Просьбы о помощи

Заїченко Аліса
Просмотров: 14320
Заїченко Аліса (у хрещенні Анастасія), 1987 р.н., Вінницька область
Діагноз - інвалід з дитинства 1-ої групи, підгрупа А, ДЦП
Доброй день! У нас вже є 5150 грн.Слава Богу!


08.09.22

Дорогі брати і сестри ми ніяк не могли наважитись звертатись до Вас за допомогою в такий важкий час для всієї нашої країни.

Але нашій донечці дуже важко жити без лікування . Ми самі з наших пенсій ніяк не можемо допомогти тому, що все дуже стало дорого коштувати, особливо ліки. Дуже важко просити в такий страшний час для всіх нас, але дивлячись на страждання дитини, вимушена просити.

Дорогенькі наші, якщо хто може допоможіть, будь ласка. Нам потрібно 15 тисяч гривень на ліки.

У нас поміннявся номер картки:
Ощадбанк 5167803247930055
Заїченко Іван, батько Аліси

Низький уклін Вам, нехай Господь береже Вас а Матінка Божа покриває своїм покровом.


Новини від 11.01.22 р.

Дорогі брати і сестри. щиро Вітаємо Вас с Новим Роком і Різдвом Христовим!

Дуже дякуємо Вам - Ви в минулому місяці допомогли пролікувати нашу донечку. Низький уклін Вам Ігор Васильович і Ігор Олександрович і всім братам і сестрам.

Ми знову вимушені просити у вас допомогти нам далі лікувати нашу Алісу.19 січня ми записані в клініку "Приор" на лікування зубів, дуже болить Алісці зуб. Нам щоб тільки доїхати до Вінниці і приїхати додому потрібно 3 тисячі гривень. Наркоз коштує один час 3 тисячі грн., а лікування теж дуже для нас дороге, і ще купити ліки. Лікувати параліч буде коштувати до 15 тисяч гривень.

Дякуємо Вам, що ви не залишаєте нас.

Низький уклін Вам батьки Аліси!

+ 15 000 грн. Дякуємо!

Новини від 09.11.21 р.

Дорогі брати і сестри, щиро дякуємо Вам, що допомагаєте нам вже багато років!

Влітку, завдяки вашій допомозі, ми пролікували нашу донечку, але, на жаль, нам коштів не вистачило пройти всі процедури, тому що все дуже подорожчало. Нам потрібно доліковуватися дома, а ліки теж дуже дорогі. А ще дуже велика проблема в Аліски з зубами і яснами - в неї пародонтит. Вже мусили три зуби вирвати, тому що коріння зубів були оголені. Таке лікування коштує для нашої сім'ї дуже дорого, лікування проходить тільки під наркозом, а наркоз коштує до трьох тисяч за 1 годину.

Ми знову вимушені звертатися до Вас, дорогі брати і сестри за допомогою, ми самі ніяк не можемо допомогти нашій донечці. Нам на місяць потрібно до 10 000 гривень.


Дякувати Богові! Нам перечислили: 2000 тисячі Ремез Ігор+ 200+ 145+ 200+100гривень. Ми зараз уже у Києві, проходимо лікування, але, на жаль, не всі процедури, а тільки інєкціії. Тому що дуже все дорого.

Новини від 16.06.21 р.

Дорогі брати і сестри!

Щиро дякуємо Вам, за те що багато років Ви нас підтримуєте в лікуванні нашої донечки. Якби не Господьі Ви ми б не змогли справлятися з важкою хворобою і полекшувати страждання нашій Алісочці. Низький батьківський поклін Вам всім не байдужим братам і сестрам.

Ми розуміємо в який важкий час ми жевемо, всім важко но ви все рівно допомагаєте нам, відриаєте від себе.

Ми знову вимушені звернутися до Вас за допомогою тому, що 20 вересня нам потрібно розпочинати лікування в місті Києві, а коштів не вистачає. Потрібно 15 тисяч гривень. Лікування на багато стало дороще.У нас багато грошей іде з нашої пенсії на лікування Алісиного батька. Він важко хворий.

Дуже просимо Вас дорогі брати і сестри допоможіть полекшити життя нашій донечці.

Низький уклін вам, батьки Аліси


Доброго дня! Дякуємо Богові і всім! Нам надіслали: Ремез 2000+ 3000 Мозговий,+600 Дереванко +300 Сапін Наталля+2800 Залізнюк Ганна+1765 Грущик Валентина +100+100=10665. і так у нас уже є 17365 грн.

Дуже дякуємо, низький уклін . 29 числа нам потрібно бути у Києві починати лікування.


Новини від 16.06.21 р.

Дякуємо Богові і Ва , нам надіслали: Ремез 2000+ 3000 Мозговий,+600 Дереванко +300 Сапін Наталля+2800 Залізнюк Ганна+1765 Грущик Валентина +100+100=10665. і так у нас уже є 17365 грн.!. Дуже дякуємо, низький уклін.

29 червня нам потрібно бути у Києві і іпочинати лікування.


Новини від 09.06.21 р.

Дорогі брати і сестри!

Ми знову вимушені звернутися до Вас за допомогою. Так ми і не змогли пролікувати нашу донечку тому, що в нас не вистачає коштів. Минулого разу Ви нам перерахували 5700 грн. Ми Вам дуже дякуємо. А нам, щоб пройти всі процедури потрібно 30 тисяч гривень. Це лікування, переїзд, проживання.

Просимо Вас, як що хто може, допоможіть. Дитині дуже погано без цього лікування. Вона не може ні сидіти, ні лижати, дуже все болить.

Низький уклін Вам. Ми молимось за Вас всіх, щоб Ви ніколи не знали ніякого горя.


Доброго вечора! Нам надіслали; Ремез Ігор 2000 грн. і 200 +100+50 грн. Дякуємо!

Новини від 13.04.21 р.

Дорогі брати і сестри у Христі!

Нам дуже не зручно в такий не простий час для всіх людей звертатися знову до Вас за допомогою. Але ми не можемо без Вашої допомоги полекшити життя нашій донечці.

Зараз дитині дуже погано, весняне загострення все тіло болить. нам дуже потрібне лікування в Києві в Інституті проблем болі. Таке лікування коштує 30 тисяч гривень. З мінімальної ми ніяк не можемо пролікувати нашу донечку. Іще дуже хворий Алісин батько, теж потрибує лікування.

Дуже просимо хто моє змогу допоможіть.

Низький уклін Вам,
батьки Аліси


Новини від 25.11.20 р.

Дорогі брати і сестри, щиро дякуємо Вам за постійну Вашу допомогу!

З Вашою допомогою ми пролікували Алісу у місті Києві. Після кожного курса лікування настає велике покращення, але це покращення потрібно підтримувати лікуванням дама. А для цього лікування потрібні дорогі ліки, які ми самі не можемо купити, тому, що батько Аліси важко хворий, теж потребує лікування.

Нам уже не зручно звертатися до Вас з прохання допомогти нам, але самі ми нічого не можемо зробити. щоб утримати такий стан донечки.

Допоможіть, будь ласка, хто як може, хто молитвою чи фінансово. Нам потрібно на місяць лише на ліки, 5 тисяч гривень. І, ще дуже потрібно пролікувати зубки, а лікуємо ми завжди з наркозом. Одна година наркозу коштує 3 тисячі гривень, а ще лікування, то получається 5/6 тисяч грн.

Ми завжди молимось за Вас всіх, просимо у Господа, щоб Ви ніколи не моли потребу просити так, як ми просимо.

Нехай Господь Вас всіх укріпляє і благословляє.

З Великою подякою батьки Аліси.


Новини від 25.08.20 р.

Дорогі брати і сестри, дуже дякуємо Вам.

В минулому місяці Ви нам допомогли зібрати 5 тисяч гривень, але цеї суми нам не вистачає, щоб розпочати лікування в місті Києві. Алісі дуже потрібне це лікування, бо їй дуже все болить, вона не може ножкою рухати тому, що сильний біль в спині.

Але, на виликий жаль, біда не приходить в дім одна. Дуже захворів батько Аліси, якого ми не могли залишити дома самого. І багато грошей потратили на лікування.

Дорогі брати і сестри, ми вимушені звертатися знову до Вас за допомогою, хто зможе допоможіть, будь ласка. А ми просимо у Господа, щоб ніхто з Вас не мав такі проблеми, як ми і ніхто не просив, як ми. Це дуже важко, ще в такий не простий час для всіх людей. Але ми вже старі люди, не маємо здоровя, щоб заробити на лікування нашій донечці.

Нехай Вас Господь оберігає і благословляє!

З Великою подякою батьки Аліси.


Всьго надійшло - 5000 грн.!

Новини від 07.07.20 р.

Дорогі брати і сестри, щиро дякуємо Вам за Вашу підтримку, любов і надію!

Тільки із за Вашої допомоги ми віримо, що ми зможемо хоч трішки допомогти нашій донечці краще почуватися і мати надію на одуження. Нам знову потрібно їхати в місто Київ, пройти черговий курс лікування. Половина суми в нас є, а ще потрібно 20 тисяч гривень. Щоб доїхати до Києва потрібно 3 тисячі грн. і в лікарню також кожен день потрібно наймати машину. Ми раніше весь час їхали в метро, але тепер з цим вірусом для Аліси це небезпечно. Тому дорогенькі брати і сестри, ми знову вимушені просити у вас матеріальноі і духовної підтримки.

Дякуємо Богові за такий чудовий сайт і за людей, які допомагали і ще можуть нам допомогти.

Низький уклін Вам, батьки Аліси.


Новини від 29.04.20 р.

Христос Воскрес!

Дорогі брати і сестри, ми щиро дякуємо вам, що Ви нам так щедро допомагаєте пройти з нами нелегкий шлях. Ми з вашою допомогою вже кілька років лікуємо нашу донечку, зимою зробили операцію, вже видно покращення, але проблема з грижами залишилася, яка Аліску дуже хвилює. Дуже все болить, дитині дуже важко сидіти і лежати, не може найти місця, щоб стало краще. Дуже потрібне лікування в місті Києві. Дасть Господь, закінчиця карантин нам потрібно буде їхати в лікарню. Тому ми знову вимушені просити у Вас допомоги, щоб Ви допомогли нам, хто як може, ми розуміємо, що всім нам зараз дуже важко.

