Просьбы о помощи

Дашевська Катерина
Просмотров: 1761
Дашевська Катерина, 1989 р.н., Полтава
Діагноз: позаскелетна саркома Юінга

14.11.2022 р.

Дорогі друзі! Трапляються моменти, коли ті люди, які не шкодували власних ані сил, ані часу, щоб допомогти іншим, самі опиняються в скрутному становищі.

Так трапилося з нашою багаторічною волонтеркою, мамою 2-х річного хлопчика, Катериною Дашевською. Декілька місяців назад у Каті виявили велику пухлину у черевній порожнині. Наразі проведено операцію. Пухлина виявилася злоякісною. Попереду тривале і дороговартісне лікування у Національному інституті раку у м. Києві.

Багато років Катя відвідувала дитяче онковідділення у м. Полтаві, була організатором благодійних ярмарок "Чужих дітей не буває" на підтримку онкохворих дітей. А зараз сама отримала діагноз "онко"...

Просимо всіх небайдужих підтримати нашу Катю у нелегкій боротьбі з небезпечною хворобою. Навіть маленька сума - це величезна допомога!

Пам'ятайте, що Бог творить чудеса руками людей!

Реквізити для допомоги:

Монобанк
4441 1144 0356 7314

ПриватБанк
4149 4378 7332 3016
Дашевська Катерина Олександрівна

Левадко

Левадко

Левадко

Левадко

Левадко

Левадко

Video

Как перестать бояться будущего?
Как перестать бояться будущего?

Список телефонів довіри для підлітків. Дітям необхідна підтримка як батьків так і вчителів. Для цього в Києві працює безліч телефонів довіри, зателефонувавши на які можна отримати консультацію та необхідну психологічну допомогу.

Наши питомцы очень нуждаются в финансовой и материальной помощи. Монастырь не в силах помочь такому количеству животных своими силами, поэтому обращаемся ко всем неравнодушным людям с просьбой помочь нашим животным в это трудное для них время.

Для благотворительного проекта по разработке православной духовной атрибутики требуется помощь дизайнера !

По этому номеру телефона вы можете получить квалифицированную консультацию по вопросам относительно туберкулеза...

Огласительные беседы желающими принять Святое Крещение!!!

Приглашаем всех желающих в Студию детского творчества при храме святителя Григория Богослова! В Студии работают две школы: Школа живописи и Школа прикладного искусства.

В храме свт. Луки Крымского каждое 2-е воскресенье месяца проходят молебны с акафистом Божией Матери Неупиваемая Чаша, о страдающих от алкогольной, табачной, наркотической, игровой зависимостей и любящих их близких людей.

До уваги батьків особливих дітей! Проводиться набір діток в «Центр змішаного типу для дітей з функціональними обмеженнями» ГО «Родина»

Розшукуємо пацієнтів з онкологією, які зіткнулись з проблемами у лікуванні, а саме: нестача ліків, зловживання з боку медперсоналу, перепродаж ліків по завищених цінах тощо.

Запрошуємо вивчати мову жестів!

Участились случаи мошенничества в сфере помощи онкобольным детям. Мошенники, представляясь родителями больных детей просят помощь на лечение.

Благотворительная продажа работ (картин, поделок, аппликаций) сделанных руками детей и волонтёров на Изостудии при Институте рака ул. Ломоносова 33/43

Волонтерское движение "Молодость неравнодушна" существует на ваши пожертвования. Ваша помощь значит, что мы сможем продолжать работу!