Просьбы о помощи

Матушка Ольга Солодчук
Просмотров: 1873
Матушка Ольга Солодчук, 1958 р.н., м. Хмільник
Діагноз: двобічний гонартроз 4 стадії з варусною деформацією
Дякуємо всім за допомогу! Матушку прооперовано. Наразі прохання закрите.


18.08.2022

Матушці Ользі Солодчук – дружині настоятеля Свято-Троїцького храму міста Хмільник, протоієрея Василія Солодчука, необхідна допомога на операцію.

Як повідомляє прес-служба Вінницької єпархії, через хворобу матушка, яка 30 років є регентом у храмі, майже втратила можливість пересуватися.

Встановлено невтішний діагноз: двобічний гонартроз 4 стадії з варусною деформацією. Потрібна заміна двух суглобів. Кілька днів тому в Чернівцях була проведена перша операція з ендопротезуванням правого колінного суглобу. Після певного періоду реабілітації на Ольгу чекає друга операція - ендопротезування лівого колінного суглобу.

Для операції потрібно 250 тис.грн. Операція запланована в наступному місяці, а в них поки зібрано 132 000 грн.

Родина священника звертається за допомогою та просить молитовної та фінансової підтримки.

Допомогти можна за реквізитами:

5168 7554 7544 8235
Солодчук Ольга Яківна 5457 0822 7917 4200
Солодчук Василь Ростиславович

Матушка

Матушка

Video

Как перестать бояться будущего?
Как перестать бояться будущего?

Список телефонів довіри для підлітків. Дітям необхідна підтримка як батьків так і вчителів. Для цього в Києві працює безліч телефонів довіри, зателефонувавши на які можна отримати консультацію та необхідну психологічну допомогу.

Наши питомцы очень нуждаются в финансовой и материальной помощи. Монастырь не в силах помочь такому количеству животных своими силами, поэтому обращаемся ко всем неравнодушным людям с просьбой помочь нашим животным в это трудное для них время.

Для благотворительного проекта по разработке православной духовной атрибутики требуется помощь дизайнера !

По этому номеру телефона вы можете получить квалифицированную консультацию по вопросам относительно туберкулеза...

Огласительные беседы желающими принять Святое Крещение!!!

Приглашаем всех желающих в Студию детского творчества при храме святителя Григория Богослова! В Студии работают две школы: Школа живописи и Школа прикладного искусства.

В храме свт. Луки Крымского каждое 2-е воскресенье месяца проходят молебны с акафистом Божией Матери Неупиваемая Чаша, о страдающих от алкогольной, табачной, наркотической, игровой зависимостей и любящих их близких людей.

До уваги батьків особливих дітей! Проводиться набір діток в «Центр змішаного типу для дітей з функціональними обмеженнями» ГО «Родина»

Розшукуємо пацієнтів з онкологією, які зіткнулись з проблемами у лікуванні, а саме: нестача ліків, зловживання з боку медперсоналу, перепродаж ліків по завищених цінах тощо.

Запрошуємо вивчати мову жестів!

Участились случаи мошенничества в сфере помощи онкобольным детям. Мошенники, представляясь родителями больных детей просят помощь на лечение.

Благотворительная продажа работ (картин, поделок, аппликаций) сделанных руками детей и волонтёров на Изостудии при Институте рака ул. Ломоносова 33/43

Волонтерское движение "Молодость неравнодушна" существует на ваши пожертвования. Ваша помощь значит, что мы сможем продолжать работу!