Просьбы о помощи

Зінькевич Богдан
Просмотров: 5682
Зінькевич Богдан, 2010 р.н., с. Бровки Перші, Житомирська обл.
Діагноз: ендогенний увеїт обох очей в ст.загострення, ускладнена катаракта ОИ, фіброз скловидного тіла ОИ

01.08.23 р.

Надходження з моменту розміщення прохання: 995 + 100 + 3200 + 8000 + 200 + 603 + 1000 + 5800 грн.

Доброго дня, хочемо подякувати всім, хто нас підтримав, допоміг коштами! Для нас це велика підтримка.

26 липня їздили в Охмадтит до офтальмолога, зробили КТ очей. Очі у Богдана у ремісії, запалення немає. Також їздили на обстеження до ревмотолога. Лікування залишили майже таким самим. Будемо купувати ліки і лікувати Богдана.

Придбали для Богдана окуляри за 6270 грн. Є і дешевші лінзи в окуляри, але вони грубі, важкі. Будуть давити на перенісся. А ці супер тонкі, легкі, зручні. Богдан постійно носить, без окулярів бачить тільки силует. У Богдана немає хрусталиків, якщо буде все добре десь у 18 років тільки поставлять.

Зінькевич Богдан


29.06.23 р.

Біда не ходить поодинці. Після довгих років лікування, хвороба знов нагадала про себе. Крім хвороби очей (видалення хрусталиків, скловидного тіла, спайок), додався ревматоїдний артрит (запалення колінних суглобів).

Після трьох років лікування ревматоїдного артриту дороговартісними препаратами ( Хуміра, вартість якої 14000 гривень на місяць, Метотрексат, очні краплі та багато іншого), які тримали хворобу в ремісії, стався рецидив хвороби. Щоб визначити причину рецидиву, потрібно зробити ряд дороговартісних обстежень і аналізів, на яких в нас не вистачає коштів. Ще потрібно придбати спеціальні окуляри. За приблизними підрахунками нам потрібно біля 50000 грн.

Просимо всіх небайдужих допомогти в лікуванні Богдана. Дай Бог всім здоров'я, мирного неба.

Номер картки ПриватБанку
4149499996260954
Отримувач: Зінькевич Олександр Сергійович

Зінькевич Богдан


Новини від  14.10.18 р.

Доброго дня!

Операція, яка була запланована на 3 жовтня у зв'язку з простудою Богдана була перенесена і проведена 12 жовтня. Нарешті всі страхи і переживання позаді!

Ми дуже вдячні всім, хто нас підтримав і допоміг (хто коштами, хто молитвами, а хто добрим словом). Нам звонили сотні людей, яким була не байдужа доля нашої дитини. Ми всім дуже вдячні, адже по суті нас підтримали добрі, чуйні люди з усієї України. Навіть не віриться що в такі важкі часи є стільки добрих людей.

Низький Вам уклін, і хай береже вас Бог.

Миру, щастя, здоров'я, добробуту усім вам!

Батьки Богдана

Зінькевич Богдан

Зінькевич Богдан


Новини від  04.10.18 р.

Вчора звонила мама Богданчика і плачучи повідомила, що напередодні операції у Богданчика підвищилася температура до 38 і малий захворів. Мама засмучена через те, що люди так їм допомогли і вони сподівалися, що 3 жовтня прооперуються. Тепер операція відкладена до повного одужання дитини. Просимо молитов за Богданчика!

Новини від  01.10.18 р.

Дякуємо усім за допомогу! На сьогодні ми вже зібрали необхідні кошти і навіть частково на другу капсулу Озурдексу. Першу касулу за придбано і доставлено родині. Чекаємо на операцію 3 жовтня! Просимо молитов!

Пише мама:

Добрий день!

Нам зібрали 13800 грн. на наступну капсулу Озурдексу на праве око. Дай Бог усім здоров'я. Сьогодні пройшли комісію, у середу їдемо в Охматдит. Дай Бог щоб усе було добре.

Зінькевич Богдан


Новини від  19.09.18 р.

+ 2885 грн. Дякуємо!

Новини від  17.09.18 р.

