Просьбы о помощи

Протоієрей Миколай Габелко
Просмотров: 2380
Протоієрей Миколай Габелко, 1975 г.р.,с. Марчихина Буда, Сумська область
Диагноз: поліпоз. Необхідна операція

Новини від 20.04.2021 р.

Батюшці успішно зробили операцію. Дякуючи Богові та добрим людям зараз він одужує. Тиждень лікування в лікарні, потім перевели на амбулаторне лікування з відвідуванням лікаря. Це не дуже зручно, бо обласний центр від нас дуже далеко, проте так дешевше.

Сьогодні прот. Микола вже зміг відслужити службу. До цього часу був слабий і не можна було напружуватися.

Ми вдячні за допомогу, яка надійшла у сумі 7800 грн. Будемо молитися за наших благодійників: Ігоря, Ігоря, Юрія, Олександру, Ігоря, Андрія. Дякую за допомогу, бо ми б не справилися. На фоні великого боргу за лікування мами, нам було дуже складно фінансово наважитися ще на одну позику. Проте і відкладати було не можна. Низькій уклін.

Перебування в стаціонарі коштувало 20000 грн. Проїзд, ліки, оплата послуг лікаря ще близько 5000 грн, як нам і озвучили. Але це окремо.

Ще раз дякую, що не залишаєте нас сам на сам з нашими труднощами, загальний борг зараз становить 150 тис. грн. Виплачувати будемо до кінця року.


Прохання про допомогу від 07.04.2021 р.

Дякуємо всім, хто ці роки допомагав родині Габелко в лікуванні матері. Наразі допомоги потребує чоловік Наталії, протоієрей Миколай. Родина має борги за лікування матері і необхідна для операції батюшки сума зараз сім’ї не підйомна.

Добрий день!

Звертаюся до вас по допомогу моєму чоловікові, протоієрею Миколі Габелко.

Він є настоятелем храму Іоанна Предтечі Конотопсько-Глухівської єпархії, Ямпільського благочиння. Це невеличкий приход у сільській місцевості. (с. Марчихина Буда Сумська область Шостинський район) Ми зазвичай жили своїм господарством. Великих статків не мали. Власними силами відбудовували приход, ремонтували церкву. Нещодавно батюшці дали чергову церковну нагороду.

Хворіє прот. Микола вже давно, але ми відтерміновували його лікування, бо у нас у дуже важкому стані була мама. Не вистачало ні сил, ні фінансової спроможності. Зараз йому потрібно хірургічне втручання у лорвідділенні, бо через дуже сильний поліпоз, він не може дихати носом. Дихає дуже важко, це впливає на серце... У батюшки сильна алергія, це одна з причин поліпозу. Таких операцій батюшка за своє життя вже переніс шість в різний час. Вони були дуже травматичні та не давали змогу повністю видалити новоутворення.

Наразі операцію будуть робити під загальним наркозом, бо потрібне серйозне хірургічне втручання і на сучасному обладнанні. Сподіваємося на хороший результат. Потрібно 25000 грн. Це сама операція. Змушена просити допомоги у добрих людей! Будемо вдячні за допомогу!

Картка Приват Банка 5169 3600 0400 0620 Габелко Наталія Володимирівна

З повагою,
Габелко Наталія Володимирівна
(матушка прот. Миколи Габелко, настоятеля Хресто-Воздвиженського храму с. Воздвиженська та Іоанівської церкви с. Марчихина-Буда Ямпільського благочиння Конотопсько-Глухівської єпархії)

Протоієрей Микола Габелко

Протоієрей Микола Габелко† Романович Надежда Андреевна, 27.02.2021 г.

Новини від 21.03.2021 р.

Дякую людям, що нам допомагають. Надійшло 6000 грн. Це дуже істотна допомога, бо у нас залишився великий борг (майже 200 тис) і вже почали рости проценти.

Новини від 05.03.2021 р.

Добрий день!

За весь останній період надійшло близько 15000 грн. Низькій вам уклін. Мамі було зроблено останню хіміотерапію. Вона почувалася добре, навіть дуже добре. Ми раділи, сподівалися...

Проте 27 лютого мамине серце зупинилося. Велика скорбота поселилася у нашому серці, ми щиро молимося за матусю, тепер вже про новопреставлену.

