Просьбы о помощи

Ющик Ольга
Просмотров: 7778
Ющик Ольга, 1974 р.н., м. Нововолинськ, Волинська область
Діагноз: Карцинома молочної залози. Стан після неінформативної біопсії 08.06.2018. Продовження хвороби у вигляді вторинного ураження печінки

Новини від 14.10.20 р.

Дякуємо всім, хто всі ці роки допомагав Ользі проходити лікування від страшного недуга. Жінка протягом семи років боролася з онкологічним захворюванням. На жаль, хвороба виявилася сильнішою. 30 вересня Ольга відійшла до Господа! Просимо молитов за упокій р.Б. Ольги!

Ющик Ольга


+ 3000 грн. Дякуємо!

Новини від 06.09.20 р.

Звертаюсь до всіх не байдужих! Щоб вивести печінку з цієї жовтяниці після лікування коронавірусу вже тиждень мене капають. А капають те, що знімає інтоксикацію + глюкозу, уколи Гептрал в/в по 2 рази в день (5 ампул-упаковка - 900,00 грн, Біциклол - 820,00 грн на 3 дня). В тиждень на ліки йде 7 тис грн. Прошу вас про допомогу, хто скільки може, вдяча за кожну гривню.


Новини від 29.08.20 р.

На жаль, у Ольги виявили механічну жовтяницю. Потрібне лукування, крапельниці, дорогі препарати. Ользі зараз дуже погано, сильні болі. Вона у розпачі, осільки ще й грошей на лікування не має.

Дуже просимо підтримати, допомогти!


+ 3000 + 200 + 1457 грн. Дякуємо!

Новини від 14.08.20 р.

Дорогі наші друзі, вітаємо вас Любов'ю Господа нашого Ісуса Христа!

Дякуємо Господа за вас, за ваші щирі молитви, та фінансову підтримку які тримали нас всей цей час, поки ми з донечкою лежали в лікарні з ковідом. Ми лежали в Луцьку, в інфекційній, але ліки приходилось купляти за власні кошти (sad), тому Ваша допомога була дуже потрібна/ Нехай Господь воздасть вам і вашим сім'ям.

В Сонічки була легка форма, за що Слава Богу, бо з її астмою, не знаю як би все пройшло.. А в мене не все так просто: більше місяця різні антибіотики та багато інших препаратів, що в свою чергу привело до інших ускладнень в моїй ситуації. В мене збільшилась печінка, щоб її відновити мені призначили ряд препаратів, які я вже місяць приймаю. Є покращення, але потрібно приймати ще місяць, а коштів вже не вистачає. Після цього лікування я зможу продовжити основне лікування, т.б. хіміотерапію і гормонотерапію.

Призначили:
"Гептрал" (800,00 грн зі знижкою, 1 уп вистачає на 10 днів)
"Біциклол" (821,00 грн на тиждень) ,
"Аденомак" (852,00 грн.),
"Урсогепавін" протягом двох місяців + аналізи + КТ

Надія на Бога та ваша підтримка дає нам сили рухатися далі!

Дорогі наші, дякуємо вам і за ваші благословіння - матеріальну підтримку, яка дуже нам допомогла.

Нехай Господь усіх вас благословить!


Новини від 06.07.20 р.

Дякуює мо за молитви. Вчора стан Ольги і Соні покращився, але сьогодні температура знову піднялася. + 50 + 1000 грн.

Новини від 04.07.20 р.

Дуже просимо молитов за хвору Ольгу та її донечку Софію!

Зараз вони знаходяться в лікарлі з бронхо-пневмонією. У Ольги підтвердили діагноз - коронавірус. Сьогодні її стан погіршився, піднялася температура. Жінка дуже просить молитов, адже при її основному діагнозі захворювання може мати складні наслідки.


+ 300 + 80 + 200 + 1000 грн.

Новини від 16.06.20 р.

Безмежно дякую всім за допомогу! Зараз п'ю хіміїю, лишилось на 14,днів. Купила вже 7 упаковок біциклола, лишось вже 4 капали Берлітіон 600., ще, купую Урсогепавін -370,00 грн.-вистачає на тиждень. Здавала 2 рази біохімії, маю робити КТ. Зараз мені краще, але на все воля Божа...


