Просьбы о помощи

Криволапова Наташа
Просмотров: 2141
Нужна помощь волонтеру из Харькова, которая более 16 лет помогает онкобольным детям
+ 2000 грн.!

04.10.2022

Новини про родину Криволапових.

У вересні мама Наташі лягла підлікуватися до лікарні. Коли чоловік Наташі поїхав її забирати, виявилося, що жінка зникла. Подзвонила вона вже з дому з Дергачів. Жінка настільки втомилася поневірятися, що поїхала додому під обстріли. Дякувати Богу, будинок вцілів, хоча їх район обстрілювався з усіх видів зброї. Виявилося, що поряд проживає багатодітна родина, яка також повернулася додому. Жінка на відріз відмовляється виїжджати зі свого будинку і тепер допомагає сусіднім дітям та підібрала маленьке цуценя.

Криволапова

Чоловік Наташі Валерій разом зі своїми батьками змушений був переїхати в інше село Полтавськоїобласті, де він знайшов хоч якусь роботу. Поселили родину в одну кімнату старого будинку, у якому навіть туалету на вулиці не було. Завдяки прихожанам Ольгінського храму ми передали родині гуманітарну допомогу з Молдови: теплі одіяла, покривала, тому що у новому будинку не було нічого.

Криволапова

Головне - завдяки вашій допомозі ми закупили і переслали ліки.

Криволапова

Криволапова

Сама Наташа з дітьми перебувають у Німеччині і чекають на повернення додому.

Криволапова

Поки родина не взмозі заробляти, щоб самостійно купити наступний курс ліків. Просимо вчергове зібрати необхідну суму.

Банківська карта Приватбанку: 4149 4390 0718 8828 Попко  Надія Миколаївна


26.07.2022

Мамі Наталії деякі ліки замінили. Тепер їй потрібно: Престилол 5/10 - 4 уп, Моксонідин 0,4 мг - 4 уп, Прегабалін 75 мг -6 уп, Мемамед 10 мг - 4 уп. Завдяки вашій допомозі ми закупили і відправили ліки. На картці залишилося 9845, 21 грн.

Криволапова


21.06.2022 р.

Дякуємо всім, хто допомагає родині Криволапових!

На картку надійшло 10131 грн. На минулому тижні були закуплені і відправлені необхідні препарати на суму 9399,98 грн. батькам в Полтавську область. Також в травні перерахували старшому сину в Німеччину 1500 грн. для придбання ліків, які хлопець повинен примати постійно.

Криволапова

Додому сім’я повертатися не може, адже їх Дергачі знаходиться під постійними обстрілами. Але родина дуже мріє об’єднатися разом, хоч і в іншій області, але тільки в Україні.

На фотографії батьки Наташі і її чоловіка. Виглядають змучено і втомлено. Війна відібрала у них дім, розлучила з дітьми і онуками. В свої роки вони починають жити з нуля, в чужому місці.

Криволапова Криволапова

Криволапова

Збір коштів продовжуємо на чергову закупівлю ліків. Всі ліки купуємо в Києві, тому збір йде на карту координатора

Банківська карта Приватбанку: 4149 4390 0718 8828 Попко  Надія Миколаївна

Криволапова


На карті 8631 грн. Дякуємо!

06.05.2022 р.

Всього на карту надійшло: 11251 грн.
Але ми продовжуємо збір коштів, оскільки ліки були закуплені на 2 місяці.

"Щиро дякуємо всім за допомогу. Вона була дуже необхідною, бо мамі стало набагато гірше без потрібних ліків. Її вже збиралися госпіталізувати, зараз вона почала приймати ліки і їй стало краще. Вона за ці два місяці війни постаріла років на 20. Всім, всім велика подяка. Дай Бог всім здоров'я, терпіння. Мирного неба! Мирного неба нам всім!
Сім'я Криволапових"

Криволапова

27.04.2022 р.

Дякуємо всім за допомогу! Завдяки переданим і перерахованим коштам вдалося закупити необхідні препарати на наступні 2 місяці. Більшу частину ліків спаковано і відправлено з Києва, деякі перпарати збирали по Україні.

Ваша підтримка і допомога дуже важливі Наташі та її родині. Вже багато років вони допомагають іншим діткам, а зараз люди відгукнулися і допомогли їм.

Криволапова


Зібрано 9951 грн. Безмежно дякуємо!

15.04.2022 р.