До операції залишається все менше часу. На картку батьків надійшло 2240 грн.
Операція запланована на 3 жовтня. Препарат Озурдекс коштує 19 800 + 4 000 гривень розхідні матеріали. Благаємо, допоможіть Богданчику врятувати зір. Просимо молитву за операцію!

Прохання про допомогу від  13.09.18 р.

«А ви знаєте, скільки їм потрібно грошей? Всім по трошку і їм буде легче» - так пояснює свої дії Богдан в аптеці, коли кидає по гривні в коробочки для збору коштів на хворих дітей. Виявляється, хлопчик збирає здачу з булочок, які купує у школі, і потім допомагає всім, хто потрапляє в його поле зору.

Таким росте хлопчик, який одного разу почав втрачати зір. Три роки тому лікарі були змушені видалити Богдану хрусталики в двох очах. Але дитина бачить. Бачить завдяки дорогим окулярам +13, кошти на які збирали наші читачі. З окулярами дитина ходить до школи, а без них бачить тільки тінь. Але на цьому проблеми з зором не зникли. У дитини періодично з’являється набряк в очах – збільшується вени і капіляри. Допомогти зняти цей набряк може капсула препарату Озурдекс, яка вставляється в око і діє як губка, яка впитує рідину і потім її розсасує. Якщо не лікувати, то все лопне і дитина втратить зір назавжди. Навесні ми вже збирали кошти на препарат Озурдекс. Після операції у Богдана покращився зір. Але зараз лікарі знову діагностували набряк та падіння зору в лівому оці з 40% до 20%. Це означає, що дитині потрібна термінова операція, яку вже призначено на 3 жовтня. Але коштів ні на неї, ні на препарат у батьків не має. Одна ампула Озурдексу коштує 19 800 грн.

Сім’я живе в селі. Мама працює вже 13 років медсестрою в 9-й лікарні Києва. Раз на 2-3 дні їздить до Києва на чергування. Дорога займає електричкою і автобусом 3 години в одну сторону. Зарплата невеличка. Батько займається домашнім господарством, але цих коштів не вистачає, бо на підтримуючу терапію для очей Богдана потрібно витрачати чималу суму в місяць.

Звернення батьків:

Доброго дня!

Ми вимушені знову звернутися до Вас за допомогою. Після проведених операцій 27 квітня і 8 червня, тривалої реабілітації, апаратного лікування 10 днів в Богдана покращився зір. Але дії препаратів виявились замалими і тому після обстеження 11 вересня Богдану був знову поставлений діагноз: погіршення зору на ліве око (був 0.4 став 0.2), монокулярний кістозний набряк лівого ока. щоб дитина не втратила зір було запропоновано повторне введення препарату Озурдекс на ліве око. Операція запланована на 3 жовтня. Препарат Озурдекс коштує 19 800 + 4 000 гривень розхідні матеріали. Так як усі наші кошти витрачаються на постійне лікування дитини (а це вже буде 5 операція + 3.5 роки постійне медикаментозне дороговартісне лікування), то у нас немає коштів на купівлю препарату і проведення операції. Тому звертаємось до Всіх небайдужих людей про допомогу. Благаємо, допоможіть Богданчику врятувати зір. Просимо молитву за операцію!

Батьки Богданчика

Реквізити для переказу коштів:
Номер картки Приватбанку: 4149 4978 4506 8537
Зінькевич Олександр Сергійович (батько)

Зінькевич Богдан


Новини від  12.06.18 р.

Доброго дня!

8 червня Богданчику була зроблена операція по вживленню імплантанту Озурдекс в праве око. Значення цієї операції велике: якби не вона дитина могла б втратити зір назавжди, а так - завдяки Вашій підтримці і допомозі ми змогли вчасно прооперувати дитину. Хочемо виразити Всім щиру вдячність за те, що Ви допомогаєте нам вже 2 роки, не залишили нас наодинці з бідою і допомогли вийти зі скрутного становища. Дякуємо за те, що Ви підтримуєте нас морально, допомагаєте нам коштами. І хоча попереду ще довготривале і дороге лікування, але спільними зусиллями ми зможемо перемогти хворобу і подарувати Богданчику щасливе майбутнє. Всім міцного здоров'я і щастя. Низький Вам уклін!

Батьки Богданчика


Новини від  07.06.18 р.

