Просьбы о помощи

Протоієрей Володимир Прищепа
Просмотров: 486
Протоієрей Володимир Прищепа, с. Тарасівка
Діагноз: рак сигмовидної кишки з метастазами в печінку

Новини від 29.01.19 р.

Отець Володимир з матушкою безмежно вдячні всім, хто відгукнувся на їх біду. Завдяки вашій допомозі отець Володимир зміг продовжити лікування.

Нагадаємо, що 30 листопада батюшка переніс складну операцію на легенях. Зараз у нього час від часу піднімається температура, комп’ютерна томографія показує, що в черевній порожнині збирається рідина і її потрібно відкачувати. Останній раз за КТ і встановлення трубки родина заплатила 10 000 грн. Загалом на карту надійшло 12 000 грн.

Надалі отцю Володимиру потрібно спостерігатися у лікаря, приймати антибіотики, потім лікарі будуть визначати подальше лікування. Але воно буде ще довгим, а грошей у родині не має зовсім. Отцю Володимиру зараз дуже важко фізично, адже він весь порізаний, має цукровий діабет і ще багато інших діанозів.

Батюшка з матушкою дуже всім вдячні за допомогу, за молитви. Просимо підтримати родину і допомогти продовжити лікування.

Картка ПриватБанку: 4149 4991 1613 2794 (Прищепа Володимир Іванович)

 

Телефон матушки: 067 103 90 26


Прохання про допомогу від 20.12.18 р.

Клірик Бориспільської єпархії, настоятель храму на честь Різдва Богородиці в селі Тарасівка Броварського району, протоієрей Володимир Прищепа, потребує допомоги в лікуванні.

Батюшка Володимир до служіння священиком працював у 1989 році пожежником-ліквідатором в ЧАЕС, безпосередньо на реакторі. Там він дав обіцянку Богу, що якщо залишиться живим, то присвятить своє життя служінню Богу. Але Чорнобиль не пройшов безслідно для Прищепи Володимира. Спочатку йому поставили діагноз - «гостра лучова хвороба» на фоні якої з'вилися інші хвороби: цукровий діабет і «рак легенів». Під час однієї з операцій у Володимира обірвався тромб і він навіть пережив клінічну смерть. В 2007 р. він виконує обіцянку Богу і рукополагається в сан священика та направляється в село Тарасівка на посаду настоятеля новоствореної парафії.

До цього часу батюшка лікувався і підтримував здоров'я з Божою допомогою за свої кошти і дякуючи друзям та парафіянам. Проте страшна хвороба XXI століття у боротьбі за людське життя інколи здається сильнішою за людські старання. Нещодавно до букету хвороб отця Володимира додався ще один: рак сигмовидної кишки з метастазами в печінку. Минулого року батюшка переніс дві складні операції.

На даний час батюшка проходить повторний курс хіміотерапії. На дороге лікування у настоятеля віддаленої від столиці парафії незначні фінансові можливості.

Тому просимо помолитися і допомогти батюшці зібрати кошти на лікування та здолати хворобу.

Дякуємо! Дай Боже здоров'я нам усім!

Протоієрей Володимир Прищепа

Джерело: http://ioann-bogoslov.kiev.ua/news/262-svyaschenik-borisplskoyi-yeparhyi-yakiy-buv-lkvdatorom-na-chaes-znovu-potrebuye-nashoyi-dopomogi-u-lkuvannya.html


01014 (для стран СНГ 252014) Украина, г. Киев,
ул. Тимирязевская 1, Свято-Троицкий Ионинский монастырь
email: miloserdie@ukr.net
христианство.ру Rambler's Top100 На главную | Написать письмо