Лікування буде коштувати десь наверно уже більше 20 тисяч гривень. З наших маленьких пенсій ми ніяк не можемо допомогти нашій донечці. Ми постійно багато витрачаємо на ліки, щоб підтримувати Аліску дома, щоб їй було лекше прожити.

Дорогенькі брати і сестри, вибачайте нас, що ми знову просимо Вас.

Низький уклін Вам,
батьки Аліси


Новини від 17.02.20 р.

Доброго дня!

Алісу прооперували 10 лютого. Слава Богу, операція пройшла нормально. Робили фібротомію пошкоджених мязів на всіх проблемних сигментах, таких було 32 контрактури. Після цього Алісі буде лекше управляти ручками і ніжками. Поки Алісці все болить, але так має бути, поки все не зажеве. Зараз ми вже вдома, приймаємо знеболюючі ліки. Коли все зажеве, тоді будемо бачити результат. Лікарі сказали, що потрібно 2 місяці.

Дуже дякуємо всім за допомогу! Тільки завдяки вам ми змогли зробити цю операцію. Низький уклін Вам, дорогі брати і сестри.

З повагою, батьки Аліси

Заїченко Аліса


Новини від 24.10.19 р.

Дорогі брати і сестри!

Ми від усієї душі дякуємо Вам за Вашу щиру допомогу. Ми з Аліскою пролікувались в місті Києві, дитині стало набагато лекше, не все так болить. Низький уклін Вам.

Заїченко Аліса

Ми нещодавно побачили інтерв’ю з доктором Євгеном Товмасяном в місті Вінниця. Ми поїхали до нього на консультацію і він нам сказав, що Алісі потрібно зробити операцію по його методиці і дитині стане набагато лекше. Але для цього нам потрібно заплатити за операцію 27 тисяч гривень і ще після операційний період. Нам потрібно платити всю сумму.

Дорогі брати і сестри, ми знову вимушені просити Вас допомогти нам прооперірувати нашу донечку. Може Дасть Бог дитині буде краще. Низький уклін Вам, дорогі брати і сестри.

З повагою, батьки Аліси

Заїченко Аліса


Новини від 06.09.19 р.

Дорогі брати і сестри, ми дякуємо Вам за Вашу постійну підтримку!

В минулому місяці Ви нам перечислили 3 тисячі 400 гривень. 23 вересня Алісі обов'язково потрібно пройти черговий курс лікування, якуй коштує 15 тисяч грн. Це без дороги і житла в столиці, і мені теж потрібно таке лікування тому, що я надальше не зможу доглядати за своєю донечкою.

Тому ми знову вимушені звертатись до Вас за допомогою, хоч так це важко, але важче дивитись на страждання дитини і нічим не могти їй допомогти, а до того всього щей фізично важко допомагати, бути її руками і ногами, тому що в Аліски ножки і ручки не можуть нічого робити.

Просимо допоможіть хто має таку можливість.

Низький уклін Вам, дорогі брати і сестри.

З повагою, батьки Аліси


Новини від 07.08.19 р.

Дорогі брати і сестри! Ми з Вашою допомогою змогли пролікувати нашу донечку в санаторії, Алісі стало набагато краще. Ми дуже дякуємо Вам за Вашу щедрість і підтримку. Але ми вимушені знову просити Вас допомогти нам. У вересні місяці у Києві у Аліси черговий курс лікування і мені теж потрібне таке лікування, без цього лікування я не зможу ходити і доглядати за донечкою. Ми батьки уже старі і болячки дають про себе знати, а від цих болячок, Аліска ще більше страждає. Нам потрібно буде десь біля 30 тисяч гривень.

Просимо дорогі наші брати і сестри допоможіть полекшити страждання нашій донечці і нам.

З подякою, батьки Аліси


Новини від 21.06.19 р.

Дорогі брати і сестри, щиро дякуємо Вам за Вашу підтримку, молитву!

Гроші, які Ви нам надіслали, це 1500 гривень, Ігорьок, Танюшка і всі кого ми не знаємо, низький уклін Вам.

Ми з Аліскою повернулися з Києва, там пройшли черговий курс лікування, дитині стало набагато краще. Але лікування потрібно продовжувати дома. На місяць потрібна 4, 5 тисяч гривень. І дуже потрібно пройти санаторне лікування для оздоровлення всього організму. Потрібно на 18 днів 22 тисячі гривень, це для нас космічна сума.

Ми знову звертаємось до Вас хто має можливість допоможіть нам оздоровити нашу донечку. Ми молимось за Вас всіх. Нехай Господь Вас благословляє і допомагає.

З повагою і любов'ю батьки Аліси

Заїченко Аліса

Заїченко Аліса


Новини від 03.06.19 р.

Христос Воскрес! Дорогенькі брати і сестри в Христі, дякуємо Вам за Вашу любов і молитву за нашу донечку.

На великий жаль, ми ще не пролікувались в місті Києві тому, що Аліска дуже часто хворіє простудними захворюваннями, але ми не полишаємо надії.

Зараз в літній період Алісі дуже потрібно санаторне лікування, щоб укріпити здоров'я. Дорогі брати і сестри дуже просимо допоможіть нам пролікувати нашу донечку.

Низький уклін Вам.


Новини від 26.04.19 р.

Дорогенькі брати і сестри!

Ми щиро дякуємо Вам за Вашу щедрість і любов і небайдужість до нашої донечки Настусі і до нас батьків. Ви в минулому місяці нам перерахували 3400 гривень. Для нас кожна копійка дорога, хоть якось можемо з вашою допомогою підтримати нашу страдаючу донечку.

Ми знову вимушені просити Вас допомогти нам пройти дуже потрібний курс лікування в місті Києві. Ми вже записалися на травень місяць, після Великодня, щоб пролікуватися нам потрібно заплатити в клініку 25 900 гривень, а квартира, переїзди - це дуже все для нас дорого.

Дорогі наші брати і сестри, дуже просимо, хто має таку можливість допоможіть нам полегшити страждання нашій донечці Настусі, Алісі. Низький уклін Вам

Заїченко Аліса


Новини від 21.03.19 р.

Дорогі брати і сестри в Христі, Вітаємо Вас з великим постом!

Ми вже в який раз хочемо подякувати Вам за Вашу щедру допомогу нашій донечці Алісі. В минулому місяці нам добрі люди перерахували 20 тисяч гривень, ми дуже вдячні таким добрим людям які співчувають нашому горю. Ми спокійно можемо цих 2 місяці пролікувати нашу донечку в повному опсязі.

Але нам потрібно в кінці квітня або на початку травня пройти в Києві черговий курс лікування, який буде нам коштувати 40 тисяч гривень: це лікування, переїзд, проживання, харчування в місті Києві. Тому дорогенькі брати і сестри ми без вас ніяк не можемо пролікувати нашу донечку. А без цього лікування Алісі дуже важко жити, особливо весною і осінью, дуже сильні загострення в усьому організму..

Дуже просимо допоможіть нам. Низький уклін Вам дорогенькі наші добрі не байдужі люди. Ми завжди молимось за Вас всіх.

З повагою і любов'ю батьки Аліси


Новини від 19.02.19 р.

Дорогі брати і сестри, ми дуже дякуємо за Вашу допомогу нашій донечці!

За цих кілька днів Ви нам перерахували 5467 гривень. Mи сьогодні поїхали і купили ліки на місяць. Ще в цьому місяці потрібно пройти точечний мазаж, ЛФК. На це теж потрібно 6 тисяч гривень. А на Києвське лікування ми не уявляємо, де взяти такі великі кошти - 25 тисяч гривень. Але ми не переживаємо тому, що Господь наш милосердний і Вас багато людей дуже щедрих.

Низький уклін Вам дорогі брати і сестри.

З повагою і любов'ю батьки Аліси


Новини від 13.02.19 р.

Дорогі брати і сестри!

У минулому місяці Ви нам допомогли пролікувати нашу донечку у повному обсязі, дуже велике Вам спасибі, низько кланяємось Вам за любов до ближнього. Але прийшов новий місяць і потрібно дальше жити, і переносити великі фізичні страждання донечці, а нам, старим батькам душевні - дивитися і нічим не могти допомогти.

Тому ми знову просимо Вас зрозуміти нашу біль і допомогти нам підтримати Алісин організм, полегшити її страждання, заспокоїти болевий синдром. На початку квітня дуже потрібно пройти черговий курс лікування в місті Києві. Для цього лікування потрібно 25 тисяч гривень, щоб заплатити в клініку, а дорога, переїзди, квартира получається десь біля 40 тисяч гривень. Це для нас космічна сумма, але без цього головного лікування ніякого покращення не буде.

Тому знову просимо дорогі брати і сестри в Христі, допоможіть хто зможе. Ми завжди молимось за Вас всіх, щоб Господь обдаровував Вас всіма щидротами.

З любов'ю, батьки Аліси


Новини від 16.01.19 р.

Дорогі брати і сестри з Різдвом!

Ми щиро хочемо подякувати Вам за Ваші щедрі пожертвування для нашої Аліски. Ви нам перечислили 5498 гривень, ще нам потрібно 6500 гривень, щоб на цей місяць забеспечити всім необхідним для лікування донечки. Ми низько кланяємось Вам. Хто зможе, допоможіть нам.

З повагою батьки Аліси


Новини від 05.01.19 р.

З Новим роком та Різдвом Христовим, дорогі наші брати і сестри!

Ми щиро хочемо подякувати Вам за минулий рік. Ви допомогли прожити його легко. Ми спокійно могли купити ліки, які дуже потрібні були нашій донечці. Ми низько кланяємось Вам і завжди молимось за Вас всіх, дорогі наші істині брати і сестри в Христі.

Але, на привеликий жаль, наші проблеми не закінчились, не залишилися в минулому році. Ми знову вимушені просити у вас допомоги тому, що без Вас ми ніяк не зможем допомогти нашій донечці.