Дякуємо усім за допомогу! На карту надійшло: 400 +150 + 2000 грн.!
Вже завтра Богданчик з батьками буде в Охматдиті на операції. Просимо молитов!

Новини від  04.06.18 р.

Дякуємо усім за допомогу! 30 травня Богданчик був на остеженні у лікаря. Операцію перенесли на 8 червня. Завтра батьки везуть дитину в обласну клініку здавати аналізи, готуватися до операції. 8 червня вже потрібно бути в Охматиді з усіма довідками і ліками. За період розміщення прохання на картку батькам надійшло 4600 грн. Сама операція обійдеться у 6 000 грн. Дуже просимо допомогти батькам зібрати необхідну суму!

+ 1000 грн. + 2000 грн. + 100 грн. + 150 грн.!


Новини від  23.05.18 р.

Дякуємо - на рахунку 500 + 500 грн.

Новини від  21.05.18 р.

Операцію призначили на 30 травня. Батькам на стільки не зручно було просити гроші знову, що продали порося, дідусь продав маленьке телятко, ще позичили і придбали дорогу ампулу за 20 000 грн.. А от зібрати гроші на саму операцію уже не має ніякої змоги, навіть позичити не має в кого за стільки років лікування... На карту надійшло 250 + 100 грн. На операцю потрібно 6000 грн. Дуже просимо допомогти батьткам зібрати кошти на операцію своєму хлопчику!


Новини від  14.05.18 р.

Здраствуйте!

Минуло більше двох тижнів з моменту операції. Післяопераційний період проходить успішно, зір почав покращуватись. Вже видно перші результати, в Богдана зір підвищився з 10 до 40% на ліве око.

Тепер ми готуємося до операціїї на праве око. На 25 травня у нас заплановане обстеження і через пару днів після буде проведена операція. Дорогий препарат Озурдекс з великими зусиллями ми вже купили, але нам ще потрібно купити розхідні матеріали на операцію вартістю приблизно 3500 грн. + обстеження + 4 види очних крапель (1000 гривень) + таблетки (вартістю 700 гривень). Всього нам потрібно близько 6000 гривень, на що в нас вже немає коштів. Саме тому ми вимушені звернутись до Вас за допомогою . Сподіваємось на Вашу підтримку та допомогу, а також молитов за Богданчикове здоров'я. Всім дякуємо, бажаємо міцного здоров'я.


Новини від  28.04.18 р.

Вчора Богданчика прооперували. Він разом з батьками приїхав в Охматдит в п’ятницю о 10:00. Вже о 13:00 його забрали на операцію, яка тривала 15 хвилин, під час якої лікарі встановили в око маленьку, але дуже дорогу ампулу. Тепер ця ампулка буде рятували Богданчику зір. У лікарні Богданчик побув ще до 17 години вечора – лікарі спотерігали, як дитина відходить від наркозу. І вже о 18 годині родина електричкою поїхала додому. Дорога електричкою займає 3 години.

Батьки безмежно вдячні всім, хто допоміг зібрати кошти на дорогий препарат, тому що так швидко батьки самостійно зібрати гроші не змогли б. Дякуємо за молитви!

Зінькевич Богдан


Новини від  18.04.18 р.

Вчора ввечері мама телефонувала просто в сльозах. Вона не могла повірити, що так швидко вдалося зібрати необхідну суму на капсулу. Дякуємо всім, хто відгукнувся і допоміг!

Чекаємо на операцію і просимо молитов, щоб усе було добре!

Пишуть батьки:

Хочемо подякувати за кошти, які нам перерахували на препарат OZURDEX: Марині і Юрію, а також власникам невідомих телефонних номерів, з яких були надіслані кошти.

Дуже Всім вдячні, велике Вам спасибі та міцного Вам здоров'я!!!


Новини від  17.04.18 р.

Станом на 17 квітня зібрано: 7 000 грн. + 10 000 грн. + 100 грн.

Дякуємо!


Новини від  16.04.18 р.

Доброго дня!

В травні мине два роки як Богданчику була зроблено операція на очах (видалено хрусталики, скловидне тіло, спайки).

