Join molodost.in.ua development team

Просьбы о помощи

Сідорова Юлія
Просмотров: 79
Сідорова Юлія, 42 роки, м.Київ
Необхідна операція

Новини від 25.10.2021 г.

Всім ще раз дякую за те, що прийняли участь в моїй долі, підтримали мене і назбирали необхідну суму не тільки на операцію, а ще і на можливість придбати ліки на пару місяців. Серце зворушене і сповнене подякою. Цінна підтримка і розуміння кожної людини. Була вражена коли мені вперше в житті пожертвували одразу таку велику суму 15 тис.від Ігоря Олександровича, а також благодійник Ремез Ігор Васильович, який декілька разів пересилав гроші. І всім, всім людям, серце яких сповнене добротою.. Кожному по справам його - так написано в Бібліі. Назарі ми зібрали 40 000 грн.

Прошу молитви за мене р.б.Іулію і Лідію (маму) - у нас на діалізі виявили ковід, ми здали аналізи, очікуємо результати…


Новини від 21.10.2021 г.

Я, разом зі своєю мамою, від всієї душі,висловлюю подяку що не залишили моє прохання про допомогу на операцію без відповіді, вже маю необхідну суму саме тільки на операцію, а ще треба після операції постійно пити препарати кальцію і дорогий препарат Альфа-Д3 (для засвоєння кальцію). Велике дякую всім, за небайдуже відношення до чужої біди, за співучасть і розуміння...

Зараз готуюсь до операції, здала необхідні аналізи і прохожу обстеження, але гемоглобін не підіймається і через це все відкладається (треба хоча б 90, у мене 73, ерєтропоетин не допомогає).

За стільки років боротьби з хворобою за життя, важливо коли такі люди, як ви - завжди готові прийти на допомогу, і саме тому я звернулась на цей сайт, бо знала що тут допоможуть і не залишать в біді .Усім хто допоміг у зборі міцного здоров'я і уклін.

Хай Бог береже.


Прохання про допомогу від 11.10.2021 г.

Мене звати Сідорова Юлія. Я інвалід 1 грп. Мені 42 року, з них більше 20 років живу на апараті "штучної нирки"(гемодіаліз), а з листопада 2016 року після невдалої операції на хребті мене спаралізувало (був перелом шиї, на гемодіалізі вимиваеться кальцій і рушаться кістки).

На гемодіаліз мене возять 3 рази на тиждень на колясці, а весь інший час я прикута до ліжка і потребую постійно сторонньої допомоги, мені навіть важко користуватись телефоном. Пишу це звернення одним пальцем. Я майже не рухаюсь, зі мною постійно моя мати, вона вже на пенсії. Ми живемо вдвох, більше немає нікого, хто б допоміг.

В своєму житті я багато чого пережила, в цьому, звісно, мені допомогла віра в Бога і сторонні люди, які зустрічались по життю, тому я вирішилась звернутись до вас за допомогою і по можливості зібрати кошти на операцію по зменшенню паращитовідної залози, яку я і так відкладала через інші проблеми. Зараз готуюсь до операції, ще треба підняти гемоглобін.

Необхідна сума 15000 грн. Самостійно оплатити її я не в змозі, багато приймаю ліків, постійно на дорогих обезболюючих (стиснутий спинний мозок). Звісно що пенсії на все не вистачає.

Прошу всіх небайдужих допомогти мені. Щиро буду вдячна за вашу допомогу.

Номер карти Приватбанку: 5168 7451 0276 3726 мати:Сидорова Лідія

Сидовора ЮліяАнонсы