Алісі на місяць потрібно 6 тисяч гривень на ліки і уколи. І ще дуже потрібно пройти ЛФК у фізіотерапевта і точечний професійний масаж і на ці процедури ще потрібно 6 тисяч гривень. Всього 12 тисяч гривень.


Новини від 04.12.18 р.

Слава Богу дорогі брати і сестри!

В листопаді місяці ми змогли в повному опсязі пролікувати нашу донечку, завдяки Господові нашому милосердному і Вам дорогі наші.

Але наступає грудень місяць і ми знову вимушені просити у Вас допомоги. Нам дуже потрібно купити ліки, які Алісі дуже необхідно приймати:

Нейроксон 500 мл 5 упаковок коштують 1925 грн.
Ніцетил 2 2 упаковки. 3520 грн.
Баклофен 2 уп. коштують 446 грн.
Омега 499 грн.
Йодомарин 248 грн.
Потрібно мати 6638 грн.

Це тільки ліки для лікування ДЦП. А в Аліски,ще багато інших проблем зі здоровям, дитина більше часу сидить, тому, що лежати її дуже важко, але ми вже самі стараємось викручуватись, щось не доїмо, обмежуємо себе в чім можемо.

Дуже просимо допоможіть нам пережити цей місяць без переживань де взяти кошти, щоб хоть трошки полегшити страждання дитини.

Дякуємо Вам за всі ці роки які Ви нам допомагаєте.

Ми молимось за Вас всіх, і низько кланяємося Вам дорогі брати і сестри.

З повагою батьки Аліси


Новини від 13.11.18 р.

Дорогенькі брати і сестри!

Ми хочемо від щирого серця знову подякувати Вам за допомогу, за кошти, які Ви нам перечислили на лікування нашої донечки! Ми вже встигли пролікувати зубки і пройти обстеження в місті Вінниця та купили ліки, які нам дуже потрібні. Ми дуже дякуємо всім не байдужим до чужого горя!

Ми низько кляняємось дуже чудовій людині Оксаночці. В її серце Господь дав велику любов до незнайомої ій дитини Аліси. Олексій Миколаєвич - дякуємо Вам за Вашу щедрість! Танюшка дякуємо! І всім небайдужим людям - дякуємо!

Ми молимось за Вас, щоб Господь нагородив Вас за вашу щедрість і щоб Ви завжди були здорові.

З повагою батьки Аліси


Новини від 31.10.18 р.

Дорогенькі брати і сестри!

Ми хочемо щиро подякувати Вам за те, що Ви за кілька днів перечислили нам 2745 гривень. Низький уклін Вам, дорогенькі Ви добрі наші брати і сестри. Нам потрібно, ще щоб розпочати лікування 9765 гривень. Ми молимось за Вас всіх, нехай Господь нагородить Вас за Ваші щирі серця.

З повагою батьки Аліси


Новини від 25.10.18 р.

Дорогі брати і сестри!

Низький уклін Вам Ви в жовтні місяці так швидко змогли нам допомогти ми спокійно закупили ліки і пролікували нашу донечку, ми дуже вдячні Вам дорогі наші добрі люди. На листопад місяць нам знову потрібна фінансова і молитвина допомога, купити ліки на 5 тисяч гривень. В Аліски дуже сильне загострення ясен, дуже все болить у ротику в Аліси 3 стадія парадантозу, без лікування дитина може залишитися без зубків, а це лікування проходить все під наркозом, а це для нас дуже великі гроші, десь біля 6 тисяч гривень. І ще потрібно пройти професійний точечний масаж 10 процедур такий масаж коштує 2500 гривень. На цей місяць нам потрібно, щоб Алісі було лекше прожити 12500 гривень, це для нас старих батьків космічна сума.

Дуже просимо Вас дорогі наші брати і сестри в Христі допоможіть нам. А Господь віддяче Вам щедро за Ваші щедрі серця. Низько кланяємось Вам і молимось за всіх не байдужих людей.


Новини від 09.10.18 р.

Дорогі брати і сестри! Ви нам таку даєте надію, показуєте свою любов, небайдужість до нашої донечки, до нас старих батьків. Пройшло дуже мало часу як наше прохання про допомогу виставили на сайті. і Ви вже нам допомогли, перечислили на карточку 5854 гривні. Ми вже спокійно можемо пролікувати цей місяць нашу донечку. Низький уклін Вам дорогі наші брати і сестри в Христі.

Новини від 04.10.18 р.

Дорогі брати і сестри, щиро дякуємо Вам за Ваші молитви і фінансову допомогу!

Ми у вересні місяці пройшли черговий курс лікування в місті Києві, завдяки вашій допомозі. Алісі набагато краще стало, не так крутить її, не болять ручки ножки, організм відпочиває від болів. Але, щоб цей стан підтримувати, щоб не погіршувалось, потрібно продовжувати лікування дома, приймати дорогі для нас ліки і уколи. На один місяць потрібно не менше 5 тисяч гривень. Для нас це дуже великі гроші. Тому дорогі брати і сестри, ми знову просимо у Вас допомогти нашій донечці і нам.

Ми завжди молимось за Вас і просимо у Бога, щоб нікому не було так як нам, щоб Ви всі були здорові, щоб могли допомагати другим, а не самим просити допомоги для своїх дітей, це дуже важко. Нехай Господь оберігає і допомагає Вам. Низький уклін вам.

Низький уклін Вам!

Батьки Аліси, в хрещені Анастасії.


Новини від 29.08.18 р.

Територія добра. Аліса Заїченко знову просить про підтримку


Новини від 27.08.18 р.

Дорогі брати і сестри!

Ми, щиро дякуємо Вам за Ваші молитви, слава Богові і Вам, що Алісі не оперірували око, тільки лікували і той каміньчик чудом Божим вийшов сам. І дуже дякуємо, що Ви нам перерахували на карточку 5 тисяч гривень. Нам в середині вересня потрібно пройти черговий курс лікування в місті Києві. Таке лікування коштує 30 тисяч гривень, це лікування, проживання, переїзд, а також закупика деяких ліків, щоб продовжити лікування дома.

Дуже просимо дорогі наші брати і сестри в Христі допоможіть нам пролікувати, і полегшити страждання нашій донечці.

Низький уклін Вам!

Батьки Аліси, в хрещені Анастасії.

Заїченко Аліса


Новини від 23.07.18 р.

Дорогі брати і сестри!

Дуже хочемо подякувати Богові і Вам за Вашу Щедрість і любов до ближнього. Низький уклін Вам. Ви минулого місяця перечислили нам 2000 тисячі гривень, за що ми Вам дуже вдячні. Ми купили деякі ліки для Аліси.

Але ми знову звертаємося до Господа нашого і до Вас дорогі брати і сестри в Христі, за допомогою. В Аліски така хвороба, що постійно потрібно лікувати, а без лікування ми не знаємо, як би донечка перенесла такі сильні болі. А до цього всього страждання, ще щось попало в око, лікарі не впевнені, що все обійдеться без оперативного втручання. Просимо моліться, щоб з оком було все нормально. Алісочці на місяць витрачаємо до 10 тисяч гривень. Ми занімаємо, потому помаленько віддаємо, отак і жевемо.

Просимо Вас хто має таку можливість допоможіть нашій донечці .

З повагою і любовю, батьки Аліси в Хрещені Анастасії


Новини від 20.06.18 р.

Дорогі брати і сестри!

Завдяки Господові нашому милосердному і Вам дорогенькі Ви наші, ми змогли пролікувати донечку нашу в м, Києві. Алісочці стало набагато краще, не так все болить, не так крутить все тіло, так краще управляти своїм тілом. Але, щоб підтримувати цей стан нам потрібно лікування дома, приймати різні, дорогі припарати. Один Ніцетіл коштує 100 євро і, ще багато інших припаратів. В місяць потрібно 5-6 тисяч гривень. А на лікування зубків теж потрібно великі для нас гроші десь біля 4 тисяч грн., а деколи і більше грошей, а як не лікувати то до цих страждань дитина не зможе зїсти кусочок хлібчика тому, що можуть випасти всі зубки.

Заїченко Аліса

Тому знову дорогенькі Ви наші добрі, щирі не байдужі брати і сестри до нашого горя, ми вимушені звертатися до Вас за допомогою.

Просимо допоможіть полегшити страждання нашій донечці Алісі.

Низький уклін Вам.

З повагою і любовю батьки Аліси

Заїченко Аліса


Новини від 10.05.18 р.

Христос Воскрес!
Дорогі брати і сестри, Ми батьки Аліси від, щирого серця дякуємо Вам, низький уклін Вам дорогенькі наші добрі, щирі брати і сестри. Всього нам на карту надійшло біля 30 000 грн.
Завдяки Вашій допомозі 14 травня ми роспочинаємо лікування в місті Києві в клініці Берсенева. Із вашою допомогою купили тренажер для Аліси.
Дорогенькі наші, ми без Вашої допомоги нічого не змоги б дати нашій донечці. Вже багото років Ви нас підтримуєте. Знайте, ми ніколи не забуваємо і не забудемо про Вас. Ми молимось і будемо молитися за Вас.

Заїченко Аліса


Новини від 18.04.18 р.

Христос Воскрес!

Дорогі наші брати і сестри ми вітаємо Вас з Воскресінням Христовим. Дуже дякуємо Господові нашому і Вам дорогі Ви наші, що багато часу Ви з нами, ділите наше горе і допомагаєте духовно і матеріально. Низький уклін Вам!

Нам уже потрібно їхати в місто Київ на лікування, ми раділи, що в нас є трішки грошей, що можна починати лікування. Але Аліску заболіли зубки, вона не може їсти бо всі зубки болять і ясна напухли. На таке лікування потрібно багато грошей бо все робиться в дорогі кліниці, бо тільки там лікують під наркозом. З кішкивником теж проблеми, щоб обстежити теж потрібен наркоз, тому, що дитину дуже крутить без наркозу і ніхто не зможе подивитися. А для такого лікування і обстеження потрібні великі кошти.

Дорогі брати і сестри допоможіть, хто як може.

