Волонтерское движение "Молодость неравнодушна" существует на ваши пожертвования. Ваша помощь значит, что мы сможем продолжать работу! Подробнее...

Просьбы о помощи

Штрикуль Юрій
Просмотров: 648
Штрикуль Юрій, 11.11.2003 р.н., м. Полтава
Діагноз: гострий лімфобластний лейкоз, рецидив

Прохання про допомогу від 29.06.18 р.

Я до кінця не можу повірити в те. що відбулось — у Юри виявили РЕЦИДИВ! Ще на початку червня ми мріяли про літній відпочинок вдома, мріяли як наш учень нарешті піде до 9 класу, адже курс підтримуючої хіміотерапії закінчився. Але здійснивши 2 контрольні пункції кісткового мозку показали наявність бластних клітин, а це означає що гострий лімфобластний лейкоз повернувся.

І все починається знову: лікарняна палата, постійні крапельниці та блоки протирецидивної хіміотерапії, бо хвороба почала різко прогресувати. Ми вже пройшли І протирецедивний блок, який звичайно ж понизив показники крові: прокапали тромбоконцентрат (бо були вже 26), лейкоцити 1, але це добре, адже організм Юри відповідає на хімію. Зараз Юра майже постійно лежить — дуже болить все тіло, це наслідок хімії, та низьких лейкоцитів, але організм підтримують різними препаратами, адже шлунок так і залишився самим вразливим місцем.

Але це лише початок нашої чергової боротьби, тому що при виявленні раннього рецидиву лейкозу необхідна пересадка кісткового мозку, яку потрібно робити за кордоном від нерідного донора, що має підходити на 100%. А це величезна сума коштів, яку моя родина не в змозі оплатити. Тому звертаюсь до всіх небайдужих: допоможіть врятувати мого єдиного синочка, який найбільше зараз прагне просто ЖИТИ!

З повагою, мама

Реквізити для допомоги:
карта ПриватБанку 4731 2171 1282 4501
отримувач Штрикуль Юлія Сергіївна

Сторінка мами у ФБ
https://www.facebook.com/profile.php?id=100012571682804&hc_ref=ARS7FJn6TEU0viHElICFkourO2V_PryOPmG7ubmgJMBt1X4KJoYbYpNmdABcGuS0dI0

Історія Юри
http://www.donor.org.ua/index.php?module=help&act=show&c=1&id=2799

Штрікуль Юрій01014 (для стран СНГ 252014) Украина, г. Киев,
ул. Тимирязевская 1, Свято-Троицкий Ионинский монастырь
email: miloserdie@ukr.net
христианство.ру Rambler's Top100 На главную | Написать письмо