Просьбы о помощи

Ющик Ольга
Просмотров: 3666
Ющик Ольга, 1974 р.н., м. Нововолинськ, Волинська область
Діагноз: Карцинома молочної залози. Стан після неінформативної біопсії 08.06.2018. Продовження хвороби у вигляді вторинного ураження печінки

Новини від 01.03.19 р.

Добрий день!

У січні 2013 роцу я лікувала 2 стадію раку грудей, пройшла повністю все лікування: 4 хіміотерапії, 40 променевих терапій, 2 операції на 5 років їй вдалось перебороти цю страшну недугу. Але від червня 2018 виявили метастази в печінці. Після 8-ох курсів хіміотерапії 3 останні комп'ютерні томографії від (остання - 10 лютого 2019 року) показали, що покращення не відбулось, що зазначено в заключенні. Лікар пояснив, що пухлини практично не зменшились, тобто, хімія не дала очікуваного результату.

Тому, аби боротися за життя, було запропоновано лікування таким препаратом, як Ібранс (діюча речовина – палбоцикліб), в поєднанні з летрозолом (гормонами). Останні дослідження на моделі ксенотрансплантату НR-позитивного раку молочної залози (HBCx-34) показали, що одночасне застосування палбоциклібу і летрозолу посилюють гальмування фосфорилювання Rb, низхідного сигналювання і росту пухлини (залежно від дози). Мінімальний курс лікування – 3 місяці, (повний - 16 місяців), вартість місячної дози Ібрансу - 43 тис. грн., летрозолу - 930 грн.

Це лікування – шанс на одужання, оскільки традиційне лікування виявилось неефективним. Але надія – є, тому що в жінок є дуже гарні результати саме на основі препарату Ібранс.

На жаль, необхідна сума для мене на разі є недосяжною… Але, здаватися і опустити руки я не можу, бо сама виховую 10-ліню донечку Соню. Велике прохання до всіх чуйних і небайдужих людей зібрати необхідну суму на лікування щоб подолати цю нелегку хворобу.

Реквізити банку:
Картка Приватбанку: 5168 7573 6355 3449, Карпук Тамара Вікторівна (моя мама)


Новини від 21.09.18 р.

Добрий день!

Дякую, всім, хто мені допомагає. Без вашої підтримки моє лікування було б не можливе.

Новини в мене такі. Після 3-ох курсів хіміотерапії комп'ютерна томографія від 5 вересня цього року показала слабке покращення, що зазначено в заключенні. Лікар пояснив, що пухлини практично не зменшились, тобто, хімія не дала очікуваного результату. Тому з 10 вересня розпочався новий курс хіміотерапії (з трьох сеансів), після яких я чекаю нового обстеження. Якщо результатів знову не буде, тоді єдиним виходом стане такий препарат, як Ібранс (діюча речовина – палбоцикліб), в поєднанні з летрозолом (гормонами). Застосування цих препаратів зможуть подарувати мені шанс на одужання. Останні дослідження на моделі ксенотрансплантату ER-позитивного раку молочної залози (HBCx-34) показали, що одночасне застосування палбоциклібу і летрозолу посилюють гальмування фосфорилювання Rb, низхідного сигналювання і росту пухлини (залежно від дози). Курс лікування – 3 місяці, вартість місячної дози Ібрансу - 50 тис. грн., летрозолу - 930 грн. Це лікування – мій останній шанс на одужання. Але надія – є, тому що в жінок є дуже гарні результати саме на основі препарату Ібранс. На жаль, необхідна сума для мене на разі є недосяжною…

Прошу молитов за мою дочку Соню. Зараз вона з запаленням легень знаходиться в лікарні.


Новини від 13.08.18 р.

Дякуємо за допомогу Ользі та її донечці. Завдяки вам жінка може проходити лікування. Сьогодні вона заступає на третій блок хіміотерапії, потім потрібно буде робити комп'ютерну томографію. На сьогодні з 20 липня на картку Юлії надійшло 4800,00 грн. Через брак коштів, Ольга змушена була відмовитися від дороговартісних препаратів і розпочати лікування більш доступними. Дуже просимо допомогти жінці закінчити курс лікування. У неї одна надія - на допомогу небайдужих людей і віра в те, що Господь зцілить її.

Новини від 28.06.18 р.

Дякуємо усім, хто відгукнувся – на картку надійшло 4 000 грн. Завтра Ольга повинна розпочати перший блок хіміотерапії. Через відсутність коштів, жінка змушена була відмовитися від дорогих хіміопрепаратів. За попередніми підрахунками блок ХТ з іншими препаратами обійдеться в 10 000 – 12 000 грн. Зараз Ольга має на руках 9 000 грн. Всі свої попередні заощадження вона витратила на обстеження в Києві. Крім того у жінки існують ще й інші проблеми зі здоров’ям – артроз, грижі по всьому хребту і на це лікування також потрібно витрачати кошти. Дуже просимо допомогти зібрати кошти на подальше лікування Ольги!

Новини від 26.06.18 р.

Знову змушена звернутись до Вас за допомогою. В січні 2013 році в мене виявили рак молочної залози, і я тоді ж перенесла першу операцію. Через півроку, в липні 2013 року, постала необхідність в проведенні операції по екстирпації матки з придатками. Заключний діагноз: Гормоночутливий рак молочної залози ІІст. МЭ+АЛД, 4АС,ДЛТ, пангістеректомія. Але, якби не Ваша підтримка та допомога, не впевнена, що була б в змозі зробити другу операцію та перенести 4 хіміотерапії та променеву терапію – за що я щиро вдячна всім, хто не лишився осторонь, за Вашу матеріальну та молитовну підтримку.

