Просьбы о помощи

Романович Надежда Андреевна
Просмотров: 1093
Романович Надежда Андреевна, 1956 г.р., пос. Свесса, Сумская обл.
Диагноз: мигральная недостаточность ІV ст. Риск 3. ст.

Новини від 27.03.2020 р.

Доброго дня! Отримали 1000 грн від Морозової Д. 13.03, ще було перерахування 05.03 - 300 грн та 18.02 - 500 грн від Солонько К. Дякую добрим людям за допомогу!

Що буде далі, поки що не знаємо. Про пільги стосовно відсотків боргу банк нам поки що нічого сказати не може. В умовах карантину неможливо працювати. Рух обмежений. Мама в групі ризику. Ми завезли їй продукти, ліки. Спілкуємося телефоном. Наразі все добре. Слава Богу! Двічі на тиждень вона отримує необхідні ліки та уколи. Дякуючи добрим людям ми розуміємо, що не самі у нашій біді.


Новини від 17.02.2020 р.

Добрий день!

Дякуючи вашому порталу ми поступово виплачуємо борг. Виплатили майже половину. Потрібно ще п'ятдесят тисяч.

Стосовно стану здоров'я мами. Щодня доводиться приймати ліки після операції. Бути під наглядом лікаря. Їй стало легше і набагато краще, проте почувається слабкою, відновлюватися важко. Лікарі говорять, що її стан зараз стабільний.

Мама повернулася на роботу, хоч вона і пенсіонер. Нема іншого виходу. Пенсії вистачає тільки на комуналку. Ми допомогаємо продуктами...та чим ще можемо.

У нас приход у селі, маємо там жити. Мама мешкає у селищі, там краще, бо є лікарня, аптека, швидка допомога. У нас у селі нічого цього нема.

За цей час були ще грошові перекази: 498 грн , 200 грн., 500 грн., 200 грн., 1000 грн., 100 грн., 498 грн.

Низькій вам уклін. Щиро дякую за розуміння і допомогу!

Романович Надежда Андреевна


Новини від 27.01.2020 р.

Дякуємо за допомогу!

Дякую людям, що співчувають. Дуже дякуємо Ремез І. за постійну допомогу! Змушена знову просити. Борг поступово зменшується та все одно не можемо його весь сплатити, а час іде. Мама знову пішла працювати, хоч по-маленьку, бо нам ніяк подолати цю кризу. На приході нам уже не можуть допомогти, бо хто міг, вже простягнув руку допомоги. Батюшка весь час в церкві працює, бо там дуже багато роботи, споруда стара, все руйнується; та ще потрібно дрова заготовити. Десь підробітку знайти важко. У родині тільки у мене, сільської вчительки, є зарплатня і її не вистачає, дітей бо троє. Прошу Вашої допомоги!

Загальна сума, яку ми зібрали завдяки небайдужим людям – 13 300 грн. Щиро Вам дякую! Хай береж Вас Бог!

Банковские реквизиты для перечисления средств:
ПриватБанк: 5168 7551 1302 6831 Габелко Наталья Владимировна


Новини від 07.10.2019 г.

Доброго дня! Дякуючи Богу та завдяки сайту "Молодість не равнодушна" поступово допомога надходить. Ми щиро вдячні усім, хто нам допомагає, хто співчуває нам. Хай Господь вам поверне сповна. Низький Вам уклін!

350 грн, 1000 грн (від невідомих пожертвувачів) 1000 грн (Ремез І. В.), 1000 грн (Залізнюк Г. В.) Загальна сума на цей час: 10300 грн.


Новини від 20.09.2019 г.

Доброго дня! Отримали допомогу 200 грн (Гармаш І.), 1000 грн (Ремез І.). Загальна сума: 6950 грн. Дякуємо за милосердя! Ви нас рятуєте. Молю, не залишайте нас на самоті з нашою бідою!

Новини від 05.08.2019 г.

Доброго дня! Вітаю зі святом Почаївської Божої Матері! Нехай Божа Матір завжди буде Вам на поміч! Загальна сума, яка надійшла на карту: 5350 грн. Загальна сума до збору: 80 000 грн.

Від щирого серця дякую за допомогу всім, хто небайдужий до нашого горя. Мамі стає краще, вона навіть почала посміхатися.

Хоча вона ще слабка, їй потрібен догляд, але лікарі говорять, що все буде добре. Ця операція врятувала їй життя. І я дякую всім, хто зараз допомагає нам повернути борги. Нехай Господь поверне вам зі сторицею!

Романович Надежда Андреевна

З повагою, дочка Наталія


Просьба о помощи от 23.07.2019 г.

Моя мама, Романович Надежда Андреевна, 1956 г.р. срочно нуждалась в операции на сердце. Ей поставили диагноз: «Мигральная недостаточность ІV ст. Риск 3. ст. ... ". Простыми словами: у неё не закрывался сердечный клапан, она задыхалась, сердце могло разорваться. Маме не давали и года жизни, а при промедлении не взялись бы делать операцию, потому что сердце бы было изношено. Шесть лет назад умер от рака желудка мой отец. Сердце разрывалось от горя, что ничем не можешь ему помочь, даже на облегчение боли не хватало средств. Теперь заболела мама. Мы с сестрой очень боялись её потерять. Мы постарались сделать для неё все, что можно.

Моя мама работающий пенсионер-библиотекарь, я сельская учительница и матушка. Муж – настоятель Кресто-Воздвиженского храма с. Воздвиженское и храма Иоанна Крестителя с. Марчихина Буда. Жили мы всегда с хозяйства и небольших пожертвований. Своими силами восстанавливали приход, стоили церковь. Приход малочисленный, прихожане в основном – бабушки пенсионерки. Они сами нуждаются в помощи, как и мы. Сумма на операцию – 100 тыс. грн. для нас просто космическая.

Нам немного помогли прихожане, друзья, родственники, но этого хватило только на первое время.

Деньги на операцию пришлось одолжить. Маму прооперировали. Слава Богу, все хорошо. Мама сейчас проходит реабилитацию. Мама будет жить.

Романович Надежда Андреевна

А нам теперь нужно думать, как вернуть долг. Мы с сестрой стараемся найти дополнительную работу, но вернуть долг очень сложно. Кроме того, сама реабилитация требует много средств. Маме мы не озвучили стоимость операции. Сказали, что нам оказали материальную помощь. Иначе она отказывалась делать операцию, зная, что у нас нет средств. Мы хотели бы, чтобы она и сейчас не знала и не волновалась. Она только пошла на поправку.

Очень просим помочь неравнодушных к чужому горю людей, хоть малой суммой.

Нужно собрать 80 тыс грн.

Помогите поставить маму на ноги и вернуть долг! Спаси Вас Господи!

Банковские реквизиты для перечисления средств:
ПриватБанк: 5168 7551 1302 6831 Габелко Наталья Владимировна