Нехай Господь Бог Вас Благословляє і оберігає.


Новини від 09.03.18 р.

На сьогодні маємо 3222 грн. + 10100 грн. Зібрано 13 322 грн. з необхідних 20 000 грн. Дякуємо за допомогу!

Новини від 09.03.18 р.

Дорогі брати і сестри!

Ви, за минулий місяць нам перечислили 800 грн. Ми могли купити деякі ліки для Аліси. Ми дуже вдячні, це майже місячна моя пенсія. А на цей час Алісі дуже погано, весна, дуже сильне загострення, все болить не може ні спати ні їсти тому, що дуже викручує дитину. Вже потрібно їхати на черговий курс лікування, але на превеликий жаль немає грошей, щоб пролікуватися, ще потрібно 20 тисяч (це лікування, проживання, переїзд).

Дорогі брати і сестри дуже просимо хто може допоможіть нам полегшити життя нашій донечці.

Заїченко Аліса


Новини від 13.02.18 р.

Дорогі брати і сестри!

Ми хочемо подякувати Богові нашому милосердному і Вам Дорогі наші.

В минулому місяці Ви нам допомогли закупити ліки. Дуже, ще дякуємо Миколі і Олександрі , з Америки - вони пообіцяли переслати Алісі протипролижневу подушку, яка для дитини дуже необхідна.

Ми вимушені ще просити у вас на дальше лікування для донечки - їй потрібно пити різні ліки, які приписав лікар, а вони дорого коштують біля 5 тисяч гривень на місяць.

Просимо хто може допоможіть нам.

Ми завжди молимось за Вас дорогі наші добрі люди. Низький уклін Вам.


Новини від 11.01.18 р.

Дорогенькі наші брати і сестри, ми щиро вітаємо Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Дорогі брати і сестри в минулому році, дякуючи Господові нашому милосердному, сайту "Молодість не байдужа", телеканалу "Глас" і Вам, ми змогли пролікувати нашу донечку: 2 рази в місті Києві і між курсами лікування, дома лікували, закупляли ліки на кожен місяць, тратили по 5-6 тисяч гривень. Літом санаторно-курортне лікування коштувало 20 тисяч гривень. 2 рази лікували зубки в дорогій кліниці міста Вінниця. Робили повне обстеження МРТ, УЗД теж біля 5 тисяч гривень і, ще багато лікували супутні захворювання.

Без Вашої щедрої допомоги( фінансової і молитовної ) ми нічого не змогли б зробити з своїми мінімальними пенсіями. Дуже дякуємо Вам, низький уклін і ми завжди молимось за Вас.

І в цьому році ми теж звертаємося до Вас за допомогою, бо без лікування наша донечка не зможе житти, а нам старим батькам важко дивитися на страждання донечки, розуміючи, що ми не можемо вже допомогти ні фізично, ні матеріально.

Ми любимо і молимось за Вас.

Батьки Аліси


Новини від 08.12.17 р.

Дорогі брати і сестри!

У нас по графіку лікування на грудень місяць потрібно прйняти такі ліки: ніцетіл коштує 2750 грн., фенібут - 600 грн., мідокалм - 670 грн., едем - 210 грн., дефенорм - 100 грн., німісіл - 298 грн., смарт-омега - 370 грн., гідазепам -220гривень. Всього потрібно 5337 гривень. І ще дуже потрібно протипролижневу подушку - 12990 гривень.

І знову у нас не вистачає коштів.

Дуже просимо дорогі брати і сестри допоможіть хто як може. Низький уклін Вам.

Батьки Аліси


Новини від 16.11.17 р.

Дорогі брати і сестри, дякуючи Господові нашому милосердному і Вам брати і сестри, ми змогли полікувати Алісі зубки і купити ліки на листопад місяць. Дякуємо усім, хто допоміг зібрати нам необхідну, особливо Георгію та його родині!

Нам лікарі наполегливо радять купити протипролежневу подушку за 12 тисяч 990 гривень. Аліска постійно сидить в інвалідному візку і від цього є проблеми з хребтом. На таку подушку у нас не вистачає коштів.

Дуже просимо хто може допоможіть нам.

З повагою, батьки Аліси

Новини від 06.11.17 р.

Дорогі брати і сестри!

Ми знову звертаємося до Вас за допомогою. Дякуючи Богу та Вам ми пройшли курс лікування у Києві, а щоб продовжити лікування між курсами у нас немає коштів на ліки, які Алісі дуже необхідні. Ми старі і теж без ліків не можемо жити.

В листопаді місяці Алісі необхідно прийняти такі ліки:
Фенібут 3 упаковки - 600 грн.
Баклофен 2 упаковки - 240 грн.
Ніцетіл 1 упаковки - 2700 грн.
Аміналон 3 упаковки - 50 грн.
Мідокалм 3 упаковки - 600 грн.
Кварцетін 1 упаковка - 1450 грн.
Смарт-Омега 2 упаковки - 370 грн.

У Аліси є проблеми з зубками, тому ми записалися на 7 листопада в стоматологічну клініку, дуже дорогу тому, що тільки там лікують зубки під общим наркозом. За одну годину наркоз коштує 1800 грн. і ще плюс лікування. Всього нам потрібно близько 9600 грн.

Дуже просимо дорогі брати і сестри полегшити страждання нашої донечки Аліси.

З повагою батьки Аліси.

Заїченко Аліса


Новини від 25.09.17 р.

Дорогі брати і сестри, з Божою і Вашою допомогою, дякуючи Вашим добрим серцям ми з Алісою пройшли черговий осінній курс лікування в місті Києві в клініці доктора Берсенева.

Але щоб, був хороший результат цього лікування нам потрібно між курсами лікування принімати ще багато ліків, які дуже дорого коштують. Ніцетіл сомий дорогий препарат, і ще багато інших препаратів, а грошей нам не вистачає.

Тому дорогі брати і сестри, без Вашоі допомоги ми нічого не можемо дати нашій донечці. Допоможіть будь ласка якщо в кого є така можливість.

Ми любимо Вас всіх і молимось, щоб Господь давав Вам набагато більше.

З повагою батьки Аліси.


Новини від 17.08.17 р.

Дорогі брати і сестри ми, щиро дякуємо Вам, що Ви надіслали нам гроші і ми змогли хоть не повний курс пролікувати Алісу в санаторії Борісвен в Миколаївській області. Надіємося, що дитині допоможе це лікування прожити зиму, менше буде хворіти простудними захворюваннями.

4 вересня нам знову потрібно їхати в Київ проходити черговий курс лікування в Інституті проблем болю, а грошей немає, тому дуже просимо Вас дорогі брати і сестри допоможіть нам, тому, що це все лікування для нас дуже дорого: Інєкції - 3600, логопед - 3600, точечний масаж - 3000, загальний масаж - 3600. І потрібно на цілу зиму закупити ліки. Це лікування для того, щоб хоть трошки полекшити страждання дитині.

Нехай Господ багато дає Вам всім здоровя і всіх матеріальних благ. Ми молимось за Вас всіх.

Низький уклін,
батьки Аліси


Новини від 30.06.17 р.

Дорогі брати і сестри!

Дякуючи Богові нашому милосердному і Вам не байдужим людям, дійсно братам і сестрам, які допомогли нам пролікувати нашу донечку Алісу в Києві. Нашій донечці після лікування стало набагато краще, вона може спати спокійно, її не так викручує, їй лекше розмовляти, не так сильно напружені мязи. Але після цього лікування лікарі радять пройти курс санаторного лікування. Вартість курсу - близько 30 000 грн.

Зараз наша Аліса дуже захворіла: боліла голова і очі, то ми мусили проходити повне обстеження в часних клініках, МРТ і очі теж на сучасному обладнані, а це все дуже дорого коштує, які мали відкадені гроші потратили. Нам дуже потрібно пройти санаторне лікування, щоб Аліса не так сильно хворіла зимою. А путівки безкоштовної нігде не дають в літній час, можуть дати тільки коли вже буде холодно. А коли холодно то ми не можем бо дитина, ще бистріши і сильніше простудиться.

Тому дорогі брати і сестри ми вимушені знову звертатися до Вас за допомогою,тому,що ми самі нічого не можемо зробити з своєю мінімальною пенсією.

Дуже просимо, якщо зможете, допоможіть.

Низький уклін,
батьки Аліси


Новини від 28.06.17 р.

Христос Воскрес, Воістину Воскрес, дорогі брати і сестри тому, що Господь своїм воскресінням показав нам любов, милосердя, співчуття до наших ближніх!

Так Ви, дорогі наші, воістину брати і сестри, допомагаєте полекшити страждання нашій донечці. 16 травня ми їдимо в Київ будем проходити курс лікування,. Дякуючи Господові і Вам ми маємо уже гроші на цей курс лікування.

Нехай наш милосердний Господь оберігає і благословляє всіх Вас за Ваші щедрі серця.


Новини від 07.04.17 г.

Алісі 30 років і все життя її мучить страшна хвороба – дитячий церебральний параліч. Дівчина не може ходити, вона сидить в інвалідному візку, прив’язана ременем. Руки в неї не працюють, голову тримати вона не може. Через постійне сидіння у неї виникають нові проблеми.

Курс лікування і Ізраїлі коштує 12500 євро. Наразі це не підйомна сума для батьків. То ж вони знайшли клініку в Києві, але там також потрібні не малі кошти. На реабілітаційні заходи Алісі потрібні 30 000 грн. У цю суму входить закупівля ліків на півроку, курс реабілітації, проїзд, проживання у столиці. На рік дівчині потрібно пройти 2 курси лікування.

Допомога потрібна не лише матеріальна, а й молитовна! У хрещенні Аліса має ім’я Анастасія.


Новини від 09.03.17 г.

Дорогі брати і сестри!

Ми, щиро дякуємо Вам за Ваші молитви і гроші. Ви в цьому місяці нам надіслали 5800 гривень. Ми змогли купити, ще одну упаковку Ніцетілу, і ще кілька припаратів. Нам, ще потрібно придбати ще одну упаковку Ніцетілу і, ще багато інших припаратів, щоб пройти весняний курс лікування.