Та 13 квітня під час планового огляду в лікарні Охматдит у Богдана була виявлена кістозна деформація, відшарування нейроепітелія на обох очах. Почав різко падати зір на лівому оці (був 40%,а став 10%). Богданчик сам не розповідав про падіння зору, виявили тільки лікарі.

На 27 квітня нам призначено термінову операцію по вживленню імплантанта OZURDEX виробництва США, який коштує в аптеці 18 700 грн. + розхідні матеріали близько 3 000 грн. Цей імплантант можна купити тільки під заказ і з передоплатою, тому гроші потрібні не пізніше 23 квітня. Так як операція позапланова і термінова, в нас таких коштів немає і ми не в змозі їх так швидко зібрати. Для нас це дуже велика сума, адже щомісяця Богдан приймає дорогі препарати після операції Кожного місяця ми витрачаємо понад 2500 грн. впродовж майже 3 років.

Ми знову вимушені звертатись до Вас за допомогою, тому що, якщо не зробити терміново операцію - дитина втратить зір. Благаємо Всіх про допомогу!

Реквізити для переказу коштів:
Номер картки Приватбанку: 4149 4978 4506 8537
Зінькевич Олександр Сергійович (батько)


Новини від  23.11.17 р.

Добрий день!

Ми хочемо подякувати всім, хто не залишився осторонь нашої проблеми і допоміг нам коштами. Всім дуже-дуже дякуємо, тому що завдяки вашій підтримці на наш банківський рахунок надійшло 9300 грн. Для нас це дуже велика підтримка. За ці кошти ми придбали Богданчику окуляри, а на кошти, які залишились - ми купили ліки. Боданчик ходить до школи. Завдяки новим окулярам, Богдан став краще бачити і засвоювати нову шкільну програму.

Ми хочемо ще раз Вам подякувати, побажати всього найкрашого: здоров'я успіхів; низький Вам уклін.

З повагою, батьки

Зінькевич Богдан


Новини від  21.08.17 р.

Доброго всім дня!

Завдяки Вашій допомозі ми змогли придбати ліків на три місяці, за що ми з Богданчиком Вам всім дуже вдячні.

Першого вересня в житті дитини наступає радісний день, здійсниться мрія Богданчика: він піде в перший клас. Але радість цього моменту засмучує те, що йому потрібні нові окуляри, більш сильніші (+16 діоптрій), які коштують близько 6000 гривень, на які в нашій сім’ї не має коштів. А також знову потрібно купувати ліки, які підвищуються в ціні (щомісяця потрібно понад 2,5 тисяч гривень). Тому ми знову звертаємось до Вас за допомогою. Сподіваємось на Вашу щиру підтримку.

Реквізити для переказу коштів:
Номер картки Приватбанку: 4149 4978 4506 8537
Зінькевич Олександр Сергійович (батько)


Новини від  24.04.17 г.

Добрий день!

Я зі своїм сином Богданом хочемо попросити Вас про допомогу. Минулого року йому було зроблено дві важкі операції на очах. З тих пір ми постійно лікуємось дороговартісними ліками, які вже приймаємо 19 місяців (до і після операції). Зір дитини потроху відновлюється і вже становить 40% в окулярах. Але попереду ще довге і тривале лікування, на яке потрібно витрачати близько 2 тисячi гривень на місяць. Дитину попереду ще чекають дві операції по встановленню кришталиків.

Бувають такі моменти, коли коштів на ліки не вистачає і доводиться займати гроші. Тому, просимо всіх небайдужих допомогти нам в купівлі ліків. Будемо всім дуже вдячні.


Новини від  15.08.16 г.

Добрий день!

Моєму синові Богданчику 21.07.2016 була зроблена друга операція на лівому оці (видалили хрусталик, спайки, замінили скловидне тіло). На нашу картку з 12.07.2016 надішло 5 300 грн. Ми дякуємо за допомогу усім небадужим людям, які не залишились осторонь нашого горя. Дуже важко людині, коли у неї горе і вона залишилась сама, як нам було приємно, що ми були не самі, нас підтримали і допомогли зосвім чужі люди. Яка це радість для нашої сімї, коли наша дитина почала бачити (Богданчик не бачив 9 місяців). Після першої операції на правому оці , яка була 12.05.2016, дитина бачить в окулярах 40%, на ліве - поки-що 7%. Ліве око потрібно капати сім разів на день (максідекс, індоколір, тіотриазолін, калію йодид) і таблетки екворал 2 рази в день (ціна таблеток 1800 грн на 50 днів). Дитина приймає таблетки вже 11 місяців. Цей препарат потрібно приймати 5 років, а можливо і більше.

