Просьбы о помощи

Барановський Петро Васильович
Просмотров: 113
Барановський Петро Васильович, 1953 р.н., м. Київ
Діагноз: потрібна термінова операція на серці – заміна аортального клапана

Новиини від 18.05.20 р.

Дякуємо всім, хто допомагіє родині. На жаль, поки не вдається зібрати необхідну суму. Родина зверталася всюди, але через карантин люди мають проблеми с заробними платами, тому збір йде дуже повільно. В лікарні потрібний клапан надають безкоштовно і готові прийняти батька у будь-який момент, але потрібні кошти на саму операцію.

Христос Воскресе!

Дуже дякуємо всім, хто відгукнувся на наше прохання про допомогу. За тиждень зібрано 7000 грн. На даний час тато почуває себе гірше. Ми дуже дякуємо Вам, що Ви даєтете нам надію. Хай Господь дарує всім здооров'я та благополуччя!


Прохання про допомогу від 11.05.20 р.

Допоможіть врятувати життя батька багатодітної родини!

Петру Васьовичу 66 років, він має багато захворювань:
Стенокардія напруги ІІІ ФК. Вогнищевий кардіосклероз, ВВС: двостулковий аортальний клапан, комбінована аортальна вада з перевагою вираженого стенозу. Гіпертонічна хвороба ІІІ ст., 3 ст, ризик 4 (дуже високий). Помірна легенева гіпертензія СН ІІ А ст. зі збеереженою ФВ ЛШ (50%). Вузловий зоб, еутероз. Варикозна хвороба н/к. Кісти обох нирок.

Наразі чоловік потребує термінової операції на серці - протезування аортального клапана. Вартість операції - 127 242 грн.

Для цієї сім'ї ця сума не підйомна. Родина виховує трьох доньок: двоє ще навчаються, а старша донька інвалід 1 групи з дитинства. Жінка не ходить і вже декілька років пересувається на інвалідному візку. Родина віруюча, церковна.

Здоров'я та участь батька в житті родини є крітично важливими.

Дуже просимо допомогти і просимо молитов!

Картка Приват банку 5457 0822 2196 1571 Барановський Петро Васильович