Просьбы о помощи

Протоиерей Михаил Гречило
Просмотров: 830
Отець Михайло Гречило і його родина потребують допомоги

04.04.2022 р.

Дякуємо всім за допомогу отцю Михайлу та його родині! Наразі зібрано біля 20 000 грн.

01.04.2022 р.

Війна застала сім’ю священника Бердянської єпархії у батьків в Чернігові. Разом з диною вони провели під обстрілами 26 днів, а потім вирішили вибиратися. "Мама, папа, а знаете почему к нам прилетает белый голубь? Это его Бог послал. Это означает, что по нашей машине не будут стрелять», – сказала в той день донька.

Гречило
Наразі родина знайшла прихисток в монастирі в Мукачево. Дім батьків вчора розбито артобстрілом, їх взяли до себе сусіди.

Отець Михайло Гречило учасник наших Молодіжних конференцій. Просимо допомоги, оскільки родина залишилася без дому (він в окупованому Бердянську), без грошей, без всього необхідного для життя.

На своїй сторінці в ФБ отець Михайло написав:

«Нам більше нікуди їхати

Ось уже майже вісім років ми жили в Бердянску і кожного літа наперекір тому, що всі їхали в наше місто на море, ми їхали в іншому напрямку, на північ країни в місто Чернігів. Так, один чи два рази ми відвідували інші міста. Але Чернігів займав в нашому серці особливе місце. Ми любили Чернігів, раділи та трошки заздрили тому, як з кожним роком це місто ставало дедалі красивійшим. Але не заради древностей та парків ми їхали сюди, а тому що там жили батьки. Навідь сама війна за збігом обставин нас застала у батьківському домі, 26 днів ми ховались тут, та все ж таки вирішили виїхати. Але залишили батьків. Ми вірили, що ще повернемось сюди й все буде як завжди.

Але сьогодні нам прийшла звістка, яка зараз приходить також до сотень і тисячь сімей і родин України. Сьогодні наші "спасителі", а по суті вбивці нашого народу, зруйнували дім де жили наші батьки. Чудом батьки залишились живими і ми вдячні за це Богу. Та даху над головою в них вже немає, як немає у нас тієї частки серця.

Та ми віримо, що Україна вистоїть та переможе у цій війні. Ми віримо, що Чернігів відбудується, та стане ще красивійшим. Ми віримо, що у наших батьків буде свій дім, в якому вони будуть зустрічати нас та своїх онуків. Так, зараз нам немає куди їхати, адже Чернігів розбомбленний, а Бердянськ окупований російськими військами, тими хто вбиває мій народ.

Немає їхати куди, але слава Богу, є до кого і це найголовніше. Адже де двоє, чи троє збереться, заради Бога, то і Він там буде. А ми зберемся ще і будемо радіти і славити Бога, за нашу країну і за наш український народ".

Гречило

Реквізити для надання допомоги:

Картка Приватбанку 5168 7554 6810 0850 Гречило Оксана Сергіївна 

Картка Монобанку 5375414130749178 Гречило Михайло Анатолійович

Пейпал grechilo.m@gmail.com

Гречило

Video

Когда не стоит слушать других.
Когда не стоит слушать других.

Список телефонів довіри для підлітків. Дітям необхідна підтримка як батьків так і вчителів. Для цього в Києві працює безліч телефонів довіри, зателефонувавши на які можна отримати консультацію та необхідну психологічну допомогу.

Наши питомцы очень нуждаются в финансовой и материальной помощи. Монастырь не в силах помочь такому количеству животных своими силами, поэтому обращаемся ко всем неравнодушным людям с просьбой помочь нашим животным в это трудное для них время.

Для благотворительного проекта по разработке православной духовной атрибутики требуется помощь дизайнера !

По этому номеру телефона вы можете получить квалифицированную консультацию по вопросам относительно туберкулеза...

Огласительные беседы желающими принять Святое Крещение!!!

Приглашаем всех желающих в Студию детского творчества при храме святителя Григория Богослова! В Студии работают две школы: Школа живописи и Школа прикладного искусства.

В храме свт. Луки Крымского каждое 2-е воскресенье месяца проходят молебны с акафистом Божией Матери Неупиваемая Чаша, о страдающих от алкогольной, табачной, наркотической, игровой зависимостей и любящих их близких людей.

До уваги батьків особливих дітей! Проводиться набір діток в «Центр змішаного типу для дітей з функціональними обмеженнями» ГО «Родина»

Розшукуємо пацієнтів з онкологією, які зіткнулись з проблемами у лікуванні, а саме: нестача ліків, зловживання з боку медперсоналу, перепродаж ліків по завищених цінах тощо.

Запрошуємо вивчати мову жестів!

Участились случаи мошенничества в сфере помощи онкобольным детям. Мошенники, представляясь родителями больных детей просят помощь на лечение.

Благотворительная продажа работ (картин, поделок, аппликаций) сделанных руками детей и волонтёров на Изостудии при Институте рака ул. Ломоносова 33/43

Волонтерское движение "Молодость неравнодушна" существует на ваши пожертвования. Ваша помощь значит, что мы сможем продолжать работу!