витрачені. На операцію нам необхідно приблизно 30 тис.грн, + невідомо скільки на подальше лікування. Наша сім’я, на жаль, не має можливості самостійно зібрати кошти на лікування, тому звертаємося до небайдужих людей.

Загрива Любов Адамівна

Я сама люблю допомагати людям, з 2010 року займаюся волонтерством в різних напрямках: поїздки в дом престарілих та одиноких, допомагаю людям літнього віку, неодноразово їздила до онкохворих діток та сиріт.

Моїй мамі 54 роки. Будь ласка, допоможіть врятувати мою маму від онкології. Храни Бог ваші сім’ї!

Загрива Любов Адамівна01014 (для стран СНГ 252014) Украина, г. Киев,
ул. Тимирязевская 1, Свято-Троицкий Ионинский монастырь
email: miloserdie@ukr.net
христианство.ру Rambler's Top100 На главную | Написать письмо