+ 5000 грн.
+ 1015 + 100 + 300 + 400 + 90 + 5000 грн. Дякуємо!
+ 80 грн. Дкуємо!
+ 5000 грн. Дякуємо Ремез І.В.
+ 500 грн.

Новини від 02.06.20 р.

У Ольги хвороба була виявлена у 2013 році, вона пройшла лікування, але у червні 2018 року лікарі виявили метастази в печінці. Жінка продовжує лікування - з четвертою стадією рака вона живе два роки. Ольга самостійно виховує 11-ліню донечку Соню, заради якої вона бореться за життя всі ці роки. Зараз у родини не має грошей, щоб купити їжу. Просимо допомоги і молитов

"В першу чергу я хочу подякувати всім, хто щиро допомагав. Нехай Господь воздасть всім в силу Його безмежної благодаті повнотою Божою у всіх сферах Вашого життя.

Після останнього КТ обстеження від 10.03.20 р. я почула невтішні новини: знову збільшились метастази в печінці. Мій хіміотерапевт запропонував змінити схему лікування : Летрозол замінити на Азітроміцин, а Ібранс на Еверолімус (22500,00 грн. за упаковку - акційна ціна). Також потрібно 2 упаковки препарату Біцеклол (900 грн. за 1 упаковку).

З Божою допомогою і вашими молитвами та фінансовою підтримкою я почала зараз 3-й курс таргетної терапїї. Вчора я пройшла УЗД обстеження легень в Онко диспансері, лікар сказав, що метастази зменшились.

Я не перестала любити життя, але з Божою допомогою зробила переоцінку свого життя. В скрутних обставинах Господь учить як потрібно цінувати своїми близькими, друзями, а саме головне відчувати Його присутність, турботу, любов кожну хвилину нашого життя. Я не знаю, що буде зі мною завтра чи через місяць, головне надіятися на Бога, тому, що Він є наше все!

Нам з донечкою дуже потрібна Ваша допомога! Нам зараз не має за що навіть їжу купити.

БОЖИХ БЛАГОСЛОВІННЬ ВАМ!

Ющик Ольга


+ 300 + 1000 + 100 + 5000 грн.

"Слава Богу живому! За Його милість милосердя. Я навіть не сподівалась, бо зараз стільки горя і біди навкруги".

Новини від 06.013.20 р.

Добрий день!

Хочу подякувати всім людям за вашу підтримку фінансову і молитовну та, слава Богу Всемогутньому, за Ваші щирі серця.

В жовтні 2018 року я просила про допомогу на проведення операції по видаленню метастаз з печінки високочастотними хвилями, але останнє КТ показало, що виявлено метастази в кістках , що унеможливило операцію (основною умовою була відсутність метстастаз в кістках) . Тому лікарі вирішили змінити протокол лікування, та назначили таргетну терапію препаратом “Ібранс “( імунотерапія, яка відрізняється від хіміотерапії тим, що націлена на ракові гени та тканини. Вона допомагає нашому імунітету розпізнати ракові клітини та нищити їх). Вартість місячного курсу 43 000,00 грн .Завдяки Вашій підтримці я змогла пройти 4 курси цієї терапії. Після перших етапів прийому ліків метастази почали зменшуватись, з четвертою стадією рака я живу другий рік. Слава Богу!

Загалом треба пройти 16 курсів Ібрансу. Хоча не все так гладко: одного дня відчуваєш себе піднесено, а на наступний не можеш піднятися з ліжка. Мені постійно треба знімати інтоксикації печинки, дві серцеві надостатності, тиск тільки на це 3500 тис. грн. В донечкі теж багато проблем зі здоров’ям, в неї астма на фоні алергії, призначили генетичний аналіз на алергени ( ALEX) - вартість якого 5500,00 грн., імноспецифічну терапію, один курс (3 місяці) коштує 200 євро.

Велике прохання до всіх чуйних і небайдужих людей зібрати необхідну суму на лікування щоб подолати цю нелегку хворобу.