Зараз в Аліси, весняне загострення дуже все болить, кожен суставчик, кожна кісточка. Багато часу масажіруємо ніжки, ручки, спинку, але це мало що дає. Деколи підвищується температура. Дуже нам потрібно пролікуватися.

Допоможіть нам, будь ласка, полехшити страждання нашій донечці. Хоть вона говорить, що Ісус страждав за нас, і я мушу хоть трошки пострадати. Але нам батькам дуже важко дивитися на ці страждання.

Нехай Господь благословляє і допомагає Вам всім, дорогі наші брати і сестри в Христі, за ваші щедрі серця.

З повагою, батьки Аліси


Новини від 13.02.17 г.

Дорогі брати і сестри!

Ми дуже хочемо подякувати Вам за Ваші щедрі серця, молитви і матеріальну допомогу. Ви нам надіслали з 23 січня по 10 лютого 3018 гривень, ми вже купили одну упаковку Ніцетілу і, ще потрібно дві і, ще багато інших припаратів, щоб пройти один курс лікування в клініці Берсенева.

Але ми віримо, що Господь наш милосердний, і ніколи нікого не залишає на одинці зі своєм горем, завжди посилає добрих людей. І ми вцьому багато разів переконались.

Низький уклін Вам дорогі брати і сестри. Ми молимось і просимо у Бога,щоб дарував Вам мир, віру і благополуччя.

З повагою, батьки Аліси


Новини від 23.01.17 г.

Дорогі брати і сестри, ми щиро вітаємо Вас з такими чудовими святами. Нехай Новонароджений Ісус дарує всім людям мир, віру,надію і Божу любов!

Ми знову вирішили звернутися до Вас за допомогою. Ми зрозуміли, що в Ізраїль ми не зможемо поїхати тому, що такі гроші зкасти ми не зможемо. Тепер ми змушені лікуватися в Києві в клініці доктора Берсенева. Тому, що дитина переносилть дуже сильні болі їй дуже важко один день прожити, днем всю викручує, уночі спати не може, дуже болять ручки, ніжки, спинка. А на лікування і проїзд і проживання нам потрібно біля 12 тисяч гривень, а, ще закупити ліки які теж дуже дорого коштують: Ніцетіл в Україні коштує 100 євро, нам потрібно на пів року 4 упаковки, Склеро гран, Ліцетил, Тенотел, Неврохетель, Гліцесед, Ноофен, Семокс, Дибазол, Троумель, Нуклео, Лидоклоир, Супростил, Ваклорен. І ці всі ліки теж не дешево коштують. Щоб всі закупити теж коштують десь біля 8 тисяч гривень. А ми з наших пенсій ніяк не можемо купити тому, що тато Аліси дуже хворий - теж потрібно багато ліків.

Дорогі брати і сестри дуже просимо допоможіть чим хто зможе. А ми будемо молитись, щоб наш Господь допомагав Вам, щоб Ви всі жили здорові і в достатку.

Низький уклін Вам.
Батьки Аліси


Новини від 14.11.16 г.

Дорогі брати і сестри ми, щиро дякуємо Вам за Ваші молитви вони нам дуже допомагають, за Вашу матеріальну допомогу!

Нам переслали, Котова Тетяна 400 гривень, Чекменов Костянтин 150 гривень, Дехтярова Людмила 500 гривень, Єфімов Сергій 158 гривень. Ми дуже вдячні Богові, що такі хороші люди є. Ми молимось за Вас і Ваших рідних, щоб у Вас все було добре.

На превеликий жаль ми, ще не пролікували зубки Алісі,тому, що дитина хворіла на грип , а тепер стоїмо на черзі, тому, що тільки один лікар лікує під наркозом, нам назначили на 17 листопада. Ми дуже Вас просимо про молитву за нашу донечку Алісу. І хто зможе допоможіть матеріально, щоб хоть трІшки прожити Алісі без болі, а це для нас дуже дорого коштує.

Низький уклін вам дорогі наші брати і сестри.


Новини від 12.10.16 г.

Дорогі брати і сестри!

Ми щиро дякуємо Вам за Ваші молитви, ми їх дуже відчуваємо. І, ще дякуємо за 400 гривень, які нам надіслала Котик Тетяна. Ми просим у Господа, щоб набагато більше він обдарував Вас дорога наша сестричко.

30 вересня ми повернулися з Києва, де лікувалися в клініці доктора Берсенева. У Аліси настало покращення, дитина може спокійно засинати і меньше просинатись від болю. Ми потратили багато грошей на лікування тому, що все подорожчало і ще багато ліків купили на цих півроку лікування дома. А після Покрови потрібно їхати лікувати зуби і ясна. Лікувати потрібно тільки під наркозом, а це для нас теж дуже великі гроші, але без цього лікування Аліска теж не може тому, що дуже болять зубки і ясна і оголяються коріння зубів.

Дякуючи Вам дорогі брати і сестри, що ми можемо лікувати донечку тут на Україні , але не втрачаємо надію на лікування в Ізраєлі. Нам прийшов лист з адміністрації клініки, що вони зробили знижку для Аліси. Але ми знову не можемо поїхати тому, що невистачає коштів.

Ми завжди молимось за Вас всіх!


Новини від 14.09.16 г.

Дорогі брати і сестри!

Ми в який раз хочемо подякувати Вам, що Ви не залишаєте нас на одинці з нашим горем, нашими хворобами, бо ми батьки не молоді і теж хворі. Ми особливо дуже дякуємо і низько кланяємось дорогому нашому Вячиславу Васильовичу за щедру не одноразову допомогу, і ще Котик Татьяні.

Ми з Аліскою 19 вересня їдемо в Київ на лікування в клініку лікаря Берсенева тому, що Аліску все болить, Крiм цього лікуваня ми проходимо різні масажі, багато прймаємо ліків, це така хвороба, що постіно потрібно лікувати. Але завдяки Вам ми можемо полекшувати життя нашій донечці.

І надію не втрачаємо на лікування в Ізраєлі.

Ми молимось за Вас дорогі наші настоящі брати і сестри і низький батьківський уклін Вам.

Батьки Аліси


Новини від 08.08.16 г.

Дорогі брати та сестри!

Ви нам надіслали з 04.07 по 05.08. 2016 року: 2000 + 400 грн. Нам ще потрібно для поїздки на лікування 7100 євро.

Ми дуже вдячні Вам всім за Вашу щедрість, за гроші, якими Ви ділитися з нами, за Ваші молитви. Щоб ми не втратили надії на покращення здоров'я нашої донечки. Знаєте, коли є віра і надія тоді на багато легше жити в нашій ситуації. І в цьому Ви нам допомагаєте, ми відчуваємо що ми не одні в цьому світі, а багато щедрих, гарних, і духовних людей, які нас підтримують.

Низький уклін Вам дорогі наші брати та сестри.


Новини від 06.07.16 г.

Дорогі брати і сестри!

З 9 червня по 4 липня Ви нам надіслали 400 гривень, за що ми Вам дуже вдячні. Дорогі наші, ми кожну копійочку зберігаємо, щоб поїхати в Ізраїль тому, що маємо велику надію на це лікування. Але поки не має грошей на Ізраїльське лікування, ми вимушені лікуватись в Києві, в клініці Берсенева, де Алісі настає покращення на деякий час, а потім знову потрібно лікування, яке проходить дуже боляче, але Аліса все витримує ні на ,що не нарікає, лиш говорить, що наш Господь Ісус Христос не такі страждання витримував.

Дорогі брати і сестри ми молимось за Вас, за мир в Україні і, щоб нікому не приходилось просити грошей, щоб полекшити страждання своєї дитини.

Низький уклін Вам.


Новини від 09.06.16 г.

Христос Воскрес!

Дорогі брати і сестри, ми в який раз хочемо подякувати Вам за щедру матеріальну і молитовну допомогу. Особливо Вам Вячеслав Васильович, нехай Господь обдаровує Вас всіма благами цього світу, що Ви що місяця не забуваєте про нашу донечку. Завдяки Вам всім ми спокійно можемо лікувати Алісу поки тут в нас в Україні. А раніше ми і цього не могли зробити тому, що пенсії дуже маленькі. Недавно ми приїхали з Києва лікувались в інституті проблем болю, Алісочці стало краще не так все болить ночою може спати, лікарі рекомендують санаторне лікування її воно дуже потрібне.

Але ми всетаки надіємось на Ізраїльське лікування воно набагато ефективніше. Нам, ще залишилося зібрати 7 200 євро.

Нехай Вас Господь оберігає і благословляє дорогі наші брати і сестри.

З низьким укліном, батьки Аліси.


Новини від 11.05.16 г.

Христос Воскрес дорогі наші брати і сестри!

Ми щиро вітаємо Вас з таким чудовим святом Воскресінням Христовим. Бажаємо Вам, щоб Воскресший Іісус дарував Вам всі благодаті світу. А ми щиро дякуємо Господові, що він посилає нам таких щирих людей як Ви, ви нас підтремуєте так багато часу молитвами і матеріально. З 10 квітня по 4 травня Ви нам надіслали 4040+100+500+1000+190= 5830 гривень.

10 травня ми вимушені їхати на лікування в місто Київ в клініку доктора Барсенева, тому, що Алісу дуже все болить. Але ми все такі не втрачаємо надію поїхати на лікування в Ізраїль. Для цього нам потрібно, ще 7 тисяч 300 євро.

Низький уклін Вам. Батьки Аліси.


Новость от  11.05.16 г.

Дорогі брати і сестри!

Ви з 4 дерезня по 10 квітня нам надіслали: 4040+130+100+50+427+400+500+600+1000+98 = 7349 гривні.

Ми дуже, щиро дякуємо всім людям, а особливо Вячеславу Васильовичу і редакції" Молодість не байдужа" за Вашу щедрість, милосердя і за молитви за Алісиного тата, він дуже хворий, йому теж потрібно лікування, але у нас немає такої змоги.

5 квітня ми вимушені були везти Алісу у місто Вінницю лікувати зуби тому, що дуже боліли, всі ясна опухли і нічого не могла дитина взяти в ротік, потратили багато грошей тому, що лікування проходить під наркозом.