Богданчику ще потрібно дві операції по встановленню штучних кришталиків (зараз їх заміняють окуляри). Операції можуть бути через рік-два, можливо раніше. Це також великі гроші (майже 40 000 грн). Я вірю, що в нашого сина буде все добре, ми все подолаємо. Велике Вам спасибі і низький Вам уклін, хай береже нас усіх Бог.


Новини від  12.07.16 г.

Доброго дня!

В травні після першої операції дитина стала вже бачити на одне око 20% в окулярах. Не можна передати радість дитини, яка після дев’яти місяців повної темряви стала бачити цей світ в яскравих кольорах.

Зінькевич Богдан

Нa 20 липня заплановано ще одна така ж операція на друге око, на яку, з вашою допомогою вже зібрано 198 грн.+140 грн+395 грн.+100 грн.+8040грн.

Я дуже вдячна вам за допомогу, але нажаль цих коштів недостатньо. Потрібно ще близько 7 тисяч грн. Так як всі наші кошти витрачаються на реабілітацію дитини, ми не в змозі зібрати необхідну суму. Tому просимо всіх небайдужих відгукнутись на заклик про допомогу.

Всім дякую, міцного вам здоров'я.

Хай береже Вас Бог!!!

Зінькевич Богдан


Новини від  14.06.16 г.

Добрий день!

Хочу подякувати всім, хто нам допоміг коштами. Я Вам дуже-дуже дякую! Всім здоров'я, всього самого найкращого. Завдякі вашій підтримці, та підтримці родичів та знайомих на карту нам поступило біля 7 000 гривень.

З допомогою Бога 12.05.2016 р. моєму синові Зінькевичу Богданчику вже зробили першу операцію з видалення спайок, кришталика і заміну скловидного тіла, на яку ми витратили майже 20 000 гривень. Під час операції пішло ускладнення: лопнула судина, пішов крововилив в око. Ми 17 днів знаходились у лікарні. Якщо крововилив не розійдеться, то через два тижні потрібно робити непланову операцію по видаленню крововиливу. Але дай Бог все буде добре і ускладнення минеться, то через півтора-два місяці планується друга така ж сама операція на друге око, на яку потрібно понад 15 000 гривень. Після чого Богданчику припишуть окуляри, тому що дитина буде без кришталика деякий час. Потім пізніше ще 2 операції, під час яких дитині будуть встановлені кришталики.

У квітні минулого року з дитиною сталася біда - почав різко падати зір. Ми лікувалися у Житомирі, Одесі, Вінниці, Києві. Його діагноз - ендогенний увеїт обох очей невизначеної етіології, ускладнена катаракта обох очей, помутніння скловидного тіла обох очей, зарощення зіниць обох очей. Богданчик майже нічого не бачить. Дитина 9 місяців приймає постійно таблетки Екворал (два рази в день) і очні краплі, на які в нас кожного місяця витрачається 2 000 гривень (вся моя зарплата), так як я працюю медичною сестрою в місті Києві.

Після операції дитина почала бачити світло-яскраві кольори. Ми дуже просимо небайдужих людей нам знову допомогти зібрати кошти на операцію. Повернути Богданчику зір і надати можливість повноцінно бачити цей світ, який він так любить. Всім дякую!


Новини від  10.05.16 г.

На 12 травня у Богданчика запланована операція в Охматдиті. Хлопчик майже перестав бачити і тому батьки змушені погодитися на операцію з видалення кришталика. В ході операції очне дно очистять від спайок і малюкові потрібно буде чекати наступну операцію по встановленню штучного кришталика.

Батьки Богдана з села Житомирської області, постійну роботу має лише мама - працює медсестрою в лікарні в Києві. За попередніми даними на операцію необхідно близько 12000 грн. Батьки збирали гроші, де тільки могли, але на сьогодні не вистачає 3000 грн. Звертаємося до наших читачів з проханням допомогти Богданчику і його батькам. Також просимо молитов!