Новини від 01.03.19 р.

Добрий день!

У січні 2013 роцу я лікувала 2 стадію раку грудей, пройшла повністю все лікування: 4 хіміотерапії, 40 променевих терапій, 2 операції на 5 років їй вдалось перебороти цю страшну недугу. Але від червня 2018 виявили метастази в печінці. Після 8-ох курсів хіміотерапії 3 останні комп'ютерні томографії від (остання - 10 лютого 2019 року) показали, що покращення не відбулось, що зазначено в заключенні. Лікар пояснив, що пухлини практично не зменшились, тобто, хімія не дала очікуваного результату.

Тому, аби боротися за життя, було запропоновано лікування таким препаратом, як Ібранс (діюча речовина – палбоцикліб), в поєднанні з летрозолом (гормонами). Останні дослідження на моделі ксенотрансплантату НR-позитивного раку молочної залози (HBCx-34) показали, що одночасне застосування палбоциклібу і летрозолу посилюють гальмування фосфорилювання Rb, низхідного сигналювання і росту пухлини (залежно від дози). Мінімальний курс лікування – 3 місяці, (повний - 16 місяців), вартість місячної дози Ібрансу - 43 тис. грн., летрозолу - 930 грн.

Це лікування – шанс на одужання, оскільки традиційне лікування виявилось неефективним. Але надія – є, тому що в жінок є дуже гарні результати саме на основі препарату Ібранс.

На жаль, необхідна сума для мене на разі є недосяжною… Але, здаватися і опустити руки я не можу, бо сама виховую 10-ліню донечку Соню.


Новини від 21.09.18 р.

Добрий день!

Дякую, всім, хто мені допомагає. Без вашої підтримки моє лікування було б не можливе.

Новини в мене такі. Після 3-ох курсів хіміотерапії комп'ютерна томографія від 5 вересня цього року показала слабке покращення, що зазначено в заключенні. Лікар пояснив, що пухлини практично не зменшились, тобто, хімія не дала очікуваного результату. Тому з 10 вересня розпочався новий курс хіміотерапії (з трьох сеансів), після яких я чекаю нового обстеження. Якщо результатів знову не буде, тоді єдиним виходом стане такий препарат, як Ібранс (діюча речовина – палбоцикліб), в поєднанні з летрозолом (гормонами). Застосування цих препаратів зможуть подарувати мені шанс на одужання. Останні дослідження на моделі ксенотрансплантату ER-позитивного раку молочної залози (HBCx-34) показали, що одночасне застосування палбоциклібу і летрозолу посилюють гальмування фосфорилювання Rb, низхідного сигналювання і росту пухлини (залежно від дози). Курс лікування – 3 місяці, вартість місячної дози Ібрансу - 50 тис. грн., летрозолу - 930 грн. Це лікування – мій останній шанс на одужання. Але надія – є, тому що в жінок є дуже гарні результати саме на основі препарату Ібранс. На жаль, необхідна сума для мене на разі є недосяжною…

Прошу молитов за мою дочку Соню. Зараз вона з запаленням легень знаходиться в лікарні.


Новини від 13.08.18 р.

Дякуємо за допомогу Ользі та її донечці. Завдяки вам жінка може проходити лікування. Сьогодні вона заступає на третій блок хіміотерапії, потім потрібно буде робити комп'ютерну томографію. На сьогодні з 20 липня на картку Юлії надійшло 4800,00 грн. Через брак коштів, Ольга змушена була відмовитися від дороговартісних препаратів і розпочати лікування більш доступними. Дуже просимо допомогти жінці закінчити курс лікування. У неї одна надія - на допомогу небайдужих людей і віра в те, що Господь зцілить її.

Новини від 28.06.18 р.

