Просьбы о помощи

Протоієрей Михайло Чабан
Просмотров: 1678
Протоієрей Михайло Чабан, 1969 р.н., Кіровоградська єпархія
Діагноз: цукровий діабет, 2 типу, важка форма, діабетична ангіопатія н/кінцівок, ампутаційна культя правої н/кінцівки, діабетична полінейропатія верхніх та нижніх кінцівок, кардіосклероз

25.08.2022

Настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці села Красносілка, Олександрійської єпархії, ієрей Михайло Чабан, котрий уже переніс 4 операції та ампутацію ноги, знову потребує молитов і матеріальної допомоги, оскільки стан його здоров’я значно погіршився.

Під негативним впливом цукрового діабету другого типу (важка форма), священник почав стрімко втрачати зір, під загрозою опинилася і друга нога, яку доведеться ампутувати, якщо не вжити значних медичних заходів.

Останні кілька років священник страждав від болю в ногах. Ситуація ускладнилась у 2019 році. Отець Михайло переніс 4 операції, 5 місяців стаціонарного лікування та ампутацію однієї ноги.

На лікування він уже витратив велику суму, але попереду ще тривала реабілітація, не на один рік, сплатити яку сільський священник не може. Сім’я отця Михаїла просить усіх небайдужих надати посильну фінансову допомогу та дарувати можливість продовжувати служити Богу та підносити молитви за своїх благодійників.

ЯК ДОПОМОГТИ:
1. Перерахувати гроші на картку "Приватбанку": 4149 4991 1614 4997, отримувач: Чабан Михайло Степанович.

2. На карту банку «Аваль»: 4149 5001 1000 5744.

3. Поштовим переказом через Укрпошту за адресою: індекс 27330, Кіровоградська область, Олександрівський район, с. Красносілка, вул. Дейнеки, 14 (Чабан Михайло Степанович).

Протоієрей Михайло Чабан

Video

Как перестать бояться будущего?
Как перестать бояться будущего?

Список телефонів довіри для підлітків. Дітям необхідна підтримка як батьків так і вчителів. Для цього в Києві працює безліч телефонів довіри, зателефонувавши на які можна отримати консультацію та необхідну психологічну допомогу.

Наши питомцы очень нуждаются в финансовой и материальной помощи. Монастырь не в силах помочь такому количеству животных своими силами, поэтому обращаемся ко всем неравнодушным людям с просьбой помочь нашим животным в это трудное для них время.

Для благотворительного проекта по разработке православной духовной атрибутики требуется помощь дизайнера !

По этому номеру телефона вы можете получить квалифицированную консультацию по вопросам относительно туберкулеза...

Огласительные беседы желающими принять Святое Крещение!!!

Приглашаем всех желающих в Студию детского творчества при храме святителя Григория Богослова! В Студии работают две школы: Школа живописи и Школа прикладного искусства.

В храме свт. Луки Крымского каждое 2-е воскресенье месяца проходят молебны с акафистом Божией Матери Неупиваемая Чаша, о страдающих от алкогольной, табачной, наркотической, игровой зависимостей и любящих их близких людей.

До уваги батьків особливих дітей! Проводиться набір діток в «Центр змішаного типу для дітей з функціональними обмеженнями» ГО «Родина»

Розшукуємо пацієнтів з онкологією, які зіткнулись з проблемами у лікуванні, а саме: нестача ліків, зловживання з боку медперсоналу, перепродаж ліків по завищених цінах тощо.

Запрошуємо вивчати мову жестів!

Участились случаи мошенничества в сфере помощи онкобольным детям. Мошенники, представляясь родителями больных детей просят помощь на лечение.

Благотворительная продажа работ (картин, поделок, аппликаций) сделанных руками детей и волонтёров на Изостудии при Институте рака ул. Ломоносова 33/43

Волонтерское движение "Молодость неравнодушна" существует на ваши пожертвования. Ваша помощь значит, что мы сможем продолжать работу!