Просьбы о помощи

Матвієнко Дарина
Просмотров: 179
Матвієнко Дарина, 2014 р.н., с. Ольшаниця Київської обл.
Діагноз: вивих тазобедренного суставу – потрібна операція

Станом на 18.02.19 р. надійшло: 38 816.74 грн. Дякуємо! Операцію призначено на 12 березня!


Прохання про допомогу від 01.02.2019 р.

Маленькій дівчинці Дарині чотири рочки. Даринка любить малювати, робити різні саморобки, а ще вона дуже просить маму записати її на танці. Але Даринка не може повноцінно ходити через вроджену проблему - вивих тазобедреного суставу (одна ніжка коротша за іншу). Виправити таку ваду можна тільки хірургічно і бажано до 5 років. Адже чим старше стає дитина, тим складніше робити подібні операції і реабілітація буде складною.

Операцію потрібно робити в Інституті ортопедії та травматології в Києві в лютому місяці. За попередніми розрахунками вартість операції складає не менше 40 000 грн. плюс 12 000 імплант. Мама сама виховує Дашу, працює на пекарні, живуть в селі. Самотужки вона зібрала гроші на імплант, але сума за саму операцію дуже велика для родини.

Пише мама:

"Я, мати Матвієнко Дарини, звертаюся до Вас за допомогою, так як моїй донці потрібно терміново робити операцію, важлива кожна хвилина.

Потрібне відкрите усунення вивиху стегна, коригувальна остеотомія правого стегна та тазу. Незначну частину коштів я маю, але цього не вистачає, потрібно ще 40 000 грн. на операцію та реабілітацію. Самотужки зібрати кошти я не можу, оскільки я живу в без чоловіка, а мої батьки мають статус багатодітної сім'ї.

Працюю на пекарні, отримую мінімальну заробітну плату, але цих коштів вистачає тільки на прожиття.

Операцію робитимуть в місті Києві в Інституті ортопедії та травматології.

Прошу всіх небайдужих та всіх людей хто має можливість допомогти.

Маленька Дарина часто потерпає від болю у суглобах. У зв'язку з діагнозом порушено кровообіг і це призводить до частих захворювань, наслідком яких є лікування в стаціонарах з капильницями та антибіотиками.

Дякую всім небайдужим!"

Дуже просимо допомогти зібрати необхідну суму на операцію, яка планується на лютий місяць. І дуже просимо молитов за Дарью, щоб у малечі все було добре!

Гроші можна перераховувати на картковий рахунок волонтера:
Номер картки Приватбанку 4149 4390 0718 8828 Попко Надія Миколаївна
Призначення платежу: допомога на лікування Матвієнко Дарини

”Матвієнко

”Матвієнко01014 (для стран СНГ 252014) Украина, г. Киев,
ул. Тимирязевская 1, Свято-Троицкий Ионинский монастырь
email: miloserdie@ukr.net
христианство.ру Rambler's Top100 На главную | Написать письмо