Дякуємо усім, хто відгукнувся – на картку надійшло 4 000 грн. Завтра Ольга повинна розпочати перший блок хіміотерапії. Через відсутність коштів, жінка змушена була відмовитися від дорогих хіміопрепаратів. За попередніми підрахунками блок ХТ з іншими препаратами обійдеться в 10 000 – 12 000 грн. Зараз Ольга має на руках 9 000 грн. Всі свої попередні заощадження вона витратила на обстеження в Києві. Крім того у жінки існують ще й інші проблеми зі здоров’ям – артроз, грижі по всьому хребту і на це лікування також потрібно витрачати кошти. Дуже просимо допомогти зібрати кошти на подальше лікування Ольги!

Новини від 26.06.18 р.

Знову змушена звернутись до Вас за допомогою. В січні 2013 році в мене виявили рак молочної залози, і я тоді ж перенесла першу операцію. Через півроку, в липні 2013 року, постала необхідність в проведенні операції по екстирпації матки з придатками. Заключний діагноз: Гормоночутливий рак молочної залози ІІст. МЭ+АЛД, 4АС,ДЛТ, пангістеректомія. Але, якби не Ваша підтримка та допомога, не впевнена, що була б в змозі зробити другу операцію та перенести 4 хіміотерапії та променеву терапію – за що я щиро вдячна всім, хто не лишився осторонь, за Вашу матеріальну та молитовну підтримку.

Пройшло п’ять років, і рак знову повернувся. На сьогодні у мене виявили метастази в печінці. Перші КТ-обстеження я пройшла в обласній лікарні м. Луцьк, але оскільки мої показники крові не дозволяли проводити хіміотерапію, вирішила звернутись в «Кібер Клініку Спіженка» м. Київ для визначення оптимальної схеми лікування, де знову пройшла обстеження КТ та МРТ і де було запропоновано взяти біопсію метастатичного очата в печінці. На це обстеження пішли всі кошти, які зібрали для мене друзі та колеги. Біопсія виявилась неінформативною, так як у саму пухлину просто не влучили.

Діагноз: Карцинома молочной железы. Состояние после неинформативной биопсии 08.06.2018 . Продолжение болезни в виде вторичного поражения печени.

В клініці запропонували зробити повторну платну біопсію (точне влучення в пухлину знову ніхто не гарантує), від якої я відмовилась по причині відсутності коштів. Єдиним виходом було повернення в Луцьк для проходження 4-х хіміотерапій (вартість однієї – 56 000 грн. + гормонотерапія ФЕМАРА (вартість уп. З0 шт. - 930 грн.)

Я сама виховую дочку віком 9,5 років. Донечка не ходить до школи по стану здоров’я, займається індивідуально, тому що постійно хворіє бронхітами з асматичним аспектом. Їй призначене лікування – імуно специфічна терапія (таблетки італійської фірми Лофарма, курс на 3 міс. коштує 185 Євро). Моєї зарплати та маминої (1476.00) не вистачає навіть на лікування доньки.

Звертаюсь до чуйних і небайдужих сердець і дуже прошу: якщо можливо, допоможіть, будь ласка, мені подовжити життя і пролікуватись, щоб я могла знаходитись поряд із своєю донечкою, жити та виховувати її. Адже кожній дитині так необхідно, щоб мама була поряд.

Нехай Бог благословить вас і всіх тих, хто приходить на допомогу хворим та нужденним.


Новость от 08.07.13 г.

Огромное всем спасибо – необходимая сумма собрана! На сегодня просьба закрыта!

Ольга:
В мире, наверное, не хватит всех слов благодарности, что бы описать все чувства, которые переполняют мое сердце ко всем, кто не остался равнодушным к моей просьбе! Каждый день и всю оставшуюся жизнь я неустанно буду молиться о здоровье и Божьем благословении всех Вас и ваших близких и родных!

От того какие суммы поступали видно было, что человеческая добродетель зависит не от достатка. В субботу я получила основную сумму. Большое СПАСИБО этому человеку и всем остальным людям!


Новость от 21.06.13 г.

Ющик Ольга Ивановна, 1974 г.р., Волынская обл.

В январе врачи поставили Ольге диагноз — рак молочной железы, 2-я стадия.

