Просьбы о помощи

Священник Олексій Волков
Просмотров: 4285
Священник Олексій Волков, с. Мала Вільшанка Обухівського район

Прохання про допомогу від 27.07.2021 г.

Дорогі брати і сестри, терміново потрібна допомога!

В селі Мала Вільшанка Обухівського району власними силами відновлює церковне служіння молода сім’я о. Олексія Волкова.

Батюшка служить у приміщенні колишньої школи поряд з місцем, де стояв зруйнований в радянські роки дерев’яний Успінський храм. Церковним життям вже цікавляться діти з села, проте громада ще не сформована. Наближається осінь, а значить морози. Старенькі місцями гнилі дерев’яні стіни будиночку священника та церкви вимагають термінового утеплення.

Але, на жаль, це не всі термінові роботи. В храмі зняли дах, аби підлатати. Але під дахом все виявилось гірше, ніж очікували. Будівельники наполягають на додатковому укріпленні. Останні зливи залили ще й дах над вівтарем маленького храму, хоча були впевнені, що там все гаразд. Виявляється, і його потрібно терміново замінити.

«Нам катастрофічно не вистачає коштів на дах та взяти їх немає де. Без вашої допомоги нас буде чекати небо, дощ і холод осені. І нашу сім'ю, і наш храм без вас просто затопить. Ми розуміємо, що кінець літа і всі хочуть поїхати відпочивати, але сердечно просимо вашої участі. Прихожан в нас ще мало. До нас ходять діти до 13 років та декілька дорослих. Дах потрібно відремонтувати, інших варіантів у нас немає» - розповідаєж отець Олексій.

Відроджувати храм в селі справа не легка, без Божої і вашої допомоги ніяк.

Ваші імена, будь ласка, надсилайте на Вайбер о Алексія +380930585715

Рахунок для Вашої святої милостині

Приват 5168 7453 2121 1978 Волков Олексій

Сбербанк 5336 6903 5017 2823

Спаси нас всіх Христос!

Отець Олексій Волков https://www.facebook.com/profile.php?id=100009347391836

Храм Успіння Божої Матері в с. Мала Вільшанка https://www.facebook.com/groups/4373230979367201/permalink/4389346841088948/

Video

Когда не стоит слушать других.
Когда не стоит слушать других.

Список телефонів довіри для підлітків. Дітям необхідна підтримка як батьків так і вчителів. Для цього в Києві працює безліч телефонів довіри, зателефонувавши на які можна отримати консультацію та необхідну психологічну допомогу.

Наши питомцы очень нуждаются в финансовой и материальной помощи. Монастырь не в силах помочь такому количеству животных своими силами, поэтому обращаемся ко всем неравнодушным людям с просьбой помочь нашим животным в это трудное для них время.

Для благотворительного проекта по разработке православной духовной атрибутики требуется помощь дизайнера !

По этому номеру телефона вы можете получить квалифицированную консультацию по вопросам относительно туберкулеза...

Огласительные беседы желающими принять Святое Крещение!!!

Приглашаем всех желающих в Студию детского творчества при храме святителя Григория Богослова! В Студии работают две школы: Школа живописи и Школа прикладного искусства.

В храме свт. Луки Крымского каждое 2-е воскресенье месяца проходят молебны с акафистом Божией Матери Неупиваемая Чаша, о страдающих от алкогольной, табачной, наркотической, игровой зависимостей и любящих их близких людей.

До уваги батьків особливих дітей! Проводиться набір діток в «Центр змішаного типу для дітей з функціональними обмеженнями» ГО «Родина»

Розшукуємо пацієнтів з онкологією, які зіткнулись з проблемами у лікуванні, а саме: нестача ліків, зловживання з боку медперсоналу, перепродаж ліків по завищених цінах тощо.

Запрошуємо вивчати мову жестів!

Участились случаи мошенничества в сфере помощи онкобольным детям. Мошенники, представляясь родителями больных детей просят помощь на лечение.

Благотворительная продажа работ (картин, поделок, аппликаций) сделанных руками детей и волонтёров на Изостудии при Институте рака ул. Ломоносова 33/43

Волонтерское движение "Молодость неравнодушна" существует на ваши пожертвования. Ваша помощь значит, что мы сможем продолжать работу!