Просьба о помощи от  01.04.16 г.

Доброго дня!

Моєму синові скоро виповниться 6 років. Хлопчик ріс цілком здоровою, активною та життєрадісною дитиною, але в травні минулого року сталася біда – почервоніли очі і почав різко падати зір. І страшний діагноз – ендогенний увеїт обох очей в ст..загострення,ускладнена катаракта ОИ, зарощення зіниць на обох очах.

З того часу дитину лікували у Житомирській обласній лікарні, Інституті ім. Філатова в м. Одеса, Вінницькій обласній лікарні. Але значних результатів не було, лікарі не можуть встановити причину запалення очей. Але шанси на одужання дитини дуже високі, незважаючи, що на даний момент гострота зору становить 1%. Зараз Богдан разом з батьком продовжує лікування в «Охматдиді». Ми дуже хочемо знайти причину захворювання. Нам може допомогти тільки Ізраїльська клініка «Шиба», але це дуже дорого. Нам виставили рахунок на суму – 1790 доларів.

Ми проживаємо в с. Бровки Житомирської області. Я працюю медичною сестрою у Київській міській клінічній лікарні №9 вже 12 років (від ред. – мама витрачає на дорогу 3 години). Чоловік тимчасово не працює - змушений доглядати за дитиною, бо ми не можемо водити Богданчика у садочок. Постійно потрібно капати краплі в очі: Максідкс (2 р/день), Індоколлір (2 р/день), Сенсивіт (3 р/день), Офтан (3 р/день), а також приймати таблетки: Екворал (2 р/день). На ліки ми витрачаємо майже 2000 грн в місяць - йде вся моя зарплата. На липень-серпень нам назначена операція, ході якої лікарі видалять спайки на кришталиках, які виникли в результаті запалень. Всього планується 4 операції.

Зінькевич Богдан

Я дуже прошу всіх небайдужих людей допомогти нам вернути дитині зір. Нам дуже потрібні кошти на проведення діагностики, щоб знайти причину постійних запалень. Всім дуже вдячна. Хай береже вас Бог.

Видео

Как перестать бояться будущего?
Как перестать бояться будущего?

Список телефонов доверия для подростков. Детям необходима поддержка как родителей так и учителей. Для этого в Киеве работает множество телефонов доверия, позвонив на которые можно получить консультацию и необходимую психологическую помощь.

Наши питомцы очень нуждаются в финансовой и материальной помощи. Монастырь не в силах помочь такому количеству животных своими силами, поэтому обращаемся ко всем неравнодушным людям с просьбой помочь нашим животным в это трудное для них время.

Для благотворительного проекта по разработке православной духовной атрибутики требуется помощь дизайнера !

По этому номеру телефона вы можете получить квалифицированную консультацию по вопросам относительно туберкулеза...

Огласительные беседы желающими принять Святое Крещение!!!

Приглашаем всех желающих в Студию детского творчества при храме святителя Григория Богослова! В Студии работают две школы: Школа живописи и Школа прикладного искусства.

В храме свт. Луки Крымского каждое 2-е воскресенье месяца проходят молебны с акафистом Божией Матери Неупиваемая Чаша, о страдающих от алкогольной, табачной, наркотической, игровой зависимостей и любящих их близких людей.

До уваги батьків особливих дітей! Проводиться набір діток в «Центр змішаного типу для дітей з функціональними обмеженнями» ГО «Родина»

Розшукуємо пацієнтів з онкологією, які зіткнулись з проблемами у лікуванні, а саме: нестача ліків, зловживання з боку медперсоналу, перепродаж ліків по завищених цінах тощо.

Запрошуємо вивчати мову жестів!

Участились случаи мошенничества в сфере помощи онкобольным детям. Мошенники, представляясь родителями больных детей просят помощь на лечение.

Благотворительная продажа работ (картин, поделок, аппликаций) сделанных руками детей и волонтёров на Изостудии при Институте рака ул. Ломоносова 33/43

Волонтерское движение "Молодость неравнодушна" существует на ваши пожертвования. Ваша помощь значит, что мы сможем продолжать работу!