Оля сама воспитывает маленькую дочку. С самого рождения у девочки букет заболеваний и мама непрестанно за ней ухаживает, ходит по врачам, ставит дочурку на ноги. Сейчас малышки обнаружена паховая грыжа и ее срочно нужно оперировать, а Оля сама только восстанавливается после последней химиотерапии. Но беда не ходит сама. В марте умерла бабушка. А потом в старой квартире обвалился поток, и пришлось перекрывать крышу, взяв кредит в банке...

Оле предстоит пройти еще две химиотерапии и операцию по удалению опухоли. Для этого ей нужно около 20 000 грн. Самостоятельно собрать такую сумму невозможно, уже потрачено много денег на лечение. Вследствие химиотерапий, у Оли начались серьезные проблемы со здоровье и на поддержку уходит много денег. Мы обращаемся к нашим читателям с просьбой помочь Оли закончить лечение, ведь ее маленькой дочурке так нужна мама!

Просьба Оли:

Мне 39 лет, у меня железисто-солидный рак молочной железы 2 стадии с метастазами в 2-х лимфоузлах. 3 января 2013 года била проведена операция (правосторонняя радикальная мастэктомия по Маддену). Благодаря помощи моих коллег и неравнодушных людей я прошла 4 ПХТ курса химиотерапии. Теперь мне предстоит пройти еще 2 курса химии и гинекологическую операцию по удалению, поскольку опухоль гормональная.

Вследствие токсичности и агрессивности лечения, нарушена робота всех органов. Теперь требуются немалые средства для восстановление. Выходит из строя печень, проблемы с почками, поджелудочная железа, полипы на кишечнике, щитовидная железа.

Обращаюсь ко всем, кто не безразличен к чужой беде. Впереди очередной этап лечения, он состоит из: 2 курсов ПХТ, с последующей (удаление матки и придатков).

Для дальнейшего лечения необходимо около 20 000 грн. От собранной суммы напрямую зависит моя жизнь. Буду благодарна любой сумме.

У меня маленькая дочь 4,5 годика. Воспитываю ее одна. Я очень люблю свою дочь и хочу быть с нею.

Ющик Ольга

За любую поддержку буду очень благодарна.

Video

Когда не стоит слушать других.
Когда не стоит слушать других.

Список телефонів довіри для підлітків. Дітям необхідна підтримка як батьків так і вчителів. Для цього в Києві працює безліч телефонів довіри, зателефонувавши на які можна отримати консультацію та необхідну психологічну допомогу.

Наши питомцы очень нуждаются в финансовой и материальной помощи. Монастырь не в силах помочь такому количеству животных своими силами, поэтому обращаемся ко всем неравнодушным людям с просьбой помочь нашим животным в это трудное для них время.

Для благотворительного проекта по разработке православной духовной атрибутики требуется помощь дизайнера !

По этому номеру телефона вы можете получить квалифицированную консультацию по вопросам относительно туберкулеза...

Огласительные беседы желающими принять Святое Крещение!!!

Приглашаем всех желающих в Студию детского творчества при храме святителя Григория Богослова! В Студии работают две школы: Школа живописи и Школа прикладного искусства.

В храме свт. Луки Крымского каждое 2-е воскресенье месяца проходят молебны с акафистом Божией Матери Неупиваемая Чаша, о страдающих от алкогольной, табачной, наркотической, игровой зависимостей и любящих их близких людей.

До уваги батьків особливих дітей! Проводиться набір діток в «Центр змішаного типу для дітей з функціональними обмеженнями» ГО «Родина»

Розшукуємо пацієнтів з онкологією, які зіткнулись з проблемами у лікуванні, а саме: нестача ліків, зловживання з боку медперсоналу, перепродаж ліків по завищених цінах тощо.

Запрошуємо вивчати мову жестів!

Участились случаи мошенничества в сфере помощи онкобольным детям. Мошенники, представляясь родителями больных детей просят помощь на лечение.

Благотворительная продажа работ (картин, поделок, аппликаций) сделанных руками детей и волонтёров на Изостудии при Институте рака ул. Ломоносова 33/43

Волонтерское движение "Молодость неравнодушна" существует на ваши пожертвования. Ваша помощь значит, что мы сможем продолжать работу!