Нам прийшло повідомлення з Ізраєлю, якщо ми зможемо приїхати до 01. 05. 2016 року то для нас буде діяти пільгова ціна 9945 євро замість 12623 євро. Сердечно просимо, допоможіть.

З молитвою і подякою мама Аліси


Новость от  15.03.16 г.

Дорогі брати і сестри, Ви нам з 4 лютого по 4 березня надіслали 202+500+4040+51+198+198=5182 гривні.

Ми в який раз хочемо сердечно подякувати Вам за те, що Ви в такі важкі часи життя відриваєте від себе, щоб допомогти нашій донечці, що не залишаєте нас на одинці з таким болем. Дуже важко дивитися, як твоя дитина мучиться, в ночі не спить тому, що все болить і не може голівку прикласти до подушки, бо всю викручує. Ще грип додав страждання, два рази за місяць дитина перехворіла. Але слава Богу, що Господь дає ЇЇ терпіння витримати таку біль, вона, ще нас заспокоює.

Нам прийшло повідомлення з Ізраєлю, якщо ми зможемо приїхати до 01. 05. 2016 року то для нас буде діяти пільгова ціна 9945 євро замість 12623 євро. Сердечно просимо, допоможіть.

Ми молимось за всіх Вас.

Від редакції: Просимо молитов та допомоги тату Аліси Івану. У чоловіка дуже болять нирки, а оскільки сім'я живе на околиці села, то не має змоги добратися до лікарні та пройти обстеження. Лікуються якось самотужки.


Дорогі брати і сестри, Ви з 3 січня по 4 лютого нам надіслали 100+103+201+500+98+1000+200+4040+500+100 = 6842 гривень.

Ми дуже дякуємо Вам всім небайдужим до чужого горя. А Ви, Вячеслав Васильович, дійсно брат, який не словами, а ділами показуєте свою любов до Господа нашого Іісуса Христа і до нашої донечки.

Ми живемо вірою і надією, що наша донечка покращить здоров'я, пролікувавшись в Ізраїлі. Ми любимо і молимось за всіх людей, щоб Господь Бог дарував всім людям мир і здоров'я.

З низьким укліном до Вас батьки Аліси


Новость от  08.01.16 г.

Дорогі брати і сестри, вітаємо Вас з дуже великим,чудовим святом Різдвом Христовим і з Новим роком!

Бажаємо Вам благодаті від Господа нашого Іісуса Христа. Дуже дякуємо , що Ви нас не забуваєте допомагаєте нам. Огризко Вячеслав Васильович, кожен місяць висилає нам по 4 тисячі 40 гривень. В цьому місяці переслав 2 тисячі Мартиненко Анатолій Анатольєвич. І ще багато людей які не вказують свого імені. З 4 грудня по 1 січня 2016 року нам надіслали: 4040 +500+2000+503+400+95=7538 гривень.

В цьому місяці в нас були великі витрати тому, що ми мусили купити багато ліків Алісі, які приписав доктор Берсенев. І ще Аліску дуже боліли зубки, ми змушені були лікувати в місті Вінниці в клініці "Пріор" лікування проводили під наркозом 2 години. На це все ми потратили 7830 гривень. В цьому місяці на євро ми не змогли поміняти нічого. В нас, ще дуже хворий батько Аліси не може підняти Аліску, щоб посадити в інвалідний візок, його болять нирки. Лікуємо його з нашоі пенсії.

Але не дивлячись на всі негаразди ми не втрачаємо надію поїхати в Ізраїль лікувати нашу донечку.

Дорогі брати і сестри ми дуже вдячні Вам за Вашу доброту і співчуття, Ми любимо Вас і молимось, щоб Господь обдарував вас своїми благодаттями за Ваші добрі справи.

Низько вклоняємось Вам. Батьки Аліси.


Новость от  10.12.15 г.

Дорогі брати і сестри, з 6 листопада по 3 грудня ви нам надіслали: 4020+300+1000+500+680+98 = 6598 гривень.

Ми уже маємо 2100 євро. Низький уклін Вам дорогі добрі люди, що Ви багато часу підтримуєте нас матеріально і духовно. А особливо дорогому нашому братові Вячиславу Васильовичу. В нас немає слів, щоб можна висловити Вам слова подяки. Ми завжди молимось до Господа нашого милосердного, щоб він завжди оберігав всіх Вас від таких проблем які є у нас, що можна покращити життя нашій донечці, але немає грошей.

Нам з Ізраїльської клініки прийшов лист, як що ми зможемо приїхати на лікування до нового року то ціна буде 8900 євро, а після нового року 12285 євро.Але ми віримо і надіємось, що Бог пошле нам добрих людей, які зможуть нам допомогти.

Низький уклін Вам всім,
батьки Аліси


Новость от  10.11.15 г.

Дорогі брати і сестри!

З 6 жовтня по 6 листопада Ви нам надіслали: 4020+300+98=4418 гривень. Ми уже маємо 1700 євро і 4418 гривень. Дуже дякуємо Вам,що Ви допомагаєте нам не втратити надію,що ми рано чи пізно зможемо пролікувати нашу донечку Алісу в Ізраєлі. Дуже велика подяка нашому незнайомому, дорогому Вячеславу Васильовичу Огризько за його постійну велику допомогу нашій донечці.

Аліса багато часу перебуває в молитвах,молиться за всіх людей,за мир і спокій на нашій землі.

З повагою батьки Аліси.


Новость от  13.10.15 г.

Дорогі брати і сестри!

Ви нам надіслали: 1998+198 = 2196 гривень. Ми уже маємо 1700 євро. Дуже дякуємо Вам, що допомагаєте нам не втратити віру і надію, що ми все таки коли не коли зможемо поїхати на лікування в Ізраїль.

Але на теперішній час ми не можемо чекати поки ми зберемо таку велику сумму грошей, тому, що Алісі дуже погано. 2 жовтня ми повернулися з Києва, де пройшли курс лікування в клініці доктора Барсенева в Іституті проблем болю. Гроші на лікування в Києві ми стараємося складати з наших пенсій. Там Аліска проходила дуже болючі процедури, але при цьому говорила, що Господь дає її, щоб вона хоть трішки відчула страждання Іісуса на Хресті.

Нехай Господь Бог дарує Вам всі благодаті!

З подякою, мама Аліси Заїченко Раїса Василівна

Заїченко Аліса


Новость от  09.09.15 г.

Дорогі брати і сестри, з1 серпня по 2 вересня Ви нам надіслали; 2000+200+98+ 500+198+4000=6798 гривень.

Ми уже маємо 1400 євро і 6798 гривень. За що ми Вам дуже дякуємо і низький уклін Огризко Вячиславу Васильовичу. Нехай Господь Вам дарує всі благодаті світу за ваше добре і милосердне серце.

Ми молимось за всіх людей і просимо у Господа Бога, щоб послав мир в нашу Україну і в наші серця і укріпляє нас у вірі і божій любові. А ліса наша не втрачає віри, що з Божою і Вашою допомогою вона буде здорова.

З повагою, сім’я Заїченко


Новость от  10.08.15 г.

З 26 червня по 30 липня  Ви нам надіслали 2000+200+300=2500 грн. За що ми Вам дуже вдячні, а окремо дякуємо дорогому нашому незнайомому брату Огризко Вячеславу Васильовичу, за те що він нас не забуває завжди допомагає. Знайте, що ми в кожній своїй молитві згадуємо про Вас і просимо у Господа нашого милосердного, щоб Ви і всі хто нам допомагає  були здорові, щоб ніколи Вас не покидала віра надія і любов.

Алісі нашій після лікування в Ізраїлі настало покращення. Вона стала весела та щаслива, мала надію на видужання, але ми уже два курси пропустили тому, що нам не можливо знайти такі великі гроші. А тепер Алісі стало дуже погано і ми повернулися до того стану який був до лікування в Ізраїлі. Знову дитина переносить великі муки, всі кісточки болять всю викручує. Ні в день, ні в ночі не може заснути. Нам батькам дуже важко дивитись, але Аліса заспокоює нас і говорить, що Ісус теж мучився і матінка Божа дивилась на його страждання і терпіла, і що ми люди мусимо ще більше терпіти бо ми грішні.

Ми повезли Аліску в місто Львів до дуже хорошої людини, кандидата медичних наук Семчишин Мирослави Григорівної. Вона нам порадила звернутись в Київ в Інститут проблем болю доктора Берсенева. Ми  зрозуміли, що скоро поїхати в Ізраїль  не зможемо і тому рішили поїхати в Київ. З 29 червня по 3 липня ми пройшли 1курс лікування. Алісі стало трішки легше, хоча б не так все болить.

Нам це коштувало: 1800 гривень за лікування, 5600 гривень за проїзд, проживання, харчування та ліки які ми закупили на три місяці між курсами.  Всього  ми потратили  7400 гривень і залишилось в нас 1400 євро.

Наступний курс лікування в кінці вересня. Нас не покидає надія пролікуватися в Ізраєлі, якщо буде на то воля Божа.

Просимо хто з може допоможіть нам. Нехай Господь Бог Вас оберігає і благословляє з низьким поклоном до Вас сім’я Заїченко.


Новость от  02.07.15 г.

Дорогі брати і сестри, з 6.06 по 26.06 Ви нам надіслали: 180+300+1500+150+198+598 = 2926 гривень. Ми вже маємо 1400 євро і 4626 гривень.

Ми віримо і знаємо,що Господь чує і бачить все. Ми щоденно молимось і благаємо Господа Бога, щоб допомагав і оберігав всіх людей, а особливо небайдужих людей до нашого горя.

Низький уклін і велика подяка. Огризько Вячеславу Васильовичу, Мирошниченку Олегу Николаєвичу і Стаднік Лідії Михайлівні.

З повагою сімя Заїченко


Новость от  05.06.15 г.

Cлава Богу, дорогі брати і сестри!

Дуже дякуємо Вам за Вашу любов і підтримку. Ми завжди дякуємо Богові за всіх, хто допоміг і допомагає нам, не втрачати надію на виздоровлення нашої донечки. А особливо дуже дякуємо Огрисько Вячиславу Васильовичу - низький уклін Вам.

