Просьбы о помощи

Сідорова Юлія
Просмотров: 2442
Сідорова Юлія, 42 роки, м.Київ

11.08.2022

Добрий день!

Надійшли гроші від постійного благодійника Ремез І.В. Він майже кожен місяць дає 2 000 грн і ще 1000 грн +300 грн..Дякую всім, хто продовжує мене підтримувати, всім дуже вдячна. Все піде за призначенням на лікі. Від щирого серця всім бажаю здоров'я і Божого благословіння!


Новини від 26.07.2022 р.

Слава Богу, через 5 місяців нарешті я вибралась з лікарні додому і тепер мене знову будуть возити на діаліз на лікування.

Ми з мамою винайшли квартиру і здали свою і переїхали. Це був складний період в моєму житті. Добре що знаходились люди, хто за мене молився та хто допоміг матеріально від чистого серця, як то кажуть. Я відчувала цю підтримку і духовний зв'язок, оскільки місяць назад моє життя було в Божих руках - занесли інфекцію через катетор, був сепсіс, зараження крові, я ледве вижила. По аналізах і самопочуттю я розуміла що вмираю. Дивлячись на себе зі сторони, розуміла, що це мене спас мій Ангел охоронець!

Незважаючи на те, що я прикута до ліжка, діаліз, війну, такий складний час, хочеться ще пожити, побути на цьому світі, порадіти літу, фруктам, квітам, сонечку...

Мені захотілось всім подякувати і сказати, що життя -прекрасне і за це подякуємо Господу!


Новини від 16.06.2022 р.

Сьогоднi (9 червня) надiйшли 3 тис.грн.вiд людини, яка менi не раз допомогала, Ремез I.В. Дай Бог здоров'я цiй людинu, a я буду просить, згадуючи в молитвi.


Новини від 07.06.2022 р.

Хочу подякувати, вдалося зiбрати 5 000 грн/ i заплатити за мicяць за квартиру. Ми вже плануемо переiхати з лiкарнi, але наша квартиру ще нiхто не зняв в оренду, тому ще потребую вашоi допомоги.

Новини від 26.05.2022 р.

Добрий день!

Хочу сказати що за цей час (війни) ще декілька людей перерахували мені гроші, загалом була сума 6 тис.грн. Звісно що вони дуже мені допомогли. На них я придбала ліки, оскільки під час війни скоротили фінансування і препарати для гемоглобіну купляли самі. Я ще продовжую жити в лікарні, т.як ті, хто мене возив на діаліз задіяли свої авто для перевезення гуманітарки, а друге авто зломалось і ремонту не підлягає. Вони (Київська спілка Самаритян) очікують нову машину з Німеччини для перевезення хворих, тому і я чекаю, коли розпочнуть мене возити, щоб я не жила в лікарні (постійно запитують коли звільню палату).

А ще чому я живу в лікарні, тому що ми наймали квартиру, а свою (на Троєщині) здавали. Зараз наші квартиранти з'їхали, а нових ми ще не знайшли, а "сьемну" квартиру треба платити і ми виїхали з неї, щоб не платити.

Грошей не має, складна ситуація, тому я звертаюся з проханням допомогти мені назбирати суму на квартиру за місяць. Ми знайшли нову в цьому ж домі, навіть дешевше. Ми все ж таки маємо надію, що нашу квартиру на Троєщині хтось зніме для проживання і ми будемо оплачувати своє житло з тієї суми, що будемо отримувати.

За перші 2 місяці потрібно віддати по 5 тис., а далі 6 тис.грн. за місяціь. Дякуємо!

Номер карти Приватбанку: 5168 7451 0276 3726 мати:Сидорова Лідія


Новини від 29.03.2022 р.

Лист від Юлі:

"Вже давно збиралась написати слова подяки всім, хто мені допоміг.

Все ж таки мене прооперували. Я довго і ретельно готувалась і, Слава Богу, все пройшло добре. Операцію зробили перед самою війною - 23 лютого. Встигла лишень раз зробити аналізи, наразі зараз лабораторії не працюють і не знаю, яку дозу кальцію приймати.

Вчора мені перерахували гроші - 2400 грн. і я під враженням, що у такий скрутний час люди продовжують допомагати, співчувати.

Хочу ще раз подякувати і сказати, що разом ми - сила і любі випробування будуть поборені, звісно з Божою помічію.

Зараз мені необхідна складна коляска, тому що моя зломалась, можна б/у.

E-mail: juliasudirova@gmail.com

Новини від 29.10.2021 г.

Ковіда немає, Слава Богу, але лікар порадила зробити вакцину перед операцією. Сьогодні зробила. За цей час знову надійшли гроші -3 тис.грн., які звісно використаю на лікування або запасний катетер для діалізу (коштує 15 тис.грн, може відмовити ).

Дякую,що знайшлись люди щиро бажаючі мені добра і здоров'я Нехай добро всім вернеться і Господь благословляє "дающего"!


Новини від 25.10.2021 г.

Всім ще раз дякую за те, що прийняли участь в моїй долі, підтримали мене і назбирали необхідну суму не тільки на операцію, а ще і на можливість придбати ліки на пару місяців. Серце зворушене і сповнене подякою. Цінна підтримка і розуміння кожної людини. Була вражена коли мені вперше в житті пожертвували одразу таку велику суму 15 тис.від Ігоря Олександровича, а також благодійник Ремез Ігор Васильович, який декілька разів пересилав гроші. І всім, всім людям, серце яких сповнене добротою.. Кожному по справам його - так написано в Бібліі. Назарі ми зібрали 40 000 грн.

Прошу молитви за мене р.б.Іулію і Лідію (маму) - у нас на діалізі виявили ковід, ми здали аналізи, очікуємо результати…


Новини від 21.10.2021 г.

Я, разом зі своєю мамою, від всієї душі,висловлюю подяку що не залишили моє прохання про допомогу на операцію без відповіді, вже маю необхідну суму саме тільки на операцію, а ще треба після операції постійно пити препарати кальцію і дорогий препарат Альфа-Д3 (для засвоєння кальцію). Велике дякую всім, за небайдуже відношення до чужої біди, за співучасть і розуміння...

Зараз готуюсь до операції, здала необхідні аналізи і прохожу обстеження, але гемоглобін не підіймається і через це все відкладається (треба хоча б 90, у мене 73, ерєтропоетин не допомогає).

За стільки років боротьби з хворобою за життя, важливо коли такі люди, як ви - завжди готові прийти на допомогу, і саме тому я звернулась на цей сайт, бо знала що тут допоможуть і не залишать в біді .Усім хто допоміг у зборі міцного здоров'я і уклін.

Хай Бог береже.


Прохання про допомогу від 11.10.2021 г.

Мене звати Сідорова Юлія. Я інвалід 1 грп. Мені 42 року, з них більше 20 років живу на апараті "штучної нирки"(гемодіаліз), а з листопада 2016 року після невдалої операції на хребті мене спаралізувало (був перелом шиї, на гемодіалізі вимиваеться кальцій і рушаться кістки).

На гемодіаліз мене возять 3 рази на тиждень на колясці, а весь інший час я прикута до ліжка і потребую постійно сторонньої допомоги, мені навіть важко користуватись телефоном. Пишу це звернення одним пальцем. Я майже не рухаюсь, зі мною постійно моя мати, вона вже на пенсії. Ми живемо вдвох, більше немає нікого, хто б допоміг.

В своєму житті я багато чого пережила, в цьому, звісно, мені допомогла віра в Бога і сторонні люди, які зустрічались по життю, тому я вирішилась звернутись до вас за допомогою і по можливості зібрати кошти на операцію по зменшенню паращитовідної залози, яку я і так відкладала через інші проблеми. Зараз готуюсь до операції, ще треба підняти гемоглобін.

Необхідна сума 15000 грн. Самостійно оплатити її я не в змозі, багато приймаю ліків, постійно на дорогих обезболюючих (стиснутий спинний мозок). Звісно що пенсії на все не вистачає.

Прошу всіх небайдужих допомогти мені. Щиро буду вдячна за вашу допомогу.

Сидовора Юлія

Video

Как перестать бояться будущего?
Как перестать бояться будущего?

Список телефонів довіри для підлітків. Дітям необхідна підтримка як батьків так і вчителів. Для цього в Києві працює безліч телефонів довіри, зателефонувавши на які можна отримати консультацію та необхідну психологічну допомогу.

Наши питомцы очень нуждаются в финансовой и материальной помощи. Монастырь не в силах помочь такому количеству животных своими силами, поэтому обращаемся ко всем неравнодушным людям с просьбой помочь нашим животным в это трудное для них время.

Для благотворительного проекта по разработке православной духовной атрибутики требуется помощь дизайнера !

По этому номеру телефона вы можете получить квалифицированную консультацию по вопросам относительно туберкулеза...

Огласительные беседы желающими принять Святое Крещение!!!

Приглашаем всех желающих в Студию детского творчества при храме святителя Григория Богослова! В Студии работают две школы: Школа живописи и Школа прикладного искусства.

В храме свт. Луки Крымского каждое 2-е воскресенье месяца проходят молебны с акафистом Божией Матери Неупиваемая Чаша, о страдающих от алкогольной, табачной, наркотической, игровой зависимостей и любящих их близких людей.

До уваги батьків особливих дітей! Проводиться набір діток в «Центр змішаного типу для дітей з функціональними обмеженнями» ГО «Родина»

Розшукуємо пацієнтів з онкологією, які зіткнулись з проблемами у лікуванні, а саме: нестача ліків, зловживання з боку медперсоналу, перепродаж ліків по завищених цінах тощо.

Запрошуємо вивчати мову жестів!

Участились случаи мошенничества в сфере помощи онкобольным детям. Мошенники, представляясь родителями больных детей просят помощь на лечение.

Благотворительная продажа работ (картин, поделок, аппликаций) сделанных руками детей и волонтёров на Изостудии при Институте рака ул. Ломоносова 33/43

Волонтерское движение "Молодость неравнодушна" существует на ваши пожертвования. Ваша помощь значит, что мы сможем продолжать работу!