Пройшло п’ять років, і рак знову повернувся. На сьогодні у мене виявили метастази в печінці. Перші КТ-обстеження я пройшла в обласній лікарні м. Луцьк, але оскільки мої показники крові не дозволяли проводити хіміотерапію, вирішила звернутись в «Кібер Клініку Спіженка» м. Київ для визначення оптимальної схеми лікування, де знову пройшла обстеження КТ та МРТ і де було запропоновано взяти біопсію метастатичного очата в печінці. На це обстеження пішли всі кошти, які зібрали для мене друзі та колеги. Біопсія виявилась неінформативною, так як у саму пухлину просто не влучили.

Діагноз: Карцинома молочной железы. Состояние после неинформативной биопсии 08.06.2018 . Продолжение болезни в виде вторичного поражения печени.

В клініці запропонували зробити повторну платну біопсію (точне влучення в пухлину знову ніхто не гарантує), від якої я відмовилась по причині відсутності коштів. Єдиним виходом було повернення в Луцьк для проходження 4-х хіміотерапій (вартість однієї – 56 000 грн. + гормонотерапія ФЕМАРА (вартість уп. З0 шт. - 930 грн.)

Я сама виховую дочку віком 9,5 років. Донечка не ходить до школи по стану здоров’я, займається індивідуально, тому що постійно хворіє бронхітами з асматичним аспектом. Їй призначене лікування – імуно специфічна терапія (таблетки італійської фірми Лофарма, курс на 3 міс. коштує 185 Євро). Моєї зарплати та маминої (1476.00) не вистачає навіть на лікування доньки.

Звертаюсь до чуйних і небайдужих сердець і дуже прошу: якщо можливо, допоможіть, будь ласка, мені подовжити життя і пролікуватись, щоб я могла знаходитись поряд із своєю донечкою, жити та виховувати її. Адже кожній дитині так необхідно, щоб мама була поряд.

Нехай Бог благословить вас і всіх тих, хто приходить на допомогу хворим та нужденним.


Новость от 08.07.13 г.

Огромное всем спасибо – необходимая сумма собрана! На сегодня просьба закрыта!

Ольга:
В мире, наверное, не хватит всех слов благодарности, что бы описать все чувства, которые переполняют мое сердце ко всем, кто не остался равнодушным к моей просьбе! Каждый день и всю оставшуюся жизнь я неустанно буду молиться о здоровье и Божьем благословении всех Вас и ваших близких и родных!

От того какие суммы поступали видно было, что человеческая добродетель зависит не от достатка. В субботу я получила основную сумму. Большое СПАСИБО этому человеку и всем остальным людям!


Новость от 21.06.13 г.

Ющик Ольга Ивановна, 1974 г.р., Волынская обл.

В январе врачи поставили Ольге диагноз — рак молочной железы, 2-я стадия.

Оля сама воспитывает маленькую дочку. С самого рождения у девочки букет заболеваний и мама непрестанно за ней ухаживает, ходит по врачам, ставит дочурку на ноги. Сейчас малышки обнаружена паховая грыжа и ее срочно нужно оперировать, а Оля сама только восстанавливается после последней химиотерапии. Но беда не ходит сама. В марте умерла бабушка. А потом в старой квартире обвалился поток, и пришлось перекрывать крышу, взяв кредит в банке...

Оле предстоит пройти еще две химиотерапии и операцию по удалению опухоли. Для этого ей нужно около 20 000 грн. Самостоятельно собрать такую сумму невозможно, уже потрачено много денег на лечение. Вследствие химиотерапий, у Оли начались серьезные проблемы со здоровье и на поддержку уходит много денег. Мы обращаемся к нашим читателям с просьбой помочь Оли закончить лечение, ведь ее маленькой дочурке так нужна мама!

Просьба Оли:

Мне 39 лет, у меня железисто-солидный рак молочной железы 2 стадии с метастазами в 2-х лимфоузлах. 3 января 2013 года била проведена операция (правосторонняя радикальная мастэктомия по Маддену). Благодаря помощи моих коллег и неравнодушных людей я прошла 4 ПХТ курса химиотерапии. Теперь мне предстоит пройти еще 2 курса химии и гинекологическую операцию по удалению, поскольку опухоль гормональная.

Вследствие токсичности и агрессивности лечения, нарушена робота всех органов. Теперь требуются немалые средства для восстановление. Выходит из строя печень, проблемы с почками, поджелудочная железа, полипы на кишечнике, щитовидная железа.

Обращаюсь ко всем, кто не безразличен к чужой беде. Впереди очередной этап лечения, он состоит из: 2 курсов ПХТ, с последующей (удаление матки и придатков).

Для дальнейшего лечения необходимо около 20 000 грн. От собранной суммы напрямую зависит моя жизнь. Буду благодарна любой сумме.

У меня маленькая дочь 4,5 годика. Воспитываю ее одна. Я очень люблю свою дочь и хочу быть с нею.

Ющик Ольга

За любую поддержку буду очень благодарна.01014 (для стран СНГ 252014) Украина, г. Киев,
ул. Тимирязевская 1, Свято-Троицкий Ионинский монастырь
email: miloserdie@ukr.net
христианство.ру Rambler's Top100 На главную | Написать письмо
Принудительно лечение www.europacenter.org.ua возможно только с разрешения суда. | Лечение алкоголизма www.novaera.su/lechenie-alkogolizma/ может быть платным и бесплатным.