Ми завжди молимось за Вас всіх добрих людей, щоб Ви ніколи не відчули токого страждання фізичного і душевного.

З 23 травня по 3 червня Ви нам надіслали 200+1500 = 1700гривень.

Ми уже маємо 1400 євро і 1700 гривень.

З повагою сімя Заїченко


Новость от  05.05.15 г.

Дорогі брати і сестри дуже дякуємо Вам за те, що Ви не забуваєте за нас, за Ваше співчуття і допомогу!

З 19 березня по 22 квітня Ви нам надіслали 98+100,50+198+253+201+168+100+300+200+1000=2618 гривень.

Ми уже маємо 1 тисячу євро і 8516 гривень.

24 лютого нам потрібно було бути в клініці, пройти курс лікування, але до цієї пори ми не можемо поїхати. Ми уже трішки засмутилися, але Аліса нас розраджує, говорить на все є воля Божа. Може Бог поки що хоче бачити мене такою. Головне не втрачати надію і віру в Бога.

Слава Богу за все - і за скорб і за радость. І ми вдячні Богу, що Господь нам послав таку дитину, ми віримо і надіємось, що з Вашою допомогою дорогі брати і сестри ми все таки зможемо поіхати.

Ми і Аліса молимось за всіх Вас, щоб Господь дорував Вам віру, надію і любов і мир на землі.

З повагою сімя Заїченко


Новость от  06.04.15 г.

Дорогі брати і сестри!

Ви дійсно нам рідні люди тому, що тільки рідні можуть останнім ділитися, щоб допомогти нашому горю і стражданню нашої донечки. Аліса наша не перестає молитися за всіх Вас.

З 18 лютого по 19 березня Ви нам надіслали: 202+198+3000+200+100+98+198+398+298+200+1006= 5898 гривень.

Ми вже маємо 1 тисячу євро і 5898 гривень.

Дорогі брати і сестри ми 24 лютого не змогли поїхати на лікування, але ми не втрачаємо нодію, що з Божою і Вашою допомогою зможемо поїхати.

Ми молимось за всіх Вас, за мир на землі, надіємось,що Бог почує наші молитви.Нехай Господь Бог благословляє всіх Вас.


Новость от  06.03.15 г.

Дорогі брати і сестри!

Ми знову звертаємось до Вас за допомогою! Нам дуже не зручно просити у Вас в такий важкий час для нашої країни для кожного з нас, в ці важкі часи нашого життя. Але дуже нам важко втрачати надію, що Аліса наша стане хоч трішки менше страждати. Для Аліски нашої уже 27 років іде війна страждань. А тепер вона відчула таке полегшення, після лікування в Ізраїлі. Вона спокійно засипає її не так болять руки, ноги а головне, що є надія.

Нам повідомили з клініки, що Аліса знаходиться в начальній стадії лікування, в неї тільки почалась нормалізація метаболізма нейрогормонів симпато-адренолової системи де дуже важливо бути послідовними для одержання подальших покращень в лікуванні. Якщо ми призупинимо лікування то можемо втратити ті досягнення які зараз є.

Просимо Вас добрі люди допоможіть не втратити надію. Нам вже потрібно бути в клініці в Ізраїлі. Ми вже маємо 1 тисячу євро, ще потрібно 7 тисяч 500 євро. Але ми віримо в Господа і добрих милосердних людей.

Ми молимось за мир за спокій за всіх людей!


Новость от  02.02.15 г.

Дорогі брати і сестри!

Ми щиро дякуємо Вам за Ваше співчуття, доброту і щедрість. За ту велику допомогу, що Ви надаєте нам. Завдяки Вашій допомозі ми уже побували на лікуванні в клініці професора Васільєва в Ізраїлі. Після лікування в клініці нам надали ліків на три місяці. Тепер ми лікуємось дома і надсилаємо звіти про стан здоровя Аліси в клініку. Ми спостерігаємо, що Алісі настає покращення, не так швидко як би нам хотілося, але покращення є. Вона стала спокійнішою менше її викручує, спокійніше спить, уже хоть і з труднощами може взяти своєю ручкою предмет і переставити в інше місце. І це для нас і Аліси велика радість.

Нам залишилось лікуватись дома ще до 24 лютого. Потім знову потрібно їхати в клініку на обстеження для визначення точної дози препаратів. А це знову дуже дорогі лабораторні дослідження. Для цього нам потрібно знову 8 тисяч 500 євро.

Дорогі брати і сестри ми знову надіємось на Божу милість і Ваше співчуття і доброту.

З 18 грудня по31 січня Ви нам надіслали:
100+1000+350+100+200+150+300+500+100+100+60+1640+100+301 +101+500+100+100+200+100+60+248+500+100+100+100+100+101+70+100+ 100+150+100+200+100+201+50+400+100+550+100+100+101+70+1000+101+ 100+502+20+100+199+100+101+98+100+101+500+1000+30+200+2400+150+ 100+100+100+500+1000+30=19245 гривень.

На сьогодні ми маємо 21 тисяча 71 гривень.

Через шахраїв ми змушені були поміняти картку приватбанку для гривні.


Новость от  05.01.15 г.

Дорогі брати і сестри!

Ви нам надіслали з 3. 12. 2014 по 16.12 2014 року 380+100+1000+350=1830 гривень. Дуже дякуємо Вам за Ваше милосердя ,доброту і щирість Ми молимось за Вас нехай Господь Бог завжди береже Вас від таких страждань які ми і наша донечка переживаємо уже 27 років.

До поїздки на лікування по всіх медичних показниках була підозра, що в Аліси може бути "сіндром Васільева-Шошіной", а це означало, що Аліса могла б вилікуватись за один курс лікування. Але при дуже складних дослідженнях діагноз не підтвердився, тому Алісі потрібно лікуватися значно довше.

А тепер у нас батько Аліси сильно захворів. Прийшлося витратити наші пенсії на лікування. Тепер нам, ще важче стало жити. Чоловік не може дитину піднімати, мені приходиться самій і за чоловіком доглядати і за донечкою. Я теж не здорова перенесла дві операції, мені дуже важко піднімати дорослу донечку. Ми дуже боїмося , що буде далі. Дуже нам хочеться, ще хоть раз повезти Алісу на лікування. Може б наша донечка змогла сама своїми ручками кусочок хліба зїсти. Тому дуже просимо, благаємо хто скільки може допоможіть нам.

З повагою із болем в серці сімя Заїченко


Новость от  03.12.14 г.

Дорогі брати і сестри!

Ми повернулися з Ізраїля, з клініки біокорректіон ЛТД. Там пробули ми 14 днів. Алісі проробили дуже складні аналізи, щоб визначити точну дозу лікувальних припаратів. Ця методика лікування основана на дуже точних дозах припарату індивідуально для кожної людини. Чуть більше чи чуть меньше - ефекту не буде.Тому аналізи і визначення дози коштоють більшу частину всієї ціни лікування. Після цього ми роспочали лікування. Лікування буде продовжуватись три місяці. Нам надали припарати на три місяці. Після чого нам знову треба буде поїхати в клініку, щоб знову проробити аналізи і відкорегувати дози препаратів.

На даний час нашій Алісі настало покращення, вона стала спокійнішою, меньше дитину викручує, зменшились муки по ночах. Але це тільки початок лікування. Надіємось на подальше одуження. На протязі перебування в Ізраєлі ми дуже економили гроші. Аліса дуже хотіла, щоб ми змогли, ще комусь допомогти. Але вийшло так, що нам, ще потрібно до 24 лютого2015 року мати 8 тисяч 500 євро. І ми знову надіємось на милість Божу і людей.

Дорогі брати і сестри дуже нам важко знову просити допомоги, але виходу в нас ніякого немає. Дуже просимо будь ласка хто скільки зможе допоможіть нам.

З любов'ю шаною і повагою сім'я Заїченко.

Нехай Господь Бог оберігає всіх Вас.

Наш № телефона: 0967635142. Заїченко Раїса Василівна.

Наші картки ПриватБанку.
Для гривні № 5168 7572 3860 9624.
Для доларів № 4149 4978 0596 2158.
Для євро № 4149 4978 0596 2141.

Заїченко Аліса

Заїченко Аліса

Заїченко Аліса


Новость от  10.11.14 г.

Дякуємо за допомогу Алісі та її сім’ї!

Напередодні поїздки до Ізраїлю дівчинка з мамою завітали до Києва в Свято-Троїцький Іонінський монастир на вечірнє богослужіння. Помолившись перед іконами, попросивши допомоги у святих та отримавши благословення на поїздку та лікування, мама з Алісою змогли більш спокійно готуватися до авіаперельоту. Очі дівчинки просто світилися щастям, а емоції не давали змоги говорити. Аліса майже й не гадала, що колись завдяки допомозі небайдужих людей їй мрія може здійснитися. Там, на Святій землі дівчинка перш за все хоче помолитися за кожну людину, за мир та спокій в нашій країні, а гроші, які залишаться, планує передати іншій дитині. Батьки Аліси вдячні за допомогу своїй дитині, за молитви!

ПИШУТЬ БАТЬКИ:

«Дорогі брати і сестри, добрі, милі, рідні люди не можемо знайти таких слів, щоб подякувати Вам!

10-го листопада ми вже будемо в Ізраїлі в клініці на лікування. Завдяки Вашій допомозі наша мрія і надія здійсннилася. Віримо, що Господь Бог все бачить і буде допомагати всім Вам у вашому житті, як і Ви нам допомогли. Просимо помоліться за нашу Алісу!»

Заиченко Алиса

Заиченко Алиса


Новость от  22.10.14 г.

Дорогі брати і сестри, Ви нам надіслали з 12 жовтня по21 жовтня: 100+50+300+50+400+503+500+100+400+30=2433.

Дорогі брати і сестри ми вже купили квитки на 9 листопада. Нам шукають саме дешеве житло, будемо економити на всьому, більше ходити пішком, думаємо, що хліб і вода нема голода. Але при цьому всьому нам всерівно, ще не вистачає 1800 євро.