Молимося за усіх, хто нам допомагав, щиро дякуємо. На сьогодні залишилися великі борги і ми були б вдячні допомозі, проте, мабуть, це суперечить правилам вашого порталу... Вважаю своїм обов'язком писати правду і повідомити Вам останню нашу новину. Прошу молитов про новопреставлену Надію, да упокоїть її Господь у місці злачному, прохолодному, покойному. Низько Вам кланяюся!


+ 2000

Новини від 04.02.2021 р.

Добрий день!

Маму виписали з лікарні діагнозом двосторонньої пневмонії та високодиференційованої аденокарціноми кишківника. Весь цей час після виписки лікували пневмонію, намагалися стабілізувати стан. Це вдалося. Доводилося звертатися до приватних лікарів. Багато процедур треба було робити в м. Києві. Ми не місцеві. Друзі допомогли с тимчасовим притулком. Проте нам дуже потрібна допомога. Процедури та консультації коштують дуже дорого. Ми витрати те, що мали.

Мамі почали робити хіміотерапію. Друга хіміотерапія коштувала 85000 грн . Нам потрібно зробити ще 2 курси. Призначили КТ (3500 грн), додатковий аналіз скельць-гістології майже 10 000 грн.

Наступний курс хіміотерапії нам потрібно провести вже за півтора тижні. Я не знаю, що ще можна продати. Коштів більше нема, самі кредити. Допоможіть!

З повагою,
Габелко Наталія Володимирівна
(матушка прот. Миколи Габелко, настоятеля Хресто-Воздвиженського храму с. Воздвиженська та Іоанівської церкви с. Марчихина-Буда Ямпільського благочиння Конотопсько-Глухівської єпархії)

Новини від 27.12.2020 р.

Вітаю. Дякуючи Богу маму виписали з реанімації, зараз ми лежимо в хірургії, продовжуємо лікування. Їй потрібно зміцніти, загоїти рани. Ми почали потрошку ходити. Мама ще дуже слабка, не може самостійно себе доглядати, потрібно постійно знаходитися поруч з нею. Поки що не працюю. Ще поступило допомоги десь 7000 грн. Щиро дякую! Батюшка молиться.

Лікування зараз приблизно 1500 грн. Дуже важливий зараз догляд для реабілітації. За умови успішної реабілітації за два місяці можна буде вирішувати питання з онкологією(. Ще раз дякую за допомогу. Ви допомогли нам врятувати матусю в дуже скрутний для нас час.


Новини від 16.12.2020 р.

Ще раз дякую всім за допомогу. Надійшло близько 10000 грн допомоги. Плачу над кожним новим надходженням. Дякую добрим людям. Молимось за вас. Хай Вас Господь благословить за милість.

Мама ще досі в реанімації, але є позитивна динаміка. Завдяки отриманим лікам, які ми змогли придбати з допомогою добрих людей. Зійшли страшні набряки, а отже в організмі поступово відновлюється білок. Витрати на день поки що досі становлять близько 4000 грн.

Спаси Господи!


Новини від 12.12.2020 р.

Поступило вже 4500 грн. Це ліків на цілий день! Дякую, добрим людям, що відгукуються, допомагають нам у нашій біді. Молю Бога за всіх, хто допомагає. Нехай воздасть вам повною мірою за ваше добро!

Мама в реанімації. Стан стабільно важкий. Додали новий препарат (Альбумін), який коштує майже 2000 грн один флакон, але він дає можливість відновити втрачений в організмі білок. Дуже хвилююся, що настане хвилина, а не буде ні копійки( Це так страшно бачити страждання рідної людини і не мати змоги допомогти.

Спаси Господи!


Новини від 11.12.2020 р.

Добрий день!

Рік тому ми зверталася до Вас по допомогу і Ви дуже нам допомгли. Так склалися обставини, що я знову змушена просити у Вас допомоги. У мене знову дуже тяжко захворіла мама. Терміново після дуже сильних болей її забрали до лікарні, де з'ясувалося, що в неї дуже запущений перитоніт. Потрібна була невідкладна операція, під час якої з'ясувалося, що справи ще гірші. У мами визнали розрив кишківника та рак кишківника.

На цей час вона знаходиться в реанімації в місті Шостка. Мама не ходить, лежача. Біля неї потрібно бути і вдень, і вночі Ми щодня чергуємо біля неї, я не маю змоги працювати. Щодня потрібні ліки, чисті простирадла. Ще й потрібно десь жити, бо наш с батюшкою приход далеко в селі.

Щодня йде 3000 - 4000 грн. І це тільки початок. Я вже витратила всі свої кошти, допомагає сестра, знайомі, але цього замало...

Прошу Вашої допомоги, сподіваюся добрі люди допоможуть!

Спаси Господи!

З повагою,
Габелко Наталія Володимирівна
(матушка прот. Миколи Габелко, настоятеля Хресто-Воздвиженського храму с. Воздвиженська та Іоанівської церкви с. Марчихина-Буда Ямпільського благочиння Конотопсько-Глухівської єпархії)


Новини від 27.03.2020 р.

Доброго дня! Отримали 1000 грн від Морозової Д. 13.03, ще було перерахування 05.03 - 300 грн та 18.02 - 500 грн від Солонько К. Дякую добрим людям за допомогу!

Що буде далі, поки що не знаємо. Про пільги стосовно відсотків боргу банк нам поки що нічого сказати не може. В умовах карантину неможливо працювати. Рух обмежений. Мама в групі ризику. Ми завезли їй продукти, ліки. Спілкуємося телефоном. Наразі все добре. Слава Богу! Двічі на тиждень вона отримує необхідні ліки та уколи. Дякуючи добрим людям ми розуміємо, що не самі у нашій біді.


Новини від 17.02.2020 р.

Добрий день!

Дякуючи вашому порталу ми поступово виплачуємо борг. Виплатили майже половину. Потрібно ще п'ятдесят тисяч.

Стосовно стану здоров'я мами. Щодня доводиться приймати ліки після операції. Бути під наглядом лікаря. Їй стало легше і набагато краще, проте почувається слабкою, відновлюватися важко. Лікарі говорять, що її стан зараз стабільний.

Мама повернулася на роботу, хоч вона і пенсіонер. Нема іншого виходу. Пенсії вистачає тільки на комуналку. Ми допомогаємо продуктами...та чим ще можемо.

У нас приход у селі, маємо там жити. Мама мешкає у селищі, там краще, бо є лікарня, аптека, швидка допомога. У нас у селі нічого цього нема.

За цей час були ще грошові перекази: 498 грн , 200 грн., 500 грн., 200 грн., 1000 грн., 100 грн., 498 грн.

Низькій вам уклін. Щиро дякую за розуміння і допомогу!

Романович Надежда Андреевна


Новини від 27.01.2020 р.

Дякуємо за допомогу!

Дякую людям, що співчувають. Дуже дякуємо Ремез І. за постійну допомогу! Змушена знову просити. Борг поступово зменшується та все одно не можемо його весь сплатити, а час іде. Мама знову пішла працювати, хоч по-маленьку, бо нам ніяк подолати цю кризу. На приході нам уже не можуть допомогти, бо хто міг, вже простягнув руку допомоги. Батюшка весь час в церкві працює, бо там дуже багато роботи, споруда стара, все руйнується; та ще потрібно дрова заготовити. Десь підробітку знайти важко. У родині тільки у мене, сільської вчительки, є зарплатня і її не вистачає, дітей бо троє. Прошу Вашої допомоги!

Загальна сума, яку ми зібрали завдяки небайдужим людям – 13 300 грн. Щиро Вам дякую! Хай береж Вас Бог!


Новини від 07.10.2019 г.

Доброго дня! Дякуючи Богу та завдяки сайту "Молодість не равнодушна" поступово допомога надходить. Ми щиро вдячні усім, хто нам допомагає, хто співчуває нам. Хай Господь вам поверне сповна. Низький Вам уклін!

350 грн, 1000 грн (від невідомих пожертвувачів) 1000 грн (Ремез І. В.), 1000 грн (Залізнюк Г. В.) Загальна сума на цей час: 10300 грн.


Новини від 20.09.2019 г.

Доброго дня! Отримали допомогу 200 грн (Гармаш І.), 1000 грн (Ремез І.). Загальна сума: 6950 грн. Дякуємо за милосердя! Ви нас рятуєте. Молю, не залишайте нас на самоті з нашою бідою!

Новини від 05.08.2019 г.

Доброго дня! Вітаю зі святом Почаївської Божої Матері! Нехай Божа Матір завжди буде Вам на поміч! Загальна сума, яка надійшла на карту: 5350 грн. Загальна сума до збору: 80 000 грн.

Від щирого серця дякую за допомогу всім, хто небайдужий до нашого горя. Мамі стає краще, вона навіть почала посміхатися.

Хоча вона ще слабка, їй потрібен догляд, але лікарі говорять, що все буде добре. Ця операція врятувала їй життя. І я дякую всім, хто зараз допомагає нам повернути борги. Нехай Господь поверне вам зі сторицею!

Романович Надежда Андреевна

З повагою, дочка Наталія


Просьба о помощи от 23.07.2019 г.

Моя мама, Романович Надежда Андреевна, 1956 г.р. срочно нуждалась в операции на сердце. Ей поставили диагноз: «Мигральная недостаточность ІV ст. Риск 3. ст. ... ". Простыми словами: у неё не закрывался сердечный клапан, она задыхалась, сердце могло разорваться. Маме не давали и года жизни, а при промедлении не взялись бы делать операцию, потому что сердце бы было изношено. Шесть лет назад умер от рака желудка мой отец. Сердце разрывалось от горя, что ничем не можешь ему помочь, даже на облегчение боли не хватало средств. Теперь заболела мама. Мы с сестрой очень боялись её потерять. Мы постарались сделать для неё все, что можно.

Моя мама работающий пенсионер-библиотекарь, я сельская учительница и матушка. Муж – настоятель Кресто-Воздвиженского храма с. Воздвиженское и храма Иоанна Крестителя с. Марчихина Буда. Жили мы всегда с хозяйства и небольших пожертвований. Своими силами восстанавливали приход, стоили церковь. Приход малочисленный, прихожане в основном – бабушки пенсионерки. Они сами нуждаются в помощи, как и мы. Сумма на операцию – 100 тыс. грн. для нас просто космическая.

Нам немного помогли прихожане, друзья, родственники, но этого хватило только на первое время.

Деньги на операцию пришлось одолжить. Маму прооперировали. Слава Богу, все хорошо. Мама сейчас проходит реабилитацию. Мама будет жить.

Романович Надежда Андреевна

А нам теперь нужно думать, как вернуть долг. Мы с сестрой стараемся найти дополнительную работу, но вернуть долг очень сложно. Кроме того, сама реабилитация требует много средств. Маме мы не озвучили стоимость операции. Сказали, что нам оказали материальную помощь. Иначе она отказывалась делать операцию, зная, что у нас нет средств. Мы хотели бы, чтобы она и сейчас не знала и не волновалась. Она только пошла на поправку.

Очень просим помочь неравнодушных к чужому горю людей, хоть малой суммой.

Нужно собрать 80 тыс грн.

Помогите поставить маму на ноги и вернуть долг! Спаси Вас Господи!

Середюк Димитрий

Video

Как перестать бояться будущего?
Как перестать бояться будущего?

Список телефонів довіри для підлітків. Дітям необхідна підтримка як батьків так і вчителів. Для цього в Києві працює безліч телефонів довіри, зателефонувавши на які можна отримати консультацію та необхідну психологічну допомогу.

Наши питомцы очень нуждаются в финансовой и материальной помощи. Монастырь не в силах помочь такому количеству животных своими силами, поэтому обращаемся ко всем неравнодушным людям с просьбой помочь нашим животным в это трудное для них время.

Для благотворительного проекта по разработке православной духовной атрибутики требуется помощь дизайнера !

По этому номеру телефона вы можете получить квалифицированную консультацию по вопросам относительно туберкулеза...

Огласительные беседы желающими принять Святое Крещение!!!

Приглашаем всех желающих в Студию детского творчества при храме святителя Григория Богослова! В Студии работают две школы: Школа живописи и Школа прикладного искусства.

В храме свт. Луки Крымского каждое 2-е воскресенье месяца проходят молебны с акафистом Божией Матери Неупиваемая Чаша, о страдающих от алкогольной, табачной, наркотической, игровой зависимостей и любящих их близких людей.

До уваги батьків особливих дітей! Проводиться набір діток в «Центр змішаного типу для дітей з функціональними обмеженнями» ГО «Родина»

Розшукуємо пацієнтів з онкологією, які зіткнулись з проблемами у лікуванні, а саме: нестача ліків, зловживання з боку медперсоналу, перепродаж ліків по завищених цінах тощо.

Запрошуємо вивчати мову жестів!

Участились случаи мошенничества в сфере помощи онкобольным детям. Мошенники, представляясь родителями больных детей просят помощь на лечение.

Благотворительная продажа работ (картин, поделок, аппликаций) сделанных руками детей и волонтёров на Изостудии при Институте рака ул. Ломоносова 33/43

Волонтерское движение "Молодость неравнодушна" существует на ваши пожертвования. Ваша помощь значит, что мы сможем продолжать работу!