Многодетная семья Криволаповых до последнего не хотела уезжать из родного города. Но когда бомбить стали очень часто и совсем рядом, Наташа вынуждена была покинуть родной дом в пригороде Харькова и выехать с четырьмя детьми в Германию. Это было 25 марта. Пять дней назад из Харькова выехал муж, забрав свою 86-летнюю мать и пожилых родителей Наташи.

Впервые беда пришла в семью Криволаповых в 2006 году. У их сына Богдана обнаружили онкологию. На тот момент ребенку было всего 1,7 годика. Диагноз оказался очень тяжелым - медулобластома (злокачественная опухоль головного мозга). Процент выздоровления детей с таким диагнозом очень низкий.  Богданчик прошел длительное и тяжелое лечение и чудом Божиим выздоровел. Сейчас Богдану 19 лет и он находится в длительной ремиссии. С того времени мама начала помогать онкобольным детям, подключив к этому всю семью.

Сейчас из-за войны семья осталась без жилья, без роботы, и разбросана по разным странам.

Муж с тремя пожилыми и больными родителями поселился в селе Лозовая Полтавской области. С собой из вещей не удалось взять почти ничего. В селе выделили для проживания часть дома, пришлось искать даже посуду.

У пожилых родителей есть существенные проблемы со здоровьем, им нужны дорогостоящие препараты, которые ни Наташа, ни ее муж сейчас не могут приобрести.

В частности, у 68-летней мамы Наташи ряд сложных диагнозов: сахарный диабет (таблетированное лечение), в ремиссии меланома кожи и год назад из-за инфаркта женщина перенесла сложную операцию на сердце. У 75-летнего отца удален желудок и он весит всего 35 килограмм.

Список необходимых препаратов на 2 месяца:

Форксига 10 мг 3 уп. 
Ксегдуо пролонг 10 /1000  3 уп.
Аторвакор 80 мг 4 уп.
Эналаприл 10 мг 5 уп.
Пантопразол 80 мг  4 уп.
Диакор 160  3 уп.
Циннаризин 16 3 уп.
Брилинта 90 3 уп.             
                                    Милдронат 500 2 уп.               
                                 Нольпаза 80 мг 4 уп.                       
                   Ревмаксикам  15 мг 3 уп.   
                       Валидол, корвалтабс, корвалмент, барбовал, валерьянка.

Всего на сумму около 25 000 грн.

Просим помочь финансово для покупки препаратов, от которых зависит жизнь пожилых людей.

Криволапова></p>
<i>Мама Наташи</center></i></p>
  </div>
  

  
  <a href= Матушка

Video

Как перестать бояться будущего?
Как перестать бояться будущего?

Список телефонів довіри для підлітків. Дітям необхідна підтримка як батьків так і вчителів. Для цього в Києві працює безліч телефонів довіри, зателефонувавши на які можна отримати консультацію та необхідну психологічну допомогу.

Наши питомцы очень нуждаются в финансовой и материальной помощи. Монастырь не в силах помочь такому количеству животных своими силами, поэтому обращаемся ко всем неравнодушным людям с просьбой помочь нашим животным в это трудное для них время.

Для благотворительного проекта по разработке православной духовной атрибутики требуется помощь дизайнера !

По этому номеру телефона вы можете получить квалифицированную консультацию по вопросам относительно туберкулеза...

Огласительные беседы желающими принять Святое Крещение!!!

Приглашаем всех желающих в Студию детского творчества при храме святителя Григория Богослова! В Студии работают две школы: Школа живописи и Школа прикладного искусства.

В храме свт. Луки Крымского каждое 2-е воскресенье месяца проходят молебны с акафистом Божией Матери Неупиваемая Чаша, о страдающих от алкогольной, табачной, наркотической, игровой зависимостей и любящих их близких людей.

До уваги батьків особливих дітей! Проводиться набір діток в «Центр змішаного типу для дітей з функціональними обмеженнями» ГО «Родина»

Розшукуємо пацієнтів з онкологією, які зіткнулись з проблемами у лікуванні, а саме: нестача ліків, зловживання з боку медперсоналу, перепродаж ліків по завищених цінах тощо.

Запрошуємо вивчати мову жестів!

Участились случаи мошенничества в сфере помощи онкобольным детям. Мошенники, представляясь родителями больных детей просят помощь на лечение.

Благотворительная продажа работ (картин, поделок, аппликаций) сделанных руками детей и волонтёров на Изостудии при Институте рака ул. Ломоносова 33/43

Волонтерское движение "Молодость неравнодушна" существует на ваши пожертвования. Ваша помощь значит, что мы сможем продолжать работу!