Дорогі брати і сестри, всі добрі люди Ви нам уже так багато допомогли. Дуже просимо допоможіть, щоб ми змогли поїхати.

Ми молимось за всіх Вас, нехай Господь Бог оберігає і благословляє Вас!

З повагою сімя Заїченко


Новость от  15.10.14 г.

Дорогі брати і сестри!

З 23 вересня до 12 жовтня Ви нам надіслали 200+200+20+20+100+1000+50+100+200+300+30+101+2000 =22321 гривні.

Коли поміняємо це буде приблизно 1200 євро і ми ще позичили у людей 400 євро. Тепер у нас буде 9 тисяч євро.

Дорогі брати і сестри нам прийшло повідомлення з клініки, щоб ми з Алісою прибули на лікування 10 листопада в 9 годин ранку. Пізніше вони нас прийняти не зможуть, тому, що місця у них зайняті до березня 2015 року, і ціна на лікування з 1 січня 2015 року буде 12285 євро, тепер для нас ціна 8500 євро. Ми дуже хвилюємось, переживаємо, боїмося, що не зможемо поїхати. Нам, ще потрібно хоч би 2 000 євро тоді б ми змогли поїхати. Будемо економити як зможемо.

Дорогі брати і сестри дуже просимо, благаємо допоможіть. Алісі один день важко прожити. Якщо ми не зможемо поїхати тепер то хто знає коли зможемо.

Нехай Господь Бог обдаровує Вас всіма благами за Вашу доброту і милосердя.

З повагою сімя Заїченко


Новость от  17.09.14 г.

Дорогі брати і сестри!

Ми щиро вдячні Вам за ту велику допомогу яку Ви нам надсилаєте!

Слава Богу, і велике спасибі Адміністрації клініки. Дивлячись на наш матеріальний стан і важкий стан Аліси, вони зробили нам знижку на лікування з 12 тисяч 285 євро до 8 тисяч 500 євро. Знижка діє до 31 грудня 2014 року.

На сьогодні ми уже маємо 7 тисяч євро, на лікування ще потрібно 1 тисяча 500 євро. На переїзд в Ізраїль і назад, на проживання і харчування в Ізраїлі, на переїзд від місця проживання в Ізраїлі до клініки і медичну страховку потрібно 4 тисячі євро.

Ми молимось і просимо в Бога і людей допомоги, щоб ми до кінця року змогли поїхати на лікування. Ми віримо що ми поїдемо тому, що Господь милосердний. І люди в такий важкий час все таки допомагають нам.


Новость от  13.06.14 г.

Дорогі брати і сестри! Ми щиро вдячні Вам за Ваше співчуття і допомогу!

З 02.05. 2014 р. по 22.05. 2014 р. ми отримали від Вас: 51+900+2885+1488+50+100+100+ 100+38+50+200+30+100+400+200+201_56+50+1000=7999.

Тепер ми уже маємо 13 084 гривень.

Ми молимось, щоб Господь Бог оберігав і допомагав Вам і вашим родинам.

Ми ще відкрили рахунки в ПриватБанку.
Для доларів картка №4149 4978 0596 2158.
Для євро картка №4149 4978 0596 2141.

З любовю в Христі сімя Заїченків.

Реквізити:
ПриватБанку №5168 7572 3860 9624
Заїченко Раїса Василівна.

Наш № телефона 096-763-51-42.


Новость от  07.05.14 г.

Христос Воскрес!

Дорогі брати і сестри, хочемо подякувати Вам за велику допомогу, що Ви надаєте нам і нашій донечці Алісі.

Якщо по правді сказати, ми не дуже вірили в те, що нам хтось зможе допомогти. Думали, що зараз у нашій країні в основному всі люди бідні і в кожного своїх проблем вистачає.Та і так якось не могли наважитись просити. Та нам уже був. дуже важко підняти дитину з ліжка, посадити в інвалідний візок, привязати ремнем. Важко погодувати, вона ж не може ручками нічого робити та ще й викручує її всю.

Ми ж уже не молоді. Нам дуже страшно подумати, що буде далі. Нам колись прийдеться залишити дитину. Повірте, Люди добрі, серце розривається. Але, Слава Богу, у нас тепер є велика надія. Знайшлися лікарі, які зможуть допомогти Алісі. А люди, ми зрозуміли, що ми помилялись, думаючи, так, що ніхто нам не допоможе. Ми зрозуміли що совість і доброта людей не залежить від їх статків.

Дорогі брати і сестри, добрі люди, ми дуже вдячні Вам!

Аліса і ми молимось за всіх Вас хто допомагає нам. Станом на 23 квітня нам надіслали: 200+20+100+100+100+50+500+250+100+ 300+50+150+100+50+55+300+200+50+ 50=2725 гривень.

Станом на сьогодні нам ще надіслали: 50+20+50+100+100+40+500 гривень.

Тепер ми уже маємо 5 085 гривень. Вартість лікування та реабілітації в міжнародному медичному центрі «Біокорекція» (Ізраїль) 12 285 євро.

Реквізити:
ПриватБанку №5168 7572 3860 9624
Заїченко Раїса Василівна.

Наш № телефона 096-763-51-42.

Наша адреса:
Заїченко Раїса Василівна,
вул. Котовського31,
с. Нищий-Ольчедаїв,
Могилів-Подільський р-н,
Вінницької обл.
24013.


Новость от  10.04.14 г.

Дорогі брати і сестри!

Звертається до Вас мати Заїченко Аліси Іванівни, інваліда з дитинства1-ої групи А ДЦП. Сама найважча форма.

Вона не може ні ручками ні ніжками, сидить в інвалідному візку тільки прив’язана ременем, говорити їй теж дуже важко. Переносить важкі страждання, дуже їй все болить, всю викручує, не може спати, тому що всі кісточки болять. Але при цьому вона ніколи не нарікає на свою долю, говорить що людям буває ще гірше. Вона в нас дуже духовна людина дуже любить Бога і людей. Говорить, що якщо не може допомагати бідним фізично чи матеріально, то молиться за них і вірить, що Господь чує її молитви.

Нам батькам дуже важко дивитися, все своє життя, на страждання нашої донечки, знаючи, що ми нічим не можемо допомогти. Ми уже не молоді, уже пенсіонери, теж хворі, нам дуже важко здійснювати догляд за дитиною.

Ми молимось і просимо у Господа, щоб Господь дав, щоб наша донечка могла хоча б кусочок хліба взяти своїми ручками і з’їсти. Ми ж як усі люди не вічні. І ми боїмося, що буде з нашою донечкою.

Нещодавно у нас з’явилась надія. Ми дізнались від людей (може це Бог послав нам цих людей), які лікувались в Ізраїлі в клініці професора Васильєва. Там їм дуже допомогли, їм стало набагато краще. Вони і нам порадили звернутись. Ми переслали історію хвороби Аліси і всі медичні документи. Там їх розглянули і сповістили нам, що можуть Алісі ефективно допомогти. Туди посилали документи і ще люди хворі на ДЦП, але їм на жаль відмовили, сказали, що нічим допомогти не зможуть. Нам відповіли, що в клініці на нас чекають. Вартість лікування та реабілітації в міжнародному медичному центрі «Біокорекція» (Ізраїль) 12 285 євро.

Заїченко Аліса

На превеликий жаль таких грошей в нас немає. Ми маємо дуже велику надію що Господь Бог допоможе хоча б трошки полегшити страждання нашої донечки.

Дорогі брати і сестри, з великим болем в серці, стоячи на колінах, прошу у вас допомоги здійснити нашу мрію і надію поїхати на лікування.

Нехай Господь Бог оберігає всіх Вас.

Сімя Заїченко

Просимо хто скільки зможе перешліть на нашу картку
ПриватБанку №5168 7572 3860 9624
Заїченко Раїса Василівна.
Наш № телефона 096-763-51-42.

Наша адреса:
Заїченко Раїса Василівна,
вул. Котовського31,
с. Нищий-Ольчедаїв,
Могилів-Подільський р-н,
Вінницької обл.
24013.

Душинов Антон

Video

Как перестать бояться будущего?
Как перестать бояться будущего?

Список телефонів довіри для підлітків. Дітям необхідна підтримка як батьків так і вчителів. Для цього в Києві працює безліч телефонів довіри, зателефонувавши на які можна отримати консультацію та необхідну психологічну допомогу.

Наши питомцы очень нуждаются в финансовой и материальной помощи. Монастырь не в силах помочь такому количеству животных своими силами, поэтому обращаемся ко всем неравнодушным людям с просьбой помочь нашим животным в это трудное для них время.

Для благотворительного проекта по разработке православной духовной атрибутики требуется помощь дизайнера !

По этому номеру телефона вы можете получить квалифицированную консультацию по вопросам относительно туберкулеза...

Огласительные беседы желающими принять Святое Крещение!!!

Приглашаем всех желающих в Студию детского творчества при храме святителя Григория Богослова! В Студии работают две школы: Школа живописи и Школа прикладного искусства.

В храме свт. Луки Крымского каждое 2-е воскресенье месяца проходят молебны с акафистом Божией Матери Неупиваемая Чаша, о страдающих от алкогольной, табачной, наркотической, игровой зависимостей и любящих их близких людей.

До уваги батьків особливих дітей! Проводиться набір діток в «Центр змішаного типу для дітей з функціональними обмеженнями» ГО «Родина»

Розшукуємо пацієнтів з онкологією, які зіткнулись з проблемами у лікуванні, а саме: нестача ліків, зловживання з боку медперсоналу, перепродаж ліків по завищених цінах тощо.

Запрошуємо вивчати мову жестів!

Участились случаи мошенничества в сфере помощи онкобольным детям. Мошенники, представляясь родителями больных детей просят помощь на лечение.

Благотворительная продажа работ (картин, поделок, аппликаций) сделанных руками детей и волонтёров на Изостудии при Институте рака ул. Ломоносова 33/43

Волонтерское движение "Молодость неравнодушна" существует на ваши пожертвования. Ваша помощь значит, что мы сможем продолжать работу!