Молодежные проекты Киева

Наши друзья

Новости

Просьбы о помощи

Просьбы о помощи

Протоієрей Микола Коваленко
Просмотров: 168 Протоієрей Микола Коваленко, 1958 р.н., Полтавськая обл., с.Хомутець
Діагноз: Гіпертонічна хвороба III ст., 3 ст., ризик IV. Дисциркуляторна енцефалопатія III. Ішемічна хвороба серця. Нейрогенний сечовий міхур, хронічний простатит, сольовий діатез. Цукровий діабет 2 тип.

Новини від 27.02.18 р.

Дякуємо всім, хто відгукнувся на прохання про допомогу. На картку прийшло близько 10 000 грн. На місяць родина витрачає на ліки близько 4 000 грн.

Пише матушка:

Дякуємо всім людей, які надають допомогу і молитовну і фінансову для лікування батюшки Миколая. Ми рятуємо один одного. Дякуємо за милосердя і доброту.

Стан батюшки:

Під наглядом він може сам потихеньку йти з паличкою, підтягуючи праву ногу, на не великі відстані. В даний час займається дефектолог, оскільки втрачена виразна мова. Співає і читає молитви, співає пісні, все це зберіглося в пам'яті. Їсть самостійно. Права рука не робоча, зрідка піднімається і ворушаться пальці. Інколи приходить масажист. Батюшка потребує реабілітації. Гіпертонія, і цукор під контролем.

Просила лікарів, щоб підібрали дешевше ліки, але залишили по тій же схемі та ще додалося більше болячок і ліків.

Діагноз: Це чудо Боже, що батюшка залишився живий…

З повагою, матушка Олександра

Коваленко Коваленко


Прохання про допомогу від 16.02.18 р.

Протоієрей Микола Коваленко прослужив 16 років, побудував Свято-Воскресенську церкву в с.Хомутець Полтавської Єпархії.

Діагноз: Гіпертонічна хвороба III ст., 3 ст., ризик IV. Дисциркуляторна енцефалопатія III (гіпертонічна, діабетична). Наслідки Гострого порушення мозкового кровообігу (ГПМК) за геморагічним типом за типом інсульт-гематоми та проривом крові в шлуночки. Ангіопатія судин сітківки обох очей. Ішемічна хвороба серця: Постінфарктний (ЕКГ) кардіосклероз. Серцева недостатність (СН) II А, Функціональний клас (ФК) II. Нейрогенний сечовий міхур, хронічний простатит, сольовий діатез. Цукровий діабет 2 тип.

Протоієрей Микола Коваленко

На даний момент знаходиться на 1 групі інвалідності після геморагічного інсульту (паралізована права сторона), діабет 2 ступеня, гіпертонія 3 ст. та інші хвороби. Батюшка потребує постійного догляду (не встає з коляски), матінка постійно поруч з ним, весь цей час не працює, коштів на лікування катастрофічно не вистачає. Просимо молитовної та матеріальної допомоги для подальшого лікування і реабілітації. Спаси вас Господь!

Номер картки Приватбанку: 5168 7422 0803 8947 дочка Коваленко Тетяна Миколаївна

Протоієрей Микола КоваленкоНаши проекты

Вопросы и ответы

Анонсы

01014 (для стран СНГ 252014) Украина, г. Киев,
ул. Тимирязевская 1, Свято-Троицкий Ионинский монастырь
email: miloserdie@ukr.net
христианство.ру Rambler's Top100 На главную | Написать письмо