Просьбы о помощи

Центр навчання та забезпечення бойових медиків потребує допомоги
Просмотров: 735
Центр навчання та забезпечення бойових медиків потребує допомоги

Новости от 27.03.22 р.

Центр навчання та забезпечення бойових медиків потребує допомоги на закупівлю кровоспинних, аптечок та іншого забезпечення. Про це на своїй сторінці ФБ написала матушка Наталія Веселовська, яка на даний момент являється координатором центру.

«Ми шукаємо ВАЖЛИВІ РЕЧІ для спасіння життів величезної кількості людей, які захищають нашу рідну землю:

- бойовим медикам потрібні дещо ІНШІ речі, ніж просто гуманітарка. Тому якщо Ви МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ нам моніторити з дому де це можна купити, я буду Вам вдячна від усього серця;

- ми ПРОТИ САМОПАЛЬНИХ ТУРНІКЕТІВ! Ми виступаємо за ЯКІСТЬ! І зараз ми замовляємо турнікети у Туреччині та Бельгії. Але це не наша основна діяльність;

- ми зараз купуємо дорогі та якісні манекени, бо без них неможливо навчити бойових медиків так, як ми цього прагнемо;

- нам ДУЖЕ потрібна величезна кількість ЯКІСНИХ АПТЕЧОК (я ще писатиму про це) та НАПЛІЧНИКІВ БОЙОВИХ МЕДИКІВ;

- при цьому ми НЕ ПОГОДЖУЄМОСЯ на закупівлю дешевих на яких аптечок лише для того, щоб ЩОСЬ передати бійцям.

Тому, якщо Ви хочете нам допомогти, то я можу сказати що конкретно потрібно моніторити і давайте РАЗОМ допоможемо СИЛАМ ОБОРОНИ ТА МЕДИКАМ.

Якщо можете допомогти фінансово, то кожна копійка піде на потреби бойових медиків, тобто тих, кого називають силами оборони миру!»

Банківські реквізити:
Карточка Монобанку 5375 4141 1805 2371 Веселовська Наталія

Сторінка ФБ матушки - https://www.facebook.com/nataliya.veselovska

Медики

Медики

Медики

Video

Когда не стоит слушать других.
Когда не стоит слушать других.

Список телефонів довіри для підлітків. Дітям необхідна підтримка як батьків так і вчителів. Для цього в Києві працює безліч телефонів довіри, зателефонувавши на які можна отримати консультацію та необхідну психологічну допомогу.

Наши питомцы очень нуждаются в финансовой и материальной помощи. Монастырь не в силах помочь такому количеству животных своими силами, поэтому обращаемся ко всем неравнодушным людям с просьбой помочь нашим животным в это трудное для них время.

Для благотворительного проекта по разработке православной духовной атрибутики требуется помощь дизайнера !

По этому номеру телефона вы можете получить квалифицированную консультацию по вопросам относительно туберкулеза...

Огласительные беседы желающими принять Святое Крещение!!!

Приглашаем всех желающих в Студию детского творчества при храме святителя Григория Богослова! В Студии работают две школы: Школа живописи и Школа прикладного искусства.

В храме свт. Луки Крымского каждое 2-е воскресенье месяца проходят молебны с акафистом Божией Матери Неупиваемая Чаша, о страдающих от алкогольной, табачной, наркотической, игровой зависимостей и любящих их близких людей.

До уваги батьків особливих дітей! Проводиться набір діток в «Центр змішаного типу для дітей з функціональними обмеженнями» ГО «Родина»

Розшукуємо пацієнтів з онкологією, які зіткнулись з проблемами у лікуванні, а саме: нестача ліків, зловживання з боку медперсоналу, перепродаж ліків по завищених цінах тощо.

Запрошуємо вивчати мову жестів!

Участились случаи мошенничества в сфере помощи онкобольным детям. Мошенники, представляясь родителями больных детей просят помощь на лечение.

Благотворительная продажа работ (картин, поделок, аппликаций) сделанных руками детей и волонтёров на Изостудии при Институте рака ул. Ломоносова 33/43

Волонтерское движение "Молодость неравнодушна" существует на ваши пожертвования. Ваша помощь значит, что мы сможем продолжать работу!