Просьбы о помощи

Ясинський Олександр
Просмотров: 1037
Ясинський Олександр, 9 років, Київ
Діагноз: гостра лімфобластна лейкемія

Прохання про допомогу від 12.05.2021 р.

Термінової допомоги потребує 9-річний Олександр Ясинський.

На початку березня хлопчикові діагностували страшну хворобу – гостру лімфобластну лейкемію (рак крові).

Зараз він перебуває у відділенні інтенсивної хіміотерапії Національної дитячої спеціалізованої лікарні "ОХМАТДИТ". Період лікування хлопчика складає 2 роки, 6 місяців з яких він має знаходитися у стаціонарі. Саші потрібно пройти 6 фаз хіміотерапії, кожна з яких біля 30 днів, за 3-ма протоколами та потім ще півтора роки приймати підтримуючу хіміотерапію дома і регулярно здавати аналізи/ контролювати стан.

Зараз він на етапі другої фази хіміотерапії першого протоколу, лікування дається дуже не просто. Разом з хлопчиком у лікарні постійно перебуває його мама Вікторія, яка з усіх сил намагається полегшити стан сина та підтримати його. Вікторія самотужки виховує дитину.

На весь період лікування потрібна велика сума коштів: близько 150 тисяч доларів США. Таких грошей родина не має, тому рідні Сашка просять усіх небайдужих про допомогу та підтримку. Разом – ми сила!

Реквізити для грошової допомоги:

Боднар Вікторія Сергіївна (мама):

Монобанк
5375414105130255

ПриватБанк
4149439317940173

Укрсиббанк
5354322000238997

Ясинський Олександр

Video

Когда не стоит слушать других.
Когда не стоит слушать других.

Список телефонів довіри для підлітків. Дітям необхідна підтримка як батьків так і вчителів. Для цього в Києві працює безліч телефонів довіри, зателефонувавши на які можна отримати консультацію та необхідну психологічну допомогу.

Наши питомцы очень нуждаются в финансовой и материальной помощи. Монастырь не в силах помочь такому количеству животных своими силами, поэтому обращаемся ко всем неравнодушным людям с просьбой помочь нашим животным в это трудное для них время.

Для благотворительного проекта по разработке православной духовной атрибутики требуется помощь дизайнера !

По этому номеру телефона вы можете получить квалифицированную консультацию по вопросам относительно туберкулеза...

Огласительные беседы желающими принять Святое Крещение!!!

Приглашаем всех желающих в Студию детского творчества при храме святителя Григория Богослова! В Студии работают две школы: Школа живописи и Школа прикладного искусства.

В храме свт. Луки Крымского каждое 2-е воскресенье месяца проходят молебны с акафистом Божией Матери Неупиваемая Чаша, о страдающих от алкогольной, табачной, наркотической, игровой зависимостей и любящих их близких людей.

До уваги батьків особливих дітей! Проводиться набір діток в «Центр змішаного типу для дітей з функціональними обмеженнями» ГО «Родина»

Розшукуємо пацієнтів з онкологією, які зіткнулись з проблемами у лікуванні, а саме: нестача ліків, зловживання з боку медперсоналу, перепродаж ліків по завищених цінах тощо.

Запрошуємо вивчати мову жестів!

Участились случаи мошенничества в сфере помощи онкобольным детям. Мошенники, представляясь родителями больных детей просят помощь на лечение.

Благотворительная продажа работ (картин, поделок, аппликаций) сделанных руками детей и волонтёров на Изостудии при Институте рака ул. Ломоносова 33/43

Волонтерское движение "Молодость неравнодушна" существует на ваши пожертвования. Ваша помощь значит, что